Pacientai, kurie rekomenduoja Elektra Teiberienė, %

Išduota: 2004-10-21, Nr. MPL-02881, Galiojanti

2019-11-11, 14:14 | 2

Jokiais būdais nerekomenduoju šios daktarės, tiesiogine to žodžio prasme buvau priblokšta. Kadangi norėjau skubiai, todėl ėjau į mokamą konsultaciją, tai ponia Elektra pasakė jei jau atėjau mokamai tai jau turės apžiūrėt mane.. Po šių žodžių jau pasigailėjau, kad čia įženu išviso, nes pagal jos žodžius buvo galima surpasti jei būčiau atėjusi su siuntimu tai būtų nežiūrėjusi, o kadangi mokamai tai TURĖS apžiūrėt. Įdomu. Tada paklausė ar saugausi su savo partneriu, o kai išgirdo neigiamą mano atsakymą pradėjo sakyti, kad ateisiu tuoj apsiverkusi pas ją ir darysiuos abortą ir kad privalau gerti kontraceptikus, nes tai nėra blogas dalykas, nors mano daktarė, pas kurią daug metų lankydavausi (Ji atostogavo todėl negalėjau pas ją apsilankyti) kaip tik sakydavo nevartoti ilgai, daryti pertraukas ir pan, o ji primygtinai sakė, kad turiu vartoti. Ir esmė, kad mūsų santykiai su draugu yra nuostabūs ir nebūtų jokia bėda dėl vaikelio, bet ji visiškai nesigilindama į situaciją pareiškė, kad ateisiu tuoj verkdama jog nesisaugom. Aš išėjau iš kabineto ir pasakiau, kad GYVENIME PAS ŠITĄ AROGANTIŠKĄ GYDYTOJĄ NEKELSIU NEI KOJOS!!!

2019-05-02, 20:18 | 1

Gydytoja nekorektiškai bendrauja, neisaiskina diagnozės, neatsako į klausimus. Jeigu tik įmanoma, geriau rinkites kita specialistą. Su tokiais 'daktarais' kaip ponia Elektra tik sugaišit savo laiką ir susigadinsite nuotaiką. Keista, kaip jai dar licencijos neateme.

2019-03-18, 22:03 | 3

Labai nemaloni gydytoja, bendrauja atmestinai, paprašius atlikti apžiūrą sakė nemato tam reikalo. Niekam nerekomenduoju.

2019-03-04, 18:54 | 3

Puiki ir profesionali gydytoja. Mane apramino, nes diagnozė--vėžys. Gydoma, bet vis vien nervų kainavo....

2019-03-04, 13:22 | 1

Tokios gydytojos dar neteko sutikti, bendravimo net nežinau kaip apibūdinti. Bet gavosi taip, kad kita gydytoja siuntė pas ją dėl antros nuomonės nes antrą kartą teigiami atsakymai dėl gimdos kaklelio vėžio, aš ne tik neišgirdau jokios nuomonės bet gulėdama be kelnių ir tikrai nesijausdama gerai turėjau išklausyti moralo jos kaip yra daromi tyrimai, kokie įstatymai. O kai paprašiau gydytojos tiesiog siuntimo dėl kitos nuomonės, jai tas labai nepatiko ir tiesiog nesulaukiau jokių atsakymų nes juk eisiu kitur ir ten paaiškins. Galvojau tikrai pratruksiu jos kabinete, nežinau kaip gali tokie gydytojai dirbti tokioje srytije.