Pacientai, kurie rekomenduoja Elektra Teiberienė, %

Išduota: 2004-10-21, Nr. MPL-02881, Galiojanti

2019-05-02, 20:18 | 1

Gydytoja nekorektiškai bendrauja, neisaiskina diagnozės, neatsako į klausimus. Jeigu tik įmanoma, geriau rinkites kita specialistą. Su tokiais 'daktarais' kaip ponia Elektra tik sugaišit savo laiką ir susigadinsite nuotaiką. Keista, kaip jai dar licencijos neateme.

2019-03-18, 22:03 | 2

Labai nemaloni gydytoja, bendrauja atmestinai, paprašius atlikti apžiūrą sakė nemato tam reikalo. Niekam nerekomenduoju.

2019-03-04, 18:54 | 3

Puiki ir profesionali gydytoja. Mane apramino, nes diagnozė--vėžys. Gydoma, bet vis vien nervų kainavo....

2019-03-04, 13:22 | 1

Tokios gydytojos dar neteko sutikti, bendravimo net nežinau kaip apibūdinti. Bet gavosi taip, kad kita gydytoja siuntė pas ją dėl antros nuomonės nes antrą kartą teigiami atsakymai dėl gimdos kaklelio vėžio, aš ne tik neišgirdau jokios nuomonės bet gulėdama be kelnių ir tikrai nesijausdama gerai turėjau išklausyti moralo jos kaip yra daromi tyrimai, kokie įstatymai. O kai paprašiau gydytojos tiesiog siuntimo dėl kitos nuomonės, jai tas labai nepatiko ir tiesiog nesulaukiau jokių atsakymų nes juk eisiu kitur ir ten paaiškins. Galvojau tikrai pratruksiu jos kabinete, nežinau kaip gali tokie gydytojai dirbti tokioje srytije.

2019-01-22, 15:51 | 3

Arogantiska.labia aukstoz nuomones apie save.

2019-01-02, 18:24 | 4

Nerekomenduoju, neskyre visai demesio, tik paziurejus net nepalietus nuspresdavo kad nestumas neproblematiskas o paskutiniu apsilankymu net pareiske lad gimdau nors nuvaziavus i klinikas issiunte namo nes tikrai nieks dar neprasideje.

2018-11-30, 15:45 | 3

Tikrai bijojau pasiskaičius komentarus ir šalia sėdinčios merginos sakė tą patį. Tačiau LABAI gailiuosi, kad juos skaičiau. Gydytoja su labai geru humoro jausmu, truputį sarkastiška ir gali daug kam pasirodyti kandi, bet jeigu humoro jausmas jums nesvetimas - tikrai nebijokite.
Drąsiai klausinėjau absoliučiai visko, kas man buvo neramu ir gavau detalų atsakymą. Nereikėjo traukti už liežuvio, kaip dažniausiai tekdavo.
Gydytoja šmaikšti, profesionali, nuoširdi ir rimta - 100proc. rekomenduoju!

2018-10-22, 12:08 | 3

Nemaloni gydytoja. Uždaviau labai konkrečius klausimus, į kuriuos negalėjo atsakyti - pasakė paskaityk knygelę. Atšoviau - Jūs gydytoja, Jūs man atsakykit, deja atsakymo negavau.

2018-05-26, 00:40 | 1

Pati rašo apie save gerus komentarus, o iš tikrųjų visiškai nieko nemoka tik vis naujais rūbais puošiasi ir vaidina, kad kažką supranta. O šiaip visiška diletantė, kuri pradėjo dirbti Vanagėlio gatvės balkone , tokie pat sugebėjimai ir liko. Labiau tiktų dirbti veterinare.

2018-04-21, 13:46 | 2

Kai prieš keturis metus visai netyčia apsilankiau Elektros Teiberienės ginekologijos kabinete, nuo to karto žinau kur esant poreikiui visada kreipsiuos. Gydytoja maloni, kompetetinga, rūpestinga, visada išklauso ir atsako. Elektra Teiberienė yra savo srities profesionalė. Gydytoja jau sykį mane sėkmingai išoperavo, o antrą kartą suradusi polipą greitai ir operayviai paskyrė puikų chirurgą. Esu labai dėkinga. Ačiū.
V.V.