Pacientai, kurie rekomenduoja Žilvinas Venclovas, %

Registracija čia ir dabar
Kauno klinika Unomeda

Išduota: 2017-07-03, Nr. MPL-22185, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Registracija čia ir dabar
Kauno klinika Unomeda
2023-07-05, 17:26 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduočiau. Viską skaitė iš interneto. Pats visiškai neturėjo savo nuomonės. Atvažiavau 200km. Situacija žinojo iš anksto, kad laukiuosi. O kai priėmė pradėjo ne problemą spręsti, o aiškinti kur geriau gimdyti. Nepaskyrė jokio gydimo. Lankytis pas šį gydytoją tik laiko švaistymas.

2021-10-06, 07:03 | Registruotas lankytojas 1

Aš susidūriau su problema priėmimo skyriuje. Mano situacija buvo dėl rankos pirsto, paprašiau peršviesti, nes skausmas buvo nemažas. Pasakė nelūžes 2 sav nejudink ir viskas... O kur piršto kažkoks mobilizavimas, jeigu pats sakė nejudinti pora sav, tai kaip?? Po 2 sav nusprendžiau įeiti į e sveikata.. Atsidarau ir rentgeno išrašas parašyta pirsto lūžis, o daktaro pirštas neluzes! Na taip radiologas tikrino tik sekančią dieną mano nuotrauka... Man aišku šokas ir aš suprantu, kodėl tas pirštas skauda ir pan. Nuėjus pas traumatologą jis pasakė lūžęs, susipildžiau draudimus. Liūdniausia šioje situacijoje, kad man priėmimo skyriuje buvo suteikta tik nuotrauka ir jokios kitos pagalbos, savaitę laiko dėjau medinius pagaliuka kad nejudinčiau piršto. Dabar aišku pirštas vietomis skausmingas, jaučiamas vėsiu oru piršto šalimas. Gal tik man taip pasisekė būtent su šiuo gydytojų, bet tikrai likau tikrai nustebinta.

2019-12-10, 10:22 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 5 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.