Pacientai, kurie rekomenduoja Diana Šetikienė, %

Išduota: 2008-06-09, Nr. MPL-10867, Galiojanti

Šetikienė Diana dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Šetikienė Diana?

2019-03-21, 12:55 | 3

Nuostabi gydytoja. Atsitiktinai pakliuvau pas ją ieškodama kas galėtų skubiai pakonsultuoti dėl ligos. Gavus tyrimų atsakymus pati paskambino ir išsamiai pakonsultavo. Susilaukusi naujagimio nedvejodama užregistravau sūnų pas šią gydytoją ir esu labai patenkinta gydytojis atidumu, išsamiais atsakymais ir puikia priežiūra.

2019-01-25, 01:18 | 1

Gydytoja nuo Dievo, rūpestinga, atsidavusia, pasiaukojancia ne tik gydytoja, bet nuostabus žmogus. Nuoširdžiai ačiū

2018-11-21, 14:19 | 3

Gydytoja „„Nuo Dievo”. Mano šeima pas ją lankosi nuo 2004 m. Pirmu vizitu tik grįžęs iš ligoninės po širdies infarkto buvau nustebintas gydytojos dėmesingumu ir šiltumu. Kai tik gydytoja perėjo dirbti į kitą polikliniką, ir mes paskui ją.
Šiomis dienomis laiku išrašytas siuntimas į Santaros ligoninės priimamąjį mane išgelbėjo nuo antro širdies infarkto. Ir tikrai ji turi daug pacientų, eilė dvi savaitės į priekį, prie jos kabineto visada pilnas suoliukas.
Dar žinau vieną puikią šeimos gydytoją tai Daiva Žvinakienė, ji dabar dirba taip pat Inmedikoje tik Naujoje Vilnioje.

2017-08-02, 23:02 | IP: 24.3.152.208

Visiems rekomenduoju - pasirinkau šią gydytoją tiesiog atsitiktinai ir nesigailiu - išklausanti, atjaučianti, profesionali. Geriausia, kokią esu sutikusi.

2017-03-14, 18:15 | 4

Puiki gydytoja. Labai maloni ir rūpestinga specialistė.