Pacientai, kurie rekomenduoja Inga Rudzikienė, %

Išduota: 2008-10-10, Nr. MPL-11674, Galiojanti

2019-12-11, 11:06 | 2

Nerekomenduoju susidurti, labai nemalonus ir neatsakingas bendravimas. Atvykus su problema neturėjo pakankamai laiko, buvo įvardinta, kad jau prasideda jai atostogos...

2019-03-25, 10:37 | 5

Buvau tik kartą, bet atrodo maloni, savo darbą išmananti, gydytoja. Nedaugžodžiauja (galbūt kažkam tai minusas, bet man tai patiko), ko paklausi - tą atsakys. Nuramino, su šypsena priėmė ir su šypsena išlydėjo.

2018-11-08, 11:43 | 2

Sveiki,

Buvau pas gyd. Ingą privačioje klinikoje. Ir tikrai likau patenkinta jos apžiūrą, atsakymais į klausimus ir patarimus. Jaučiausi patogiai ir maloniai priimta.
Esu tikrai ganėtinai jautri ir atsargiai renkuosi pas ką eiti, tačiau tikrai nenusivyliau.
Tikrai galiu padrąsinti moteris ir merginas eiti pas šią gydytoją.

Linkiu gydytojai sėkmės:)

2018-10-11, 10:10 | 1

Labai grubi apžiūra.

2018-07-05, 19:21 | 5

Pas šitą gydytoją ėjo žmona. Pasakė, kad apskritai pirmą kartą gyvenime pas ginekologę, tikėjosi, kad supras, kad šiek tiek bijo, kad nejauku, kad gydytoja bus maloni, atsargi, švelni, kad viską paaiškins ką daro... Kur tau. Buvo grubi, informaciją kada apsilankyti, ką galima daryti, ko ne išbėrė greitakalbe ir dar žmonai gulint kėdėje, tai žmona pusė info neatsiminė, paskui apsirengusi klausinėjo, užsirašinėjo. Ne gana to, dar pamiršo paklausti ar reikės nuotraukos echoskopo, o paskui sako: taigi reikėjo jums sakyti, kad jums reikia. Tai iš kur žmona žinos, jei pasakė, kad pirmą kartą apskritai gyvenime pas ginekologą lankosi. Ir dar svarbiausia, kad susimokėjo 40 eur, nes nebuvo užsiregistravusi pas šeimos gydytoją, tai būtų reikėję ilgai laukti, tai pasirinko mokamai, todėl tikėjosi, kad už pinigus bent jau gaus kokybiškesnes paslaugas. Ždžiu, gydytojos nerekomenduoju, nes elgėsi taip, kad tik greičiau atlikt savo darbą ir atleist pacientą. Antrą kartą tikrai neis.

2016-09-26, 18:18 | IP: *.*.*.*
2014-07-08, 22:46 | IP: 78.60.110.213

Nuostabiausia gydytoja! Džiaugiuosi, kad mums teko susipažinti. Ačiū Jums!

Esate Inga Rudzikienė?
2013-10-28, 14:44 | IP: *.*.*.*