Pacientai, kurie rekomenduoja Inga Rudzikienė, %

AND klinika
Vilniaus Affidea klinika (Konstitucijos pr. 15)

Išduota: 2008-10-10, Nr. MPL-11674, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

AND klinika
Vilniaus Affidea klinika (Konstitucijos pr. 15)
2023-11-13, 09:37 | Registruotas lankytojas 5

Profesionali, atidi, švelni. Rekomenduoju! Diagnozė tiksli, gydymas efektyvus.

2023-08-17, 16:04 | Registruotas lankytojas 3

Labai patiko ir gydytojos dėmesys, ir profesionalumas. Išsamiai įsigilino į mano sveikatos istoriją, daug klausinėjo.
Pirmoji gydytoja po metų laiko ligų ieškojimo, viską išsamiai paaiškino, patarė, kokie galimi gydymo būdai. Nuramino, ir už tai labai dėkinga!

2023-06-08, 11:35 | Registruotas lankytojas 10

Patys geriausi atsiliepimai. Buvau profilaktiniam vizitui - gydytoja labai maloni, švelni, suteikia visą reikalingą informaciją, atsako į klausimus, duoda rekomendacijas.

2022-05-20, 10:34 | Registruotas lankytojas 5

Gydytoja profesionali, pasiūlo ir aptaria visus įmanomus gydymo variantus jų privalumus ir trūkumus ir leidžia rinktis. Atlieka visus reikalingus tyrimus. Tikrai nėra grubi, taktiškai bendrauja, atsako į visus turimus klausimus.

2021-01-26, 19:53 | Registruotas lankytojas 3

Gydytoja labai švelni ir maloni. Prižiūrėjo mano nėštumą – visiškai tiksliai nustatė gimdymo datą, prognozuojamą vaikelio svorį gimimo metu. Nors planavau, kad mano nėštumą prižiūrės visai kita gydytoja, o pas gyd. Ingą ketinau apsilankyti tik pirmą kartą, kol kita gydytoja atostogavo, jau po pirmojo vizito nusprendžiau likti pas šią gydytoją ir visai nesigailiu. Puiki specialistė ir pozityvus žmogus.

2019-03-25, 08:37 | Registruotas lankytojas 6

Buvau tik kartą, bet atrodo maloni, savo darbą išmananti, gydytoja. Nedaugžodžiauja (galbūt kažkam tai minusas, bet man tai patiko), ko paklausi - tą atsakys. Nuramino, su šypsena priėmė ir su šypsena išlydėjo.

2018-11-08, 09:43 | Registruotas lankytojas 2

Sveiki,

Buvau pas gyd. Ingą privačioje klinikoje. Ir tikrai likau patenkinta jos apžiūrą, atsakymais į klausimus ir patarimus. Jaučiausi patogiai ir maloniai priimta.
Esu tikrai ganėtinai jautri ir atsargiai renkuosi pas ką eiti, tačiau tikrai nenusivyliau.
Tikrai galiu padrąsinti moteris ir merginas eiti pas šią gydytoją.

Linkiu gydytojai sėkmės:)

2014-07-08, 19:46 | IP: 78.60.110.213

Nuostabiausia gydytoja! Džiaugiuosi, kad mums teko susipažinti. Ačiū Jums!

2012-10-08, 09:58 | IP: 195.182.71.13

Neturiu nuomonės dėl gydytojos kompetencijos, tačiau, kai pasiūlo telefonu paskambinti dėl tyrimų rezultatų ir gauni informaciją, kad su gydytoja bus galima susisiekti daugiau nei po savaitės, nebeketini mokėti pinigų tokiam specialistui, kad ir kaip maloniai jis geba aptarnauti.

2011-04-05, 09:42 | IP: 193.203.196.117

Netingi detaliai aiskinti, atsakyti i klausimus. Panasu,kad gydytoja labai megstanti skirti stipriu medikamentu ir daug, nediagnozavusi tikslios negalavimo priezasties. Nepersa, taciau alternatyvos nepasiulo,o kas belieka,jei tikiesi kad bus geriau?.. Apziura daro pilna, taciau ne itin kruopsciai, kelis kartus pro akis praleido smulkmenas ir nedidelius nusiskundimus, kurie tapo isisenejusiomis letinemis ligomis, trukdancioms pastoti.

2011-02-08, 04:49 | IP: 78.60.207.241

Gydytoja man irgi atrodė labai maloni ir aš buvau ja patenkinta,bet ji nepastebėjo infekcijos nepadarė šlapimo pasėlio tyrimo ir aš netekau visiškai sveiko kūdikio 24 savaičių.

2010-03-25, 12:21 | IP: 78.60.248.205

teigiamai nuteikianti, patarianti, gerai apziurinti

2010-01-19, 08:34 | IP: 78.60.110.28

Jos bendravimas kai kam gali pasirodyti apsimestinai malonus, kai kam- nuosirdus, bet kad gydytoja tikrai ismano savo darba-faktas. As pas sita gydytoja lankausi del jos kompetencijos ir profesiniu ziniu bei patirties.

2009-02-02, 09:38 | IP: 193.219.4.84

Profesionali ir labai maloni gydytoja,
labai aiskiai viska papasakoja. ACIU

2009-01-20, 10:07 | IP: 86.100.201.121

labai maloni, kompetentinga

2008-12-01, 14:17 | IP: 213.226.133.35

maloni, profesionali, atidi gydytoja.

2008-11-01, 15:11 | IP: 78.62.29.125

Labai atidi,rupestinga,skiria kiekvienai konsultacijai tiek laiko,kiek reikia.Keletas mano draugiu,gyvenanciu Airijoje,atvaziuoja specialiai pasitikrinti tik pas ja.Super daktare!

2008-06-12, 08:54 | IP: 89.249.80.170

Labai nuostabi gydytoja, kaip specialictė, o kaip žmogus tai tokiu reiktų paieškot. Taip šiltai ir malioniai priima visada su šypsena. Moterys važiuoja net iš kito miesto. Esu labai dėkinga Daiva A.