Pacientai, kurie rekomenduoja Šarūnas Bernotas, %

Atsiprašome, bet vyksta informacijos atnaujinimas.

2020-07-24, 00:00 | Registruotas lankytojas 9

Vedžiau sūnų dėl įtariamos pilnapadystės. Detaliai ir atydžiai apžiūrėjo, viską aiškiai paaiškino. Tikrai žino ką daro ir matosi myli savo darbą. Konkretumas ir jokių abejonių. Rekomenduoju ir nedvejodama kreipčiaus vėl.

2020-06-08, 18:50 | Registruotas lankytojas 1

Sūnui atliko šleivapėdystės operaciją. Pedantas, tikslus, kruopštus, išsamiai paaiškino operacijos eigą, atsidavęs savo profesijai, rūpestingas (aplanko savaitgaliais)..buvau rami, nes šiuo gydytoju pasitikiu 200 proc! Operacija pavyko, rezultatai puikūs. Jo dėka sūnus vaikšto. Liksiu dėkinga visą gyvenimą!
Stepono mama

2020-05-04, 11:27 | Registruotas lankytojas 1

Prieš kiek daugiau nei 6 metus gydytojas mane operavo dėl jaunatvinės idiopatinės skoliozės. Šiuo metu Jo dėka galiu gyventi visiškai pilnavertišką gyvenimą be nugaros skausmų net ir ilgai sėdint ar keliaujant ir vienintelis priminimas apie operaciją - siaurutis randas nugaroj, kuriuo didžiuojuosi. Vis dar manau, jog sunkiai priimtas sprendimas operuotis buvo geriausias sprendimas mano gyvenime. Ačiū Jums, gydytojau!

2019-11-17, 14:18 | Registruotas lankytojas 5

Daktaras Šarūnas - tikras savo srities profesionalas: korektiškas, nuoširdus ir... darantis stebuklus. Mūsų visiškos negalės sūnus jau beveik nebevaikščiojo. Po dviejų Daktaro atliktų operacijų, vaikšto ir visai neblogai (operacijos atliktos senokai) Kodėl rašau tik dabar? Šiuo metu kaip niekad supratau, kaip gydytojams reikia mūsų pagyrimo ir palaikymo žodžių,kad išsilaikytų juos supančiame chaose.

Dėkoju, Jums Daktare.

2019-08-06, 09:44 | Registruotas lankytojas 3

Puikus ir kompetetingas gydytojas. Sūnus turėjo didelį stuburo iškrypimą. Gydytojas mus metus stebėjo ir progresuojant ligai patarė operuotis. Operacija buvo sėkminga (pažymėjau, kad išsprendė dalį problemos, nes juk ir po operacijos nugara nebus pilnai tiesi, bet operacija ir priežiūra mes labai patenkinti. Tiesiog jau iškrypimas buvo per toli pažengęs, bet, manau, vaikas galės gyventi pilnavertį gyvenimą praėjus metams po operacijos, nes gijimas tikrai ilgas). Gydytojas išsamiai ir profesionaliai atsakė į visus klausimus, prižiūrėjo, juokavo - tiesiog sunku šiais laikais rasti tokių gydytojų, kurie taip pozityviai stengiasi nuteikti ir prižiūrėti. Jei kyla sunkumų ar klausimų galima paskambinti ir pasitarti, o esant poreikiui ir priimti tą pačią dieną. Esam patenkinti, kad patekome pas šį gydytoją.

2019-06-20, 20:38 | Registruotas lankytojas 2

Puikus, išmanantis savo darbą gydytojas. Operavo, reponavo dislokuotus dilbio abiejų kaulų lūžgalius, atliko intramedulinę osteosintezę 13 metų vaikinui. Operacinė, pooperacinė eigos buvo sklandžios, gydymo planas baigtas sėkmingai. Dėmesingas tiek pacientui, tiek artimiesiems. Noriai, trumpai ir aiškiai atsako į užduodamus klausimus. Darbą atliko profesionaliai ir nepriekaištingai.

2019-03-12, 18:03 | Registruotas lankytojas 2

Gydytojas nuostabus! Profesionaliai atliko spondiliolistezės operaciją prieš daugiau nei 4 metus, viskas praėjo puikiai. Ačiū :) Urtė

2019-02-21, 12:40 | Registruotas lankytojas 1

Tai labai geras savo srities specialistas, tai gydytojas is didžiosios raides, išmanantis puikiai savo darbą, apžiūrėjo kruopščiai, nustatė diagnozę, maloniai bendrauja tiek su pacientais, tiek su jų artimaisiais. Nuostabus gydytojas. Ačiū jam.

2018-11-14, 01:00 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas, esu labai dėkinga už atliktą operacija :)

2018-10-16, 15:54 | Registruotas lankytojas 5

Esu be galo nusivylusi, labai neprofesionalus gydotojas, visiškai nemokanti bendrauti su vaikais!
Atėjus į mokamą konsultaciją ( Medicinos diagnostikos ir gydymo centras, Gribo g.), gydytojas paprašė mano dukra nusirengti, tačiau 5 metų mergaitė atsisakė, matyt susinepatogino. Tada gydytojas iškarto sau leido grubiai pakomentuoti, kad mano vaikas turi psichinių problemų ir kad mes turime kreiptis į psichologą (visa tai vyksta vaikui girdint).
Idomu ar toks klientų aptarnavimas yra laikomas normaliu? Ar VAIKŲ gydytojas neturėtų mokėti bendrauti su vaikas? Ar gydytojas Šarūnas Bernotas turi gydytojo psichologo išsilavinimą, kad leidžia sau tokius komentarus?

2017-12-19, 12:51 | Registruotas lankytojas 3

Tai Gydytojas iš didžiosios raidės. Dukrą operavo kelis kartus, nes turime įgimtą Spina Bifida. Paskutinė operacija skoliozės ir kifozės truko 14 val. rezultatas stulbinantis. Dar ir dabar byra ašaros matant koks vaikas tiesus ir gimes naujam gyvenimui.
Taip pat prie šitos operacijos labai prisidėjo gyd.G. Bernotavičius ir gyd.anestoziologė N.Savičienė. Ačiū Jiems visiems.

2017-12-11, 15:51 | Registruotas lankytojas 3

Prieš 8 metus turėjau labai didelį stuburo iškrypimą. Keletą metų lankiausi pas įvairius gydytojus, kurie po nenusakomo skaičiaus rentgeno nuotraukų darymo diagnozavo vieną ir tą patį - antrojo laipsnio skoliozę. Buvo paskirtos įvairiausios gydymo procedūros kurios buvo absoliučiai neveiksmingos ir per tuos metus stuburas tik dar labiau iškrypo, turėjau 6cm kuprą, šonkauliai trugdė kvėpuoti, pečiai skirtingo aukščio, dubuo išsikraipęs, kol galiausiai kreipėmės į Šarūną Bernotą, kuris atlikęs reikalingus tyrimus ir stebėjimus iškart paskyrė stuburo operacijos datą, nes mano atvejis buvo gydomas tik šiuo būdu. Tokio tipo operacijos yra itin sudėtingos, mano operacija truko 8 valandas ir šis chirurgas yra nuostabus, ypatingai patikimas ir sąžiningas, rūpestingas. Džiaugiuosi, kad operaciją dariausi pas jį, nes jau praėjo 8 metai, rando beveik nebesimato ir esu sveika! Šiam gydytojui užsimerkus algą pakelčiau bent 10 kartų, nes mano manymu jis visiškai atsidavęs savo darbui ir negaliu patikėti, kad yra tokių nuostabių gydytojų!

2017-09-12, 17:46 | IP: 86.38.206.189

Puikus gydytojas. Visada maloniai priima Konsultacijos išsamios. Jei reikalingi papildomi tyrimai juos skiria. Labai malonus žmogus ir puikus gydytojas.

2017-09-12, 02:05 | IP: 78.158.10.182

Turėjau nugaros problemą - pasislinkusį slankstelį. Šis gydytojas mane operavo 2014 metais, prieš tai stebėdamas kelis metus slankstelio pokytį, kuris buvo aiškus - slankstelis slinkosi ir buvo pasislinkęs net daugiau nei 50%. Operacija įvyko be komplikacijų, daktaras ligoninėje nuoširdžiai domėjosi mano sveikatos būkle. Po daugiau nei 3 metų po operacijos, aš gyvenu pilnavertį paauglės gyvenimą ir nebejaučiu rizikos tapti neįgalia, kas galėjo įvykti, jei būtų buvęs neatsatytas slankstelis. Nuoširdžiai dekoju Šarūnui Bernotui ir visiems rekomenduoju kreiptis į šį gydytoją!:)

2017-08-03, 20:22 | Registruotas lankytojas 2

Gydytojas kuris visada prieme,kai tik reikejo.Zmogus kuriuo pasitikejau ir buvau rami.Gera kai tokie zmones rupinasi ir gydo.Aciu gydytojui.