Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Elektra Teiberienė, %

Licencijos

Gydytojas akušeris-ginekologas

Išduota: 2004-10-21, Nr. MPL-02881, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

77.3% Complete
3.9

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

68.4% Complete
3.4

Diagnozavo tik dalį problemos

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

63.9% Complete
3.2

Išgydė tik dalį problemos

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

61.5% Complete
3.1

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

55.8% Complete
2.8

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

64.9% Complete
3.2

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

88.9% Complete
4.4

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2022-06-27, 14:54 | Registruotas lankytojas 1

Nesprendė problemos, paliko taip kaip yra, net neužrašė kitam vizitui ar kitai gydytojai. Tiesiog paliko likimo valiai, paskėsčiojus rankomis. Susidarė įspūdis, kad jei būčiau į kišenę įdėjusi tai būtų ir padėjusi.

2022-06-08, 20:52 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju ir linkiu apeiti ratu. Dideliu ratu. Retai rašau atsiliepimus, o čia planuoju ir rimtesnių veiksmų imtis. Ponia man diagnozavo klimaksą (meno-pauzę), nors man 37, bet juk ''taip būna''. Dar pasiūlė įklotus dažiau keistis, jeigu išskyros nepatinka. Padarius echoskopiją pramurmėjo ''mėnesinių nėra ir matau, kad nebus'' (prasidėjo po dviejų dienų). Žinoma, teko kreiptis privačiai, kur diagnozuotas policistinių kiaušidžių sindromas, kurio NEĮMANOMA buvo nepamatyti ir reikalingas skubus gydymas. Žodžiu ... trūksta žodžių - grubi, bjauri, nemandagi, neprofesionali ir priverčia jaustis kalta, kad ateini. Ah, dar gerą frazę numetė "pažiūrėsim, ar tu čia švari, kad būtų galima tyrimą paimti.... jeigu jis tau išvis priklauso" (čia kaklelio vėžio tyrimui). Tad štai toks perliukas ir tikrai dar ne viską papasakojau.

2022-05-16, 10:07 | Registruotas lankytojas 2

Lankausi pas šią gydytoją 6 metus. Prižiūrėjo mano pirmą neštumą ir antrą. Viskas puikiai,jokių nusiskundimų neturiu. Paskiria visus reikiamus tyrimus,apžiūri bei atsako į visus rūpimus klausimus. Gydytoja maloni,rūpestinga. Su šypsena, kartais pajuokaujanti ☺️ Nežinau,kas kitiems taip netinka ir neįtinka????

2022-05-10, 08:21 | Registruotas lankytojas 1

Po vizito pas šią gydytoją pradėsiu tikrinti visų vertinimus prieš eidama į konsultaciją.
Gydytoja nerūpestinga, nemandagi, paklausus apie kiaušidžių būklę gavau atsakymą - " nesimato".
Ponia gydytoja, o kaip mato bėdas kiti gydytojai?? Kaip dirbat darbą, nesugebėdama " matyti " problemos?

O ir tokios trumpos konsultacijos dar niekad neturėjau. Baisu.

2022-01-26, 15:47 | Registruotas lankytojas 1

Jeigu jums rupi jusu nestumas, vaikelis, sveikata ir nervai begti nuo sitos gydytos ko greiciau. Buvo maloni tik tada kai pas ja buvo studente TT susitikimais buvo grupi i klausymus neatsakydavo i problemos nekreipdavo demesi.

2021-10-01, 12:25 | Registruotas lankytojas 1

Labai nemaloni,arogantiška,žemo lįgio gydytoja.Buvau gal prieš 6 metus,diagnozavo miomas dvi,viena sakė,kad kumščio dydžio.Po 3 d.nuėjau į ligoninę sako nėra jokių miomų,taip jų ir niekad nebuvo,nežinau ką jį ten matė.Daugiau maniau niekad neteks pas ją lankytis,bet įvyko taip,kad dar teko pabūvoti,atėjau mokomai apžiūrai,bet dar kartą pasigailėjau....

2021-09-23, 22:34 | Registruotas lankytojas 1

Labai nemalonus ir absoliučiai neetiškas bendravimas. Tiesą sakant, tokio žemo lygio bendravimo gydytoją teko sutikti pirmą kartą. Tonas pakeltas, paniekinant kalbėjimo maniera, į klausimus man ne kartą kelių skitingų apsilankymų metu buvo atsakyta, kad "pasigūglinkite". Ir kai pasiteiravau, kokia tuomet jos, kaip gydytojos, funkcija, buvo atkirsta, kad negaišinčiau čia laiko su savo klausimais. Realiai į JOKIUS klausimus nebuvo atsakyta, tik žeminimas, kad neva ko čia atėjai apskritai. Labai liūdna ir pikta, kad pas tokius "specialistus" tenka lankytis, kai ateini su tam tikra problema ir nori profesionaliai pasikonsultuoti, o gauni atgal kaip skuduru per veidą. Tokiems "gydytojams" apskritai turėtų būti uždrausta tiesiogiai bendrauti su žmogumi - labai labai žemas lygis. Buvau pas šią gydytoją kelis kartus ir tikrai kaskart kaip elektra nukrato. Daugiau gyvenime atsisakiau lankytis. LAbai labai nerekomenduoju, nes nuo jos nuoširdžiai sapnuojasi košmarai.

2021-09-15, 13:26 | Registruotas lankytojas 4

Bendraujant iš gydytojo pusės buvo pakeltas tonas, neatsakyta į kylančius klausimus. Atlikus tyrimus, jų rezultatai nesuvesti į e.sveikatą, tad tenka juos pakartoti. Esu labai nusivylusi.

2021-07-16, 13:20 | Registruotas lankytojas 2

Nemažai moterų komentavo kad "Gydytoja su labai geru humoro jausmu, truputį sarkastiška". Asmeniškai, kai lankausi gydymo įstaigoje, man rūpi sužinoti savo sveikatos būklę, o ne mėgautis gydytojo humoro jausmu.
Ši gydytoja visiškai nepaaiškino, kokia šiuo metu mano sveikatos būklė. Nors klausiau tris kartus to paties. Po paskutinio klausimo pradėjo kalbėti pakeltu tonu.
Visiškas laiko gaišimas.
Jeigu jums tikrai rūpi jūsų sveikata, eikite privačiai pas profesionalius gydytojus.

2021-05-10, 12:45 | Registruotas lankytojas 1

Iš tiesų net nemaniau, kad pamatysiu teigiamų atsiliepų ir pritariu nuomonei, kad gydytoja rašo juos pati, kitaip tikrai sunku įsivaizduoti...Patirtis tokia, kad apsilankymus pas šią "gydytoją" norisi filmuoti, nes sunku kam ir paaiškinti kas per bendravimas. Kelia balsą, išsisukinėja nuo klausimų, menkina įvairiais ironiškais pasakymais, šaiposi, visą laiką diskutuojama ne apie problemas, o apie registracijas ir kitus dalykus, kuriuos taip pat kiekvieną kartą skirtingai pateikia, vėliau nepripažįsta ką yra sakiusi ir dar aprėkia. Ligos nepastebėjo, nes nepadarė reikiamų tyrimų, kurie nėra kažkokie ypatingi, o tiesiog baziniai lankantis pas ginekologą. Privati ginekologė netikėjo, kad šitiek laiko problema galėjo būti nepastebėta. Man tik įdomu, kodėl poliklinikos gydytoja šitiek sau leidžia ir ar vadovai žino situaciją, nes tikrai laikas kažką daryti.

2021-04-15, 13:38 | Registruotas lankytojas 1

Labai faina profesionalė gydytoja, geras humoro jausmas labai reikalingas atliekant tokias procedūras. Nekelia bereikalingo streso, nesmerkia, nekomentuoja ko nereikia, tiesiog dirba savo sarbą. Bendrauja nuoširdžiai. Visada išeinu su šypsena. Rekomenduoju!

2021-01-25, 12:20 | Registruotas lankytojas 3

Norėčiau padėkoti gydytojai akušerei-ginekologei Elektrai Teiberienei už profesionalumą dirbant savo darbą. Gydytoja labai konkreti, rūpestinga savo pacientėms ir labai supratinga. Nesu mačiusi labiau empatiškos ir atsidavusios gydytojos, kuri ne tik operatyviai teikia konsultacijas nerimą keliančiais klausimais, bet ir visada pasirūpina, kad pacientės būtų ramios ir tinkamai informuotos. Džiaugiuosi, kad šiais laikais viešosiose įstaigose galima rasti tokių nebiurokratiškų ir nuoširdžių gydytojų.

2021-01-24, 15:04 | Registruotas lankytojas 1

Pritariu kitiems neigiamiems komentarams. Tikiu, kad ši 'gydytoja' (naudoju šį terminą LABAI liberaliai) pati rašo sau teigiamus įvertinimus, kadangi prastesnės 'gydytojos' net įsivaizduoti nesugebu. Ponia labai nemandagi, arogantiška, neatsakė į užduotus klausimus ir kategoriškai atsisakė apžiūrėti krūtinę (nors seselė telefonu tikino, kad gydytoja krūtinę dėl kurios jaudinuosi tikrai apžiūrės). Esu šokiruota tokiu aplaidžiu darbu. Šiai poniai visai nerūpėjo išgirsti apie mano negalavimus, ji skubino kuo greičiau pabaigti vizitą. Nekompetentinga, netaktiška ir labai grubi. Kaip jai dar neatėmė licencijos yra visiškai nesuprantama.

2020-12-10, 11:42 | Registruotas lankytojas 1

Lankausi pas šią gydytoją apie 3 metus. Per tuos 3 metus turėjau 1 ligą ir 2 nėštumus, abu prižiūrėjo Teiberienė. Daug komentarų čia apie daktarės aroganciją ir nemalonų toną, aš sakyčiau, kad pacientės per jautrios. Taip, daktarė nedaugžodžiauja, atsako tik į būtinus klausimus ir tik savo srities. Bet aš dar nebuvau sutikusi daktaro, kuris taip atsimintų kiekvieną tyrimą, jo išvadas. Gali atrodyti, kad daktarė ligą prižiūrį paviršutiniškai, bet kai kelių vizitų metu paminėjo mano problemas remdamasi ankstesniais tyrimais sudėtingesnės ligos (darytais prieš du metus!) be priminimo-supratau, kad ji į viską gilinasi, tik pacientui transliuoja tai, kas yra būtina. Ir dar darau prielaidą, kad gydytojos specializacija yra ginekologinės ligos, ne nėštukių priežiūra. Na, tiesiog jai pačiai labiau patinka su tuo dirbti.

2020-11-19, 16:15 | Registruotas lankytojas 1

Pas gyditoją atejau skubos tvarka todėl laukti ilgai tikrai nereikejo, prieme labai greitai ir dėl to jokių bėdų tikrai nekilo. Lankiausi vieną kartą tačiau sugrįžti tikrai neketinu. Dėl daktarės kompetencijos irgi neturiu labai daug ką pasakyti, kadangi susitikome tą vienintelį kartą, tčiau vizitas pas šia daktarę tikrai nepasirodė malonus. Man asmeniškai pasirodė, kad daktarei nelabai įdomios mano problemos. Jos bendravimas yra gan grubus ir tiesmukas. Kadangi esu jauna, nevisada suprantu gyditojų terminologijų ar jų daromų išvadų apie mano sveikatos būklę, todėl labai vertinu kai daktaras paskiria daugiau laiko atsakyti į man kylančius klausimus (net ir kvailus), paaiškina realią situaciją . Taipogi vizitas pas ginekologą jaunam žmogui gali būti kiek jautresnis dėl to norėtųsi malonesnio bendravimo, daugiau supratingumo, mažiau grubumo. Visgi kojas skėsti nėra malonu bet kam.

2020-09-14, 07:26 | Registruotas lankytojas 3

Profesionali, diskretiška, dėmesinga, kruopšti ir maloniai bendraujanti.

2020-08-17, 05:48 | Registruotas lankytojas 2

Labai daug neteisingų komentarų apie gydytoja, ji išties yra ir rūpestinga, ir maloniai bendraujanti, ne lietuviško bendravimo, kas yra labai gerai, atvira, taktiška. Esu buvusi ir privačiose klinikose, bet tikrai nieko nepraradau apsilankiusi pas šią gydytoją - kaip tik, ji vienintelė man pasakė, ką iš tiesų riekia vartoti mano problemai. Ir labai geras buvo komentaras, kad jei pacientas pats ateina surūgęs (turiu galvoje ne dėl ligos), tai ginekologas juk ne psichologas. Labai pozityvus vizitas, eikit, nebijokit, geriau nusišypsokit! :)

2020-08-17, 05:39 | Registruotas lankytojas 2

Labai daug neteisingų komentarų apie gydytoja, ji išties yra ir rūpestinga, ir maloniai bendraujanti, ne lietuviško bendravimo, kas yra labai gerai, atvira, taktiška. Esu buvusi ir privačiose klinikose, bet tikrai nieko nepraradau apsilankiusi pas šią gydytoją - kaip tik, ji vienintelė man pasakė, ką iš tiesų riekia vartoti mano problemai. Ir labai geras buvo komentaras, kad jei pacientas pats ateina surūgęs (turiu galvoje ne dėl ligos), tai ginekologas juk ne psichologas. Labai pozityvus vizitas, eikit, nebijokit, geriau nusišypsokit! :)

2020-05-22, 07:59 | Registruotas lankytojas 1

Greitai rado problem`ą ir iš karto pavyko pašalinti. Profesionali gydytoja

2020-01-22, 12:13 | Registruotas lankytojas 2

Retai per savo patirtį poliklinikose/ligoninėse teko sutikti blogų/arogantiškų gydytojų/daktarų. Tad kai tokie pasirodo, labai lengva ir greit pajausti, kad žmogus būtent toks. Deja, apmaudu, kad tenka rašyti blogą patirtį, bet tai daryti reikia dėl kitų žmonių gerovės ir malonės. Taip, šis žmogus arogantiškas, tai liudija nemažai čia esančių komentarų. Taip pat nepadeda pacientams išgyti/pasveikti/sustiprėti - mano atveju, buvo paprašomi kiti vaistai, o ji negalėjo pasiūlyti nieko kito. Taip ir likau be vaistų analogo ir patarimų, kaip pasveikti. Bent būtų nukreipusi pas kitą ginekologę, jei pati nežinojo, kiap padėti kitam žmogui...

2019-11-11, 12:14 | Registruotas lankytojas 2

Jokiais būdais nerekomenduoju šios daktarės, tiesiogine to žodžio prasme buvau priblokšta. Kadangi norėjau skubiai, todėl ėjau į mokamą konsultaciją, tai ponia Elektra pasakė jei jau atėjau mokamai tai jau turės apžiūrėt mane.. Po šių žodžių jau pasigailėjau, kad čia įženu išviso, nes pagal jos žodžius buvo galima surpasti jei būčiau atėjusi su siuntimu tai būtų nežiūrėjusi, o kadangi mokamai tai TURĖS apžiūrėt. Įdomu. Tada paklausė ar saugausi su savo partneriu, o kai išgirdo neigiamą mano atsakymą pradėjo sakyti, kad ateisiu tuoj apsiverkusi pas ją ir darysiuos abortą ir kad privalau gerti kontraceptikus, nes tai nėra blogas dalykas, nors mano daktarė, pas kurią daug metų lankydavausi (Ji atostogavo todėl negalėjau pas ją apsilankyti) kaip tik sakydavo nevartoti ilgai, daryti pertraukas ir pan, o ji primygtinai sakė, kad turiu vartoti. Ir esmė, kad mūsų santykiai su draugu yra nuostabūs ir nebūtų jokia bėda dėl vaikelio, bet ji visiškai nesigilindama į situaciją pareiškė, kad ateisiu tuoj verkdama jog nesisaugom. Aš išėjau iš kabineto ir pasakiau, kad GYVENIME PAS ŠITĄ AROGANTIŠKĄ GYDYTOJĄ NEKELSIU NEI KOJOS!!!

2019-05-02, 17:18 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-03-18, 20:03 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 5 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-03-04, 16:54 | Registruotas lankytojas 3

Puiki ir profesionali gydytoja. Mane apramino, nes diagnozė--vėžys. Gydoma, bet vis vien nervų kainavo....

2019-03-04, 11:22 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 5 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-01-22, 13:51 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 6 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-01-02, 16:24 | Registruotas lankytojas 4
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 7 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-11-30, 13:45 | Registruotas lankytojas 3

Tikrai bijojau pasiskaičius komentarus ir šalia sėdinčios merginos sakė tą patį. Tačiau LABAI gailiuosi, kad juos skaičiau. Gydytoja su labai geru humoro jausmu, truputį sarkastiška ir gali daug kam pasirodyti kandi, bet jeigu humoro jausmas jums nesvetimas - tikrai nebijokite.
Drąsiai klausinėjau absoliučiai visko, kas man buvo neramu ir gavau detalų atsakymą. Nereikėjo traukti už liežuvio, kaip dažniausiai tekdavo.
Gydytoja šmaikšti, profesionali, nuoširdi ir rimta - 100proc. rekomenduoju!

2018-10-22, 09:08 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 9 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-05-25, 21:40 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-04-21, 10:46 | Registruotas lankytojas 2

Kai prieš keturis metus visai netyčia apsilankiau Elektros Teiberienės ginekologijos kabinete, nuo to karto žinau kur esant poreikiui visada kreipsiuos. Gydytoja maloni, kompetetinga, rūpestinga, visada išklauso ir atsako. Elektra Teiberienė yra savo srities profesionalė. Gydytoja jau sykį mane sėkmingai išoperavo, o antrą kartą suradusi polipą greitai ir operayviai paskyrė puikų chirurgą. Esu labai dėkinga. Ačiū.
V.V.

2018-04-19, 15:05 | Registruotas lankytojas 5

Labai maloni, rūpestinga. Nieko blogo negaliu pasakyti.

2018-03-22, 14:29 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 4 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-03-12, 12:07 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 5 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-02-15, 12:49 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 6 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-02-14, 06:49 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoji- tiksli, aiski, maloni ir rupestebinga, bet be nereikalingu meilykavimu. Rekomenduoju visiems.

2018-02-11, 12:44 | Registruotas lankytojas 1

Paskačius komentarus buvau netekusi žado..Patekau pas šita daktare su savo problemom atsitiktinai kai buvau nusiusta savo gydytojos procedurom.Apslankius pas šita gydytoja buvau maloniai nustebinta .Puiki daktare.Malonus žmogus.Išmananti savo darba specialistė.Ir nera skirtumo kiek jinai skyria laiko faktas tas kad išmano ką daro.Moka palaikyti ir pajuokauti kai pergyveni ir bijai.Duoda pozitivumo.Daugiau tokiu gydytoju mūsų šalyje butu puiku.

2017-11-22, 17:59 | IP: 84.46.243.250

Labai dziaugiausi lankydamasi pas sia gyd. Lankiausi nescia antra karta, po Ponios Digrienes , buvau 9-tam danguje. Zmogiska, rupestinga,papildomai domejosi sveikatos bukle del didelio kraujo kresamumo.,jaudinosi. Puiki,svelni specialiste. Tiesa,nuotaikos zmogus,bet tai budinga daznam profesionalui. Lankysiuos dar.

2017-10-21, 17:51 | IP: 78.61.142.8

Dar karta isitikinau, kad negalima skaityti jokiu komentaru pries einant pas gydytoja. Jau buvau pasiruosusi kovai su nemandagiu elgesiu :) Bet...nieko panasaus nepatyriau.Normali gydytoja, pasisveikino, pasiklause ko atejau, dave patarimu. Kolposkopijos tyrima turejau pirma karta, labai patare kaip atsipalaiduot ir padaryt geriau, kad nebutu nemalonu ir pan. Visos proceduros metu pasakojo kas ir kaip, ta pati padare po proceduros plius isvados, patarimai cia ir dabar, plius patarimai ateiciai jei nepavyktu tai ka nutatem dabar. Absoliuciai jokios arogancijos. Labai tiesus bendravimas be jokiu pagrazinimu, kas manau atejusiam zmogui labai svarbu. Gal cia priklauso nuo to kaip tu bendrauji, bet vertinu tik teigiamai.

2017-10-12, 18:18 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2017-09-12, 10:51 | IP: 78.60.89.144

Visi rašot piktus komentarus apie šią gydytoją, bet žinot yra toks pasakymas : kaip pats nueisi, taip tave pasitiks. Jeigu nueinate surūgę, pikti, nepatenkinti, tai nemanykite, kad kitam asmeniui tai nepersiduoda. Jei elgiatės nemandagiai, atšiauriai, tai ir kitas žmogus tail elgsis...Galiu pasakyti iš patirties, kad kiek kur esu ėjusi, nesvarbu ar pas šią gydytoją ar kažkur kitur, visada einu su gera nuotaika, ir tą gerą nuotaiką bandau paskleisti kitiems. Tikėsit ar ne, bet tai padeda. Siūlyčiau visų pirmą pradėti nuo savęs ir tik tada priekaištauti...

2017-09-08, 18:51 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2017-09-04, 22:15 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2017-08-24, 14:52 | IP: 5.20.127.36

Lankiausi tik vieną kartą, nes reikėjo skubiai atlikti tyrimus ir pakartotinai eiti nereikėjo. Rinkausi mokamą konsultaciją. Likau labai patenkinta, nors komentarai gan išgąsdino ;)
Nežinau, gal viskas dėl to, kad buvo pas ją praktikantas, bet ji man viską išsamiai paaiškino, parekomendavo kokius ir kada tyrimus atlikti, paaiškino administracinius niuansus, labai atsargiai paėmė tepinėlį, visą laiką šypsojosi ir ramino, kad veltui mane šeimos gydytojas gąsdino, nes su pirmine diagnoze turėtų būti viskas gerai, o jeigu nebus - ir tada paaiškino, ką daryti toliau. Po savaitės gavau sms ir email su tyrimo rezultatais.

2017-08-04, 10:59 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Elektra Teiberienė?
2017-08-04, 00:00 | IP: 213.159.56.240

Vertinant gydytojo darba reikia visu pirma vertinti jo profesionaluma, o ne asmenines savybes. Visas proceduras atlieka tinkamai, atsako i visus klausimus. Taip, gal kaip zmogus nera pati maloniausia, bet kaip specialista tikrai rekomenduoju. I poliklinika ateinam gydytis, o ne svelnumo bei silumos ieskoti.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Elektra Teiberienė?
2017-07-07, 12:42 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Elektra Teiberienė?
2017-02-05, 15:42 | Registruotas lankytojas 1

Puikiai prižiūri nėštumo metu, siunčia papildomiems nemokamiems tyrimams ir specislistams, nukreipia, iš anksto įspėja apie galimas rizikas. Kartais per daug pribaugina ar pabara, bet nėštumo metu man svarbiausia yra tinkama priežiūra, o ne graži šypsena.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Elektra Teiberienė?
2017-01-09, 10:32 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Elektra Teiberienė?
2017-01-06, 13:40 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Elektra Teiberienė?