Pacientai, kurie rekomenduoja Justinas Rimkus, %

Išduota: 2017-07-03, Nr. MPL-22183, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2021-10-04, 00:03 | Registruotas lankytojas 1

Tokio nuoširdumo gydytojo neteko sutikti,švelnus, išklausantis ir patariantis,aciu uz nuoširdzią konsultaciją ir apžiūrą.

2021-09-21, 15:13 | Registruotas lankytojas 2

Labai PUIKUS gydytojas! Šilčiausias ginekologas iš visų kiek esu buvusi (net pas 7).
Nors atrodo gana jaunas, bet netrūksta nei kompetencijos, nei žmogiško atidumo, nei galantiškumo. Net pasimečiau kai po ultragarso gydytojas man džentelmeniškai ištiesė ranką, kad padėtų atsistoti ir atsistojus teiravosi ar tikrai nesvaigsta galva (kaip pvz.: kiti sako atsistokite, nusivalykite).
Man su šiuo gydytoju teko susidurti sudėtingu gyvenimo periodu, po privalomo persileidimo sukėlimo.. ir šis gydytojas per apžiūrą buvo labai atidus, nuolat teiravosi ar viskas gerai (kiti gydytojai kartodavo, kad turi paskaudėti). Atsakė į visus klausimus, dabar kai pagalvoju kitų dėl streso klausiau net porą kartų..
Štai kai apsilankai pas tokį gydytoją supranti, ką reiškia GERAS GYDYTOJAS!

2021-02-23, 14:35 | Registruotas lankytojas 3

Šis gydytojas kartu su gydytoju Abraičiu atliko man cp, prieš tai buvo palatos gydytojas. Labai mandagus,paaiškinantis, taktiškas,negrubus, paliko labai gerą įspūdį! Sėkmės!

2020-12-25, 20:40 | Registruotas lankytojas 11

Teko susidurti tik vieną kartą, bet nuomonė apie gydytoją labai gera. Taktiškas, atidus, vizitui skyrė pakankamai laiko. Taip pat nuramino. Empatiskas, mylintis savo darbą, profesionalus. Koks ir turėtų būti kiekvienas šios srities medikas.

2020-12-25, 18:33 | Registruotas lankytojas 9

Labai malonus, rūpestingas, švelnus. Atidžiai apžiūrėjo, nuramino. Rekomenduoju.

2020-01-07, 15:20 | Registruotas lankytojas 2

Labai malonus gyditojas. Tik geriausi atsiliepimai ! ☺️

2018-12-07, 17:42 | Registruotas lankytojas 9

Teko po operacijos 2018 metais balandžio 5 d. bendrauti su šiuo gydytoju. Labai malonus, išklausantis mano šeimos problemas, patariantis, nuoširdus gydytojas. Tik pačius gražiausius žodžius galiu atsiliepti apie šį jauną gydytoją. Nuoširdus ačiū gydytojui Justinui Rimkui.Gražių artėjančių švenčių, Šv.Kalėdų ir artėjančių Naujųjų 2019-ųjų metų !!!
ANYKŠČIAI, pacientė GRAŽINA ZLATKIENĖ.