Pacientai, kurie rekomenduoja Žilvinas Venclovas, %

Kauno klinika Unomeda

Išduota: 2017-07-03, Nr. MPL-22185, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Kauno klinika Unomeda
2023-11-03, 17:18 | Registruotas lankytojas 1

Geras specialistas. Konkrečiai ir aiškiai papasakojo apie gydymą.

2023-07-05, 17:26 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduočiau. Viską skaitė iš interneto. Pats visiškai neturėjo savo nuomonės. Atvažiavau 200km. Situacija žinojo iš anksto, kad laukiuosi. O kai priėmė pradėjo ne problemą spręsti, o aiškinti kur geriau gimdyti. Nepaskyrė jokio gydimo. Lankytis pas šį gydytoją tik laiko švaistymas.

2022-10-27, 19:48 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas, kuris kelia gydytojų kartelę. Rekomenduočiau kiekvienam. Malonus, mandagus, taktiškas ir organizuotas. Atliko dvi operacijas, nei per vieną vizitą neteko laukti eilėse. Jaučiausi saugi, pasirūpinta ir išgydyta. Jei dar tektų susidurti su akmenligės problemomis, norėčiau tik pas jį.

2022-08-12, 18:21 | Registruotas lankytojas 1

Noriu padėkoti gerb. Urologui Žilvinui Venclovui už priežiūrą, rūpestį, atliktą operaciją ir visus atsakytus klausimus. Dar kartą didelis Ačiū.
Jūsų pacientas, T.B.

2021-10-06, 07:03 | Registruotas lankytojas 1

Aš susidūriau su problema priėmimo skyriuje. Mano situacija buvo dėl rankos pirsto, paprašiau peršviesti, nes skausmas buvo nemažas. Pasakė nelūžes 2 sav nejudink ir viskas... O kur piršto kažkoks mobilizavimas, jeigu pats sakė nejudinti pora sav, tai kaip?? Po 2 sav nusprendžiau įeiti į e sveikata.. Atsidarau ir rentgeno išrašas parašyta pirsto lūžis, o daktaro pirštas neluzes! Na taip radiologas tikrino tik sekančią dieną mano nuotrauka... Man aišku šokas ir aš suprantu, kodėl tas pirštas skauda ir pan. Nuėjus pas traumatologą jis pasakė lūžęs, susipildžiau draudimus. Liūdniausia šioje situacijoje, kad man priėmimo skyriuje buvo suteikta tik nuotrauka ir jokios kitos pagalbos, savaitę laiko dėjau medinius pagaliuka kad nejudinčiau piršto. Dabar aišku pirštas vietomis skausmingas, jaučiamas vėsiu oru piršto šalimas. Gal tik man taip pasisekė būtent su šiuo gydytojų, bet tikrai likau tikrai nustebinta.

2021-05-02, 17:16 | Registruotas lankytojas 1

Labai ačiū gerb. Gydytojui už išgelbėtą gyvybę Mamos dienos proga!!! Ne tik puikus specialistas, bet ir šiltas, palaikantis ir supratingas Žmogus.

2020-12-07, 19:20 | Registruotas lankytojas 1

Puikus jaunas gydytojas. Keliantis pasitikėjimą. Extrinėj situacijoj labai ramiai suvaldė mano emocijas prieš operaciją. Pasitikiu 100proc. Laukiama planinė operacija pabaigti mano gydymą. Tikiuosi sekančiu kartu taip pat nenuvils gydytojo darbas. Ačiū labai!

2020-09-01, 09:37 | Registruotas lankytojas 4

Labai malonus gydytojas, esu be galo Jam dėkinga, po mėnesio laiko vėl operuos Jis pats, labai džiaugiuosi dėl to ir noriu išreikšti didžiausią padėką, kad surado problemą ir ją paros laikotarpyje išsprendė. Jūs nuostabus, Žilvinai! ❤️

2019-12-25, 05:48 | Registruotas lankytojas 6

Labai geras jaunas gydytojas. Kai gulėjau ligoninėje, ir rūpinosi ir pagydė, atrodo kad gyvena klinikose????. Esu labai dėkingas.

2019-12-10, 10:22 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-04-12, 04:44 | Registruotas lankytojas 6

Tikiu, kad pas šį jauną gydytoją, bus eilės, jeigu "nepasikels". Naktį, atvykus į klinikas, profesionaliai, maloniai išaiškino mano ligos gydymo būdą, atliko (kaip pats sakė) nedidelę invaziją, paskyrė vaistus. Skausmas praėjo gana greitai. AČIŪ ir sėkmės Jums.

2019-04-11, 07:18 | Registruotas lankytojas 1

Malonus ir rūpestingas gydytojas. Aiškiai suprantama kalba ir išsamiai sugeba atsakyti į užduodamus klausimus, ko dažnai pasigendu, kai lankausi pas kitus gydytojus.
100 proc. Rekomenduoju šį jauną specialistą! Ačiū dar kartą :)