Pacientai, kurie rekomenduoja Diana Šetikienė, %

Išduota: 2008-06-09, Nr. MPL-10867, Galiojanti

Šetikienė Diana dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Šetikienė Diana?

2019-03-21, 12:55 | 3

Nuostabi gydytoja. Atsitiktinai pakliuvau pas ją ieškodama kas galėtų skubiai pakonsultuoti dėl ligos. Gavus tyrimų atsakymus pati paskambino ir išsamiai pakonsultavo. Susilaukusi naujagimio nedvejodama užregistravau sūnų pas šią gydytoją ir esu labai patenkinta gydytojis atidumu, išsamiais atsakymais ir puikia priežiūra.

2019-01-25, 01:18 | 1

Gydytoja nuo Dievo, rūpestinga, atsidavusia, pasiaukojancia ne tik gydytoja, bet nuostabus žmogus. Nuoširdžiai ačiū

2018-11-21, 14:19 | 3

Gydytoja „„Nuo Dievo”. Mano šeima pas ją lankosi nuo 2004 m. Pirmu vizitu tik grįžęs iš ligoninės po širdies infarkto buvau nustebintas gydytojos dėmesingumu ir šiltumu. Kai tik gydytoja perėjo dirbti į kitą polikliniką, ir mes paskui ją.
Šiomis dienomis laiku išrašytas siuntimas į Santaros ligoninės priimamąjį mane išgelbėjo nuo antro širdies infarkto. Ir tikrai ji turi daug pacientų, eilė dvi savaitės į priekį, prie jos kabineto visada pilnas suoliukas.
Dar žinau vieną puikią šeimos gydytoją tai Daiva Žvinakienė, ji dabar dirba taip pat Inmedikoje tik Naujoje Vilnioje.

2017-08-02, 23:02 | IP: 24.3.152.208

Visiems rekomenduoju - pasirinkau šią gydytoją tiesiog atsitiktinai ir nesigailiu - išklausanti, atjaučianti, profesionali. Geriausia, kokią esu sutikusi.

2017-03-14, 18:15 | 4

Puiki gydytoja. Labai maloni ir rūpestinga specialistė.

2017-02-17, 20:00 | IP: 86.100.230.107

Mūsų mažylį iki 6 mėn. prižiūrėjusi gydytoja. Nuoširdi, maloni ir visada atsako, pataria, rekomenduoja jei rūpi kokie klausimai. Siuntimą duoda jei tik reikia. Pirmąjį mėnesį atvyko keletą kartų į namus dėl visų ir gydytojos ir mūsų šeimos ramybės :) labai stipriai rekomenduoju, puiki gydytoja.

2017-02-17, 09:13 | IP: 84.46.249.3

Labai gera daktare

2016-12-14, 20:12 | IP: 85.255.49.22

Gydytoja pasirinkau paskaicius atsiliepimus ir tikrai nesigailiu. Persirasem pas ja visa seima.
Gydytoja jauna, maloni, bet kartu profesionali, skiria pakankamai laiko, isigilina i paciento nusiskundimus. Kolkas esam labai patenkinti!

2016-08-23, 14:49 | IP: 185.11.27.10

Tikrai gera gydytoja!

2016-07-23, 04:10 | IP: 90.131.43.91

Labai maloni ir rūpestinga gydytoja.☺

2016-01-19, 22:32 | IP: 78.61.217.165

Pas gydytoją prižiūrim naujagimį. Ji profesionaliai apžiūri ir įvertina naujagimio būklę. Visada atsako į visus klausimus, pataria. Bendrauja labai maloniai ir šiltai. Kol kas tik teigiami atsiliepimai.

2014-12-10, 23:14 | IP: 78.60.48.128

Tokių gydytojų kaip Diana mažai yra. Labai rūpestinga, įsigilina į paciento susirgimus, skiria pacientui tiek laiko kiek reikia, ir neskuba kuo greičiau kitą priimti.
Labai esame patenkinti, kad ją sutikome.
P.S. Šiuo metu dirba INmedicoje Šeškinėje

2014-12-08, 21:26 | IP: 78.60.147.52

Ši gydytoja šiuo metu dirba Inmedica (Šeškinė). Ir aš ten su šeima išeisiu.

2014-11-11, 16:56 | IP: 89.249.82.162

Gydytoja iš didžiosios raidės, labai rūpestinga, maloniai bendraujanti. Labai gaila, nes neseniai sužinojau, kad po motinystės atostogų į buvusią darbovietę ji nebesugrįš..

2014-09-01, 21:59 | IP: 78.60.49.240

Nuostabi daktarė :) labai laukiame kada grįš :)