Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Gintarė Kazbaraitė, %

Registracija čia ir dabar
"Klinika GOK"
ESTETUS, lazerinės ir estetinės dermatalogijos klinika (Vilniaus filialas)
ID CLINIC
Licencijos

Medicinos gydytojas

Išduota: 2017-06-30, Nr. MPL-22022, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

88.5% Complete
4.4

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

93.4% Complete
4.7

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

90.6% Complete
4.5

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

93.6% Complete
4.7

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

94.1% Complete
4.7

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

84.8% Complete
4.2

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

83% Complete
4.1

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Registracija čia ir dabar
"Klinika GOK"
ESTETUS, lazerinės ir estetinės dermatalogijos klinika (Vilniaus filialas)
ID CLINIC
Pacientų atsiliepimai
2023-09-10, 20:17 | Registruotas lankytojas 4

Nuostabi gydytoja, profesionali, atidi, maloni..Kadangi buvau atvykusi profilaktinei apgamų apžiūrai, apžiūrėjo ypatingai atidžiai, įvertino būklę, davė daug praktiškų patarimų.
Ačiū ,gydytoja,sveikatėlės Jums pačiai. Mielai rekomenduočiau šią gydytoją savo patiems brangiausiems žmonėms.

2023-09-06, 20:52 | Registruotas lankytojas 28

Jauna, puiki specialistė, mandagi, pagarbiai bendrauja su pacientu. Tiksliai diagnozuoja, pataiko tinkamą gydymą. Visa šeima pas ją konsultuojamės. Pirma nuėjau aš, patiko, tada dukrai rekomendavau dėl veido odos, bet gydytoja noriai padėjo nustatyti odos ligą ir vyrui,. Gaila, prisiregistruoti pas šią gydytoją yra be galo sunku. Labai ačiū, gydytoja Gintare, linkime visa šeima jums sėkmės .

2023-05-05, 19:58 | Registruotas lankytojas 2

Fantastiška gydytoja, negailinti laiko ir dėmesio savo pacientams. Labai gerai operuoja, apgamas pašalintas sėkmingai, o pati operacija atlikta itin kruopščiai. Siūlus teko išimti kitoje įstaigoje, tai chirurgo pirmas komentaras iškarto buvo "kas čia tau taip gražiai ir dailiai susiuvo!? Dar taip nesu matęs." Žodžiu 10 balų. Didelis ir nuoširdus AČIŪ jums, Gintare. Jeigu kada gyvenime dar užaugs koks negeras apgamas, pjauti duosiu tik jums:))

2022-09-30, 11:07 | Registruotas lankytojas 9

Labutis,nuoširdžiai noriu padėkoti daktarei Gintarei už šiltas mielas rankas už rūpestį ir norą padėti žmogui jei to reikia .Džiaugiuosi,kad ji yra nuostabi ir gerai žino savo darbą ir sprendžia esamas problėmas. Stiprybės Jums mieloji, darbe ir gyvenime. Būkit laiminga. Nuoširdžiai Vilė Bertašienė

2022-09-14, 13:34 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja, atidi, maloni, visada su šypsena

2022-04-08, 19:32 | Registruotas lankytojas 9

Sveiki,nuoširdžiai noriu padėkoti nuostabiai daktarei,kuri nuoširdžiai apžiūri ligonį, atsako į įvairius rūpimus klausimus ir pateikia labai daug naudingų patarimų.Be galo nuostabi, šilta, maloni daktarė.
Duok dieve daktarei sveikatos, ištvermės, stiprybės ir laimės asmeniniame gyvenime.
pacijentė Vilė

2022-03-31, 15:35 | Registruotas lankytojas 8

Noriu palikti geriausią atsiliepimą apie šią įstaigą ir joje dirbancia gydytoja. Profesonali,paslaugi,maloni bendrauti

2022-03-08, 11:11 | Registruotas lankytojas 2

Esu labai laimingas, kad patekau pas šią gydytoją.
Viską išklausė, įsigilino į problemas ir nusiskundimus.
Viską nuodugniai ištyrė, apžiūrėjo bei paaiškino rezultatus ir išsamiai atsakė į visus klausimus.
Paskirtas gydymas ganėtinai greit išsprendė odos problemas ir suteikė norimo rezultato.

Ačiū gydytojai ir labai rekomenduoju.

2022-02-11, 14:01 | Registruotas lankytojas 13

Labai nusivyliau Estetus klinika Vilniuje, o ypač šia gydytoja. Šalinauai tris apgamus dvieju apgamų randai baiaūs, apgamai nedideli, bet randai kaip po didžiausios operacijis. Vienas apgamas išviso ataugo ir dabar neaišku koks jis, teks kreiptis pas specialistus. Gryžus atgal į šią kliniką ir pasakius, kaip yra, pasižiūrėjo sako nieko tokio, pigmentas išlindęs, o ten ne pigmentas, o apgamas ataugęs. Jauna maloni gydytoka, bet darbo neišmananti. Jeigu nesupranta, nereikia imtis, nes dabar kokios pasekmės manęs laukia nežinau, nes ataugęs apgamas nėra gražus ir jis yra niežtintis. NEREKOMENDUOJU ŠIOS KLINIKOS, O YPAČ ŠIOS DAKTARĖS

2021-12-13, 21:42 | Registruotas lankytojas 4

Tikrai šauni gydytoja, rekomenduoju!

2021-12-07, 23:54 | Registruotas lankytojas 2

Norėčiau padėkoti šiai jaunai gydytojai, kuri pilna ta žodžio prasme, kovoja už pacientą, realiai svetimą kaip už savą, kad jis gautų tinkamą gydymą. Labai norėčiau, kad visa jaunų medikų karta šitaip dirbtų ir labai viliuosi, kad neišvažiuos į užsienį. Kovo mėnesį paskirtas gydymas davė rezultatų, kurių neturėjau per 30 ligos metų. Apskritai, buvau nustebintas šios jaunos gydytojos profesionalumu. Didelis Ačiū! Audrius B.

2021-11-04, 15:39 | Registruotas lankytojas 3

Nežinau iš kur tiek gerų komentarų, lyg pati sau pasirašius būtų..Lankiausi pas Gintarę Kazbaraitę Estetus klinikoje. Pirmoji mano konsultacija, išbandžiau injekciją į veidą. Vizito metu pakankamai maloniai bendravo, atsakė į klausimus, tačiau jautėsi skubėjimas, lyg norėtų greičiau padaryti procedūrą ir būti laisva. Paminėjo, kad po procedūros visada pasidomi klientais, kaip jiems rezultatas, o gal ką reikia pataisyti, papildomai įleisti ar pan., tačiau po procedūros niekam nebuvau įdomi, tik pasiemė pinigus ir laimingi. Rezultatas man nepatiko. Nežinau ar ji padarė ką blogai, ar taip veikia injekcija, bet daugiau nesidarysiu.

2021-10-28, 00:16 | Registruotas lankytojas 7

Iki šiol tai Vilniuje geriausia mano atrasta dermatovenerologė , pas kurią esu buvusi. Nors atėjau dėl visai kitos odos problemos, bet pati pasiūlė apžiūrėti ir viso kūno apgamus - o tai labai nustebino, nes kiti dermatovenerologai nė nemano žiūrėti daugiau, nei tu jiems sakai. Ir pirma gydytoja, kuri parinko tinkamą sprendimą mano veido problemai. Profesionalumas, rūpestingumas ir nuoširdi pagarba pacientui. Jei reiktų vienu sakiniu apibūdinti gydytoją GINTARĖ KAZBARAITĖ , jis būtų būtent toks. Maloni, nuoširdumas begalinis pacientui ir net sudėtingiausias procedūras paverčianti lengvai įveikiamomis iš tokios gydytojos nesinori net išeiti . Puiki diagnostika ir užtikrintas žinojimas, ką ir kaip daryti. REKOMENDUOJIU IŠ VISOS ŠIRDIES

2021-09-28, 19:15 | Registruotas lankytojas 3

Labai maloni ir šauni, pozityvi, pasitikėjimą kelianti gydytoja. Vizito metu jaučiau, kad gydytojai išties rūpi pacientas ir jo ligos. Gydytoja Gintarė savo darbą atlieka išties atsakingai, rūpinasi, kad pacientas neliktų nežinioje, taip pat nuošaly nelieka ir jo emocinė būsena, nes jauti palaikymą. Ačiū.

2021-09-07, 11:35 | Registruotas lankytojas 4

Pritariu šimtu procentų visiems prieš tai parašytiems teigiamiems atsiliepimams. Gydytoja profesionali, atidi, rūpestinga, entuziastinga ir labai geranoriška pacientui. Gera atrasti tokių specialistų kaip Ji.

2020-11-27, 13:17 | Registruotas lankytojas 1

Vakar turėjau vieną geriausių apsilankymų pas gydytoją per savo gyvenimą. Gydytoja labai maloni, įsiklausanti, išsamiai pataria ir paaiškina problemos priežastis ir jos sprendimo būdus. Niekada nerašau atsiliepimų, bet ši gydytoja verta visų geriausių žodžių. Linkėjimai ir labai ačiū!

2020-10-21, 09:29 | Registruotas lankytojas 2

Geriausia gydytoją, pas kurią teko apsilankyti! Klausimas buvo labai asmeniškas, tačiau teko sulaukti žmogiškumo, supratimo ir visapusiško palaikymo, patarimo. Didelis dėkui ir nuoširdžiausi linkėjimai!

2019-07-19, 18:23 | Registruotas lankytojas 2

Charizmatiška, jauna gydytoja, su kuria visada malonu turėti reikalų! Linkėjimai ir didžiausio pasisekimo profesiniame kelyje!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Gintarė Kazbaraitė?