Pacientai, kurie rekomenduoja Dainius Wojczulis, %

Klaipėdos Affidea klinika
Northway medicinos centras (Naujoji Uosto g. 9)

Išduota: 2017-06-30, Nr. MPL-21988, (duomenys atnaujinti: 2022-11-14)

Išduota: 2021-06-23, Nr. MPL-25509, (duomenys atnaujinti: 2023-02-11)

Klaipėdos Affidea klinika
Northway medicinos centras (Naujoji Uosto g. 9)
2024-02-07, 22:20 | Registruotas lankytojas 2

Nerekomenduoju. Atvykau su siuntimu, kai buvo jau beveik 12 savaičių. Gydytojas nenorėjo daryti to privalomojo 11-13 sav ultragarso, mat geriau atvykti po savaitės ar dviejų (žinoma, mokamam vizitui, kas gi antrą kartą siuntimą duos po tokio trumpo laiko..). Labai įkyriai siūlė pasidaryti Nipt tyrimą už 450 eurų čia ir dabar, po savaitės mat gali būti per vėlu. Nėščiosios korteles taip pat užvesti nenorėjo, nes geriau lai akušerė užveda (o jis pats ne akušeris ginekologas? :) Nemalonus vizitas, nemalonus gydytojas.

2023-05-09, 01:34 | Registruotas lankytojas 818

Šis gydytojas priėmė sunkų mano dukrytės gimimą. Jautėsi ne tik profesionalumas, bet ir žmogiškumas. Esu dėkinga gydytojui ir akušerei už palaikymą gimdymo metu. Nuramino ir po jo. O taip bijojau gimdyti. Tokie gydytojai yra didžiausia mūsų vertybė gydymo sistemoje. Ačiū.

2023-02-11, 10:42 | Registruotas lankytojas 1

Rekomenduoju 100%! Labai švelnus gydytojas, tikras savo srities specialistas. Pateike išvadas su pagarba, užuojauta, bei emociniu palaikimu. Grįšiu pas jis 100%.

2022-10-26, 18:54 | Registruotas lankytojas 1

Norėčiau padėkoti gydytojui už man atliktą operaciją. Buvau visapusiškai informuota apie operacijos eiga ir gydytojas laikėsi savo operacijos plano, nors situacija ir buvo sudėtinga. Kadangi turiu skaudžia patirtį iš praeities, kai teko susiduri su kitais gydytojais, drąsiai galiu teigti, kad šis gydytojas yra nuostabus šios srities specialistas. Lengvesnis pooperacinis gyjimas, profesionali komunikacija ir rūpestis bei dėmesys. Dar kartą nuoširdžiai dėkoju ir linkiu Jums sveikatos ir stiprybės šiame nelengvame darbe.

2022-08-26, 14:38 | Registruotas lankytojas 1

Paprastas, žmogiškas, Nuoširdus gydytojas. 100 balų

2022-01-13, 11:24 | Registruotas lankytojas 6

Nors ir labai jaunas, bet labai profesionalus, malonus, greitos reakcijos ir komunikabilus gydytojas. Nors ir bendravimas, prasidėjus gimdymo veiklai buvo trumpas (po kelių valandų keitėsi pamaina), bet tuo laiku, kuriuo jis dirbo, jaučiau visapusišką rūpestį ir pagalbą.