Reitingas
Licencijos

Gydytojas akušeris ginekologas

Išduota: 2004-10-21, Nr. MPL-02881, Galiojanti

Knygos pasiūlymas
Teiberienė Elektra dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Teiberienė Elektra?

Įvesti darbovietę!
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

74.4% Complete
3.7

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

70.9% Complete
3.5

Diagnozavo tik dalį problemos

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

67.7% Complete
3.4

Išgydė tik dalį problemos

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

62.6% Complete
3.1

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

56.7% Complete
2.8

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

67.9% Complete
3.4

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

91.4% Complete
4.6

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Žiniasklaida apie Teiberienė Elektra:(Beta)

Kai moterys užsigeidžia „suvenyrinės“ nuotraukos: ką apie tai sako ...

10 rugsėjo 2017 Centro poliklinikos Moterų klinikos vadovė Elektra Teiberienė jau daug metų prižiūri nėščiąsias, tačiau nei rekomenduoja, nei draudžia atlikti papildomus ultragarsinius tyrimus, kurie nėra nustatyti ... Daug šalių atliekami ir trys ultragarsai per visą nėštumo laikotarpį“, – pokalbį vainikuoja E. Teiberienė. www.

Pašalinti nuorodą į straipsnį

Registruoti gydytojai, kurie valdo savo profilį gali pasirinkti kokius straipsnius pašalinti iš sąrašo.


Esate Elektra Teiberienė?


Nulinę vėžio stadiją iš ginekologės išgirdusi mergina papasakojo ...

25 birželio 2017 Ką reiškia ikivėžiniai pakitimai, nulinė stadija, kuo tokia diagnozė skiriasi nuo kitų stadijų vėžio ir ką turi žinoti kiekviena moteris – pacientės ir gydytojos pasakojimuose. Diagnozė labai išgąsdino. Ingridai - 28-eri. „Pirmąjį kartą tikrinausi, kai man buvo 25-eri ir jokių pakitimų tuo metu nebuvo rasta, bent jau ...

Pašalinti nuorodą į straipsnį

Registruoti gydytojai, kurie valdo savo profilį gali pasirinkti kokius straipsnius pašalinti iš sąrašo.


Esate Elektra Teiberienė?


Kaip po gimdymo susigrąžinti intymumą miegamajame - DELFI ...

26 vasario 2018 Kaip sako Centro poliklinikos Moterų klinikos vedėja gydytoja akušerė ginekologė Elektra Teiberienė, nėštumas ir gimdymas išties sukelia įvairių intymių bėdų. „Moterims, kurios gimdė pačios, natūraliu būdu, gali ... Tuo įsitikinusi gydytoja E. Teiberienė. Bėda ta, kad dėl žinių stokos, kažkokių stereotipinių ...

Pašalinti nuorodą į straipsnį

Registruoti gydytojai, kurie valdo savo profilį gali pasirinkti kokius straipsnius pašalinti iš sąrašo.


Esate Elektra Teiberienė?


Menopauzės metu patiriamas intymias bėdas galima išspręsti ...

29 kovo 2018 Centro poliklinikos Moterų klinikos vedėja gydytoja akušerė ginekologė Elektra Teiberienė pastebi, kad dėl natūralių gimdymų ir natūralaus senėjimo proceso daugybė moterų patiria makšties vidinių audinių ... Kaip teigia akušerė ginekologė E. Teiberienė, minėtos procedūros patogios keliais aspektais.

Pašalinti nuorodą į straipsnį

Registruoti gydytojai, kurie valdo savo profilį gali pasirinkti kokius straipsnius pašalinti iš sąrašo.


Esate Elektra Teiberienė?


Tūkstančiams moterų tampa neįmanoma patekti pas vienintelę ...

13 vasario 2018 Tačiau visa Lietuva palaipsniui pereina prie kiek kitokios sistemos, kai ginekologas tampa sunkiau pasiekiamu specialistu, pas kurį keliauti reikėtų su siuntimu, esant rimtesnėms bėdoms, tuo tarpu profilaktinės konsultacijos ir apžiūros yra atliekamos akušerių ar net šeimos gydytojų. Ginekologė.

Pašalinti nuorodą į straipsnį

Registruoti gydytojai, kurie valdo savo profilį gali pasirinkti kokius straipsnius pašalinti iš sąrašo.


Esate Elektra Teiberienė?


Svarbūs dalykai, kuriuos jums nori pasakyti ginekologas - DELFI ...

25 vasario 2017 DELFI - „Pamenu, kai kartą pas mane atėjo moteris, kuri skundėsi, jog jai „šiek tiek skauda pilvą, – sakė 27 metus dirbantis gydytojas ginekologas Narendra Pisalis. – Ji manė, kad priaugo svorio dėl vidutinio amžiaus. Tačiau ją apžiūrėjęs pamačiau, kad jos kiaušidėje buvo 55 cm dydžio cista. Laimei ...

Pašalinti nuorodą į straipsnį

Registruoti gydytojai, kurie valdo savo profilį gali pasirinkti kokius straipsnius pašalinti iš sąrašo.


Esate Elektra Teiberienė?


Klastingiausia vadinamos ligos diagnozę Rūta išgirdo per anksti ...

8 gegužės 2015 Pažengusio kiaušidžių vėžio diagnozė daugiau nei prieš trejus metus Z. Zamžickienei prilygo perkūnui iš giedro dangaus. „Tuomet pasijutau kaip vedama sušaudyti. Atrodė, kad po kojomis prasivėrė žemė. Bet kai ne vienas gydytojas man pakartojo: „Vėžys nėra mirties nuosprendis“, pasičiupau tos minties ...

Pašalinti nuorodą į straipsnį

Registruoti gydytojai, kurie valdo savo profilį gali pasirinkti kokius straipsnius pašalinti iš sąrašo.


Esate Elektra Teiberienė?


Pacientų atsiliepimai
2018-05-26, 00:40 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Pati rašo apie save gerus komentarus, o iš tikrųjų visiškai nieko nemoka tik vis naujais rūbais puošiasi ir vaidina, kad kažką supranta. O šiaip visiška diletantė, kuri pradėjo dirbti Vanagėlio gatvės balkone , tokie pat sugebėjimai ir liko. Labiau tiktų dirbti veterinare.

2018-04-21, 13:46 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 2)

Kai prieš keturis metus visai netyčia apsilankiau Elektros Teiberienės ginekologijos kabinete, nuo to karto žinau kur esant poreikiui visada kreipsiuos. Gydytoja maloni, kompetetinga, rūpestinga, visada išklauso ir atsako. Elektra Teiberienė yra savo srities profesionalė. Gydytoja jau sykį mane sėkmingai išoperavo, o antrą kartą suradusi polipą greitai ir operayviai paskyrė puikų chirurgą. Esu labai dėkinga. Ačiū.
V.V.

2018-04-19, 18:05 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 2)

Labai maloni, rūpestinga. Nieko blogo negaliu pasakyti.

2018-03-22, 16:29 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Buvau pas šią gydytoją dėl gimdos kaklelio, nes visi tyrimai buvo blogi. Pas ją siuntė mano ginekologė dėl biopsijos. Padarė biopsiją ir staiga paaiškėjo, kad viskas gerai. Ačiū Dievui, tuo nepatikėjau ir nuėjau pas kitą daktarę, kuri pasakė, kad biopsija paimta ne iš ten, kur reikėjo!!! Nežinau, kaip taip gali būti, bet šis žmogus neišmano savo darbo. Gerai, kad dar nebuvo nueita iki vėžio diagnozės, tad spėjau susitvarkyti, bet jei aš būčiau patikėjusi, kad viskas gerai, kažin kaip viskas būtų pasisukę...
Bendravimas šios "daktarės" taip pat atšiaurus. Buvau įsibaiminusi, išsigandusi, nieko nežinojau dar tuo metu, kas laukia, todėl jos kabinete pratrūkau, apsiverkiau. Vietoje to, kad išaiškintų situaciją, ji pašaipiai pasiūlė kreiptis į psichologą.
Tokie žmonės tiesiog negli dirbti gydytojais.

2018-03-12, 14:07 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Pirmą kartą lankiausi, tai pirmas įspūdis buvo geras, pasirodė labai maloni. Bet kai sužinojo, kad veluoja mėnesines, o vartoju vaistus nuo epilepsijos ( traukuliai kartojasi kartą į metus ) prieš patikrindama mane su ekoskopu pasakė : nu jeigu būsite nėščia , bus labai liūdna. Nu žinote, tokie žodžiai stipriai mane supykdė, kaip tai galima sakyti? Pilna moterų, kurios gimdo būdamos epileptikes... Nežinau, bet manau ginekologas netūrėtų taip sakyti... Nenustatė nėštumo, bet sukėlė tikrai liūdnas emocijas, tarsi būčiau kažkokia kuriai pastoti negalima... Tai mano nuomonė, gal kitiems Ji puikiai tiks ir patiks:)

2018-02-15, 14:49 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 2)

Labai grubi gydytoja, vengė atsakinėti į klausimus, kai keletą karų vis bandžiau paklausti apie tą patį labai nemandagiai ir grubiai nutraukdavo pokalbį. Toks jausmas kad gydytoja labai pavargusi nuo šio darbo - tikiu valstybiniame gyimo sektoriuje dirbti nėralengva, tačiau tai nepateisina tokio elgesio su pacientais.

2018-02-14, 08:49 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Nuostabi gydytoji- tiksli, aiski, maloni ir rupestebinga, bet be nereikalingu meilykavimu. Rekomenduoju visiems.

2018-02-11, 14:44 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Paskačius komentarus buvau netekusi žado..Patekau pas šita daktare su savo problemom atsitiktinai kai buvau nusiusta savo gydytojos procedurom.Apslankius pas šita gydytoja buvau maloniai nustebinta .Puiki daktare.Malonus žmogus.Išmananti savo darba specialistė.Ir nera skirtumo kiek jinai skyria laiko faktas tas kad išmano ką daro.Moka palaikyti ir pajuokauti kai pergyveni ir bijai.Duoda pozitivumo.Daugiau tokiu gydytoju mūsų šalyje butu puiku.

2017-11-22, 19:59 | IP: 84.46.243.250 Kas parašė?

Labai dziaugiausi lankydamasi pas sia gyd. Lankiausi nescia antra karta, po Ponios Digrienes , buvau 9-tam danguje. Zmogiska, rupestinga,papildomai domejosi sveikatos bukle del didelio kraujo kresamumo.,jaudinosi. Puiki,svelni specialiste. Tiesa,nuotaikos zmogus,bet tai budinga daznam profesionalui. Lankysiuos dar.

2017-10-21, 20:51 | IP: 78.61.142.8 Kas parašė?

Dar karta isitikinau, kad negalima skaityti jokiu komentaru pries einant pas gydytoja. Jau buvau pasiruosusi kovai su nemandagiu elgesiu :) Bet...nieko panasaus nepatyriau.Normali gydytoja, pasisveikino, pasiklause ko atejau, dave patarimu. Kolposkopijos tyrima turejau pirma karta, labai patare kaip atsipalaiduot ir padaryt geriau, kad nebutu nemalonu ir pan. Visos proceduros metu pasakojo kas ir kaip, ta pati padare po proceduros plius isvados, patarimai cia ir dabar, plius patarimai ateiciai jei nepavyktu tai ka nutatem dabar. Absoliuciai jokios arogancijos. Labai tiesus bendravimas be jokiu pagrazinimu, kas manau atejusiam zmogui labai svarbu. Gal cia priklauso nuo to kaip tu bendrauji, bet vertinu tik teigiamai.

2017-10-12, 21:18 | IP: 78.56.77.124 Kas parašė?

Gydytoja visiškai ne empatiška, nesigilino į problemą. Apžiūra trūko 2 min. Pagrinde ėjau bendrinei apžiūrai ir pasiklausti dėl odos problemų susijusių su hormonais. Tokio neprofesonalaus ir šiukštaus bendravimo dar nesu mačiusi. Po to apsilankiau pas privatų gydytoją, viską išsprendė per 20 min. konsultaciją. Tikrai nerekomenduoju šios gydytojos, jei turite problemų.

2017-09-12, 13:51 | IP: 78.60.89.144 Kas parašė?

Visi rašot piktus komentarus apie šią gydytoją, bet žinot yra toks pasakymas : kaip pats nueisi, taip tave pasitiks. Jeigu nueinate surūgę, pikti, nepatenkinti, tai nemanykite, kad kitam asmeniui tai nepersiduoda. Jei elgiatės nemandagiai, atšiauriai, tai ir kitas žmogus tail elgsis...Galiu pasakyti iš patirties, kad kiek kur esu ėjusi, nesvarbu ar pas šią gydytoją ar kažkur kitur, visada einu su gera nuotaika, ir tą gerą nuotaiką bandau paskleisti kitiems. Tikėsit ar ne, bet tai padeda. Siūlyčiau visų pirmą pradėti nuo savęs ir tik tada priekaištauti...

2017-09-08, 21:51 | IP: 90.140.102.1 Kas parašė?

Manau, kad gygytojai trūksta kompetencijų bendravimo su pacientu srityje. Arogantiška, neempatiška. Skuba, neinformuoja ir nepaaiškina ką kada atlieka (kas galėtų kelti saugumą ir pasitikėjimą gydytoju). Norėjosi kuo greičiau išeiti, o išėjus jaučiausi pažeminta, nenormali ir kalta, kad jutau skausmą intervencijų metu. Daugiau sugrįžti nebenorėčiau.

2017-09-05, 01:15 | IP: 78.60.124.145 Kas parašė?

Išėjusi iš vizito pas šią "gydytoją" verkiau pusvalandį. Kalbėjo su pagieža, ironija, lyg aš jai ką nors bloga būčiau padariusi. Be to, užuot nuraminusi, dar ir gąsdino, ir atrodo, kad jautė malonumą tą darydama. Nesuprantu, kaip žmogus su tokiu bendravimu gali dirbti tokį darbą. Gal yra kokios oficialios procedūros, kaip galima būtų ja pasiskųsti? Niekam nerekomenduoju šios "gydytojos". Keista, ką jos kabinete veikia tie studentai, nes ne iš tokios "gydytojos" reikėtų mokytis.

2017-08-24, 17:52 | IP: 5.20.127.36 Kas parašė?

Lankiausi tik vieną kartą, nes reikėjo skubiai atlikti tyrimus ir pakartotinai eiti nereikėjo. Rinkausi mokamą konsultaciją. Likau labai patenkinta, nors komentarai gan išgąsdino ;)
Nežinau, gal viskas dėl to, kad buvo pas ją praktikantas, bet ji man viską išsamiai paaiškino, parekomendavo kokius ir kada tyrimus atlikti, paaiškino administracinius niuansus, labai atsargiai paėmė tepinėlį, visą laiką šypsojosi ir ramino, kad veltui mane šeimos gydytojas gąsdino, nes su pirmine diagnoze turėtų būti viskas gerai, o jeigu nebus - ir tada paaiškino, ką daryti toliau. Po savaitės gavau sms ir email su tyrimo rezultatais.

2017-08-04, 13:59 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Daugiau neisiu ir nerekomenduosiu kitiems. Siurksciai bendrauja, neisigylina i problema. Skyre minimum laiko, elgiasi taip kad nieko papildomai paklausti neiseina.

2017-08-04, 03:00 | IP: 213.159.56.240 Kas parašė?

Vertinant gydytojo darba reikia visu pirma vertinti jo profesionaluma, o ne asmenines savybes. Visas proceduras atlieka tinkamai, atsako i visus klausimus. Taip, gal kaip zmogus nera pati maloniausia, bet kaip specialista tikrai rekomenduoju. I poliklinika ateinam gydytis, o ne svelnumo bei silumos ieskoti.

2017-07-07, 15:42 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 2)

Nuėjusi pasijaučiau kalta, kad atėjau, šiurkščiai bendravo. Pas ginekologę buvau pirmą kartą, jokio supratingumo iš jos nesulaukiau, apšaukė kodėl nepasiruošus. Apie ligą kažką piktai numykė ir daugiau nebendravo. Nerekomenduoju.

2017-02-05, 17:42 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Puikiai prižiūri nėštumo metu, siunčia papildomiems nemokamiems tyrimams ir specislistams, nukreipia, iš anksto įspėja apie galimas rizikas. Kartais per daug pribaugina ar pabara, bet nėštumo metu man svarbiausia yra tinkama priežiūra, o ne graži šypsena.

2017-01-09, 12:32 | IP: 78.56.87.192 Kas parašė?

Esu nėščia, lankiausi 2 kartus. Bet trūko kantrybė galutinai. Paskambinau jai ir paprašiau, kad po echoskopijos, jei viskas gerai, parašytų į nėščiosios knygutę, jog galiu lankyt baseiną (būtinai reikia tokio įrašo norint lankyt). O ji man pasakė: aš nerašau jokių čia įrašų, čia su gydymu nesusiję, dabar pas mane pacientė ir taip nemaloniai kalbėjo, kad pasijaučiau visiškai nevertinama. Jau praeitus susitikimus labai atsainiai į viską žiūrėjo, vengė atsakyti į klausimus. Jaučiausi kalta, jog išvis klausiu, ji tiesiog niekinamai žiūrėjo į mane.
Tiesa, paskambinus kitai ginekologei ir užsirašius pas ją, ji buvo tokia auksinė ir maloni. Nuramino, sakė neskubėkit dar į baseiną, geriausia nuo 16sav lankyti. Labai gražiai viską susakė ir pasijaučiau labai maloniai.

2017-01-06, 15:40 | IP: 78.60.224.0 Kas parašė?

Visiskai gydytoja atmestinai ziuri i pacienta. Uzsirasyti i priemima yra be samsu....jeigu noreciau greiciau uzsirasyti turejau moketi uz vizita.....net nepamate kad yra kiausintakio uzdegimas....!!!! Jeigu nebuciau kreipusis i privacia klinika tai nezinia kas butu!!! Nesiulau sios gydytojos!!!

2016-12-20, 17:36 | IP: 212.52.52.23 Kas parašė?

Mano manymu tai puiki specialiste, malonus bendravimas.

2016-12-08, 01:24 | IP: 78.60.127.100 Kas parašė?

Ne pirma karta lankausi pas sia gydytoja ir esu patenkinta

2016-11-08, 18:30 | IP: 195.182.82.90 Kas parašė?

Daugiau pas 6i1 gydytoj1 nesilankiau.

2016-10-17, 18:55 | IP: 213.197.168.74 Kas parašė?

Bendravo nemaloniai, arogantiskai, nepakanciai. Abejoju gydytojos kompetencija, kadangi is kitu ginekologiu girdejau visai kitokias tiesas. Siulau pas ja neiti, ne tik nuotaika susigadinsit, taciau ir diagnose ne tokia nustatyt gali.

2016-09-23, 13:08 | IP: 212.93.55.34 Kas parašė?

Gydytoja labai nepatiko, jokio profesionalumo, kas liecia bendravima. Moralizuoja, sneka nesamones... isejau susinervinusi ir pasiurpusi. Jei turit pasirinkima tikrai neikit.

2016-09-06, 14:40 | IP: 185.38.164.115 Kas parašė?

Gydytoja linkusi moralizuoti vietoj diagnozės. Skiria farmacininkų vaistus, vaistinėje pasirodo buvo galima įsigyti pigesnių preparatų.
Nerekomenduočiau dėl arogantiško ir pikto bendravimo.

2016-09-02, 17:50 | IP: 213.138.128.52 Kas parašė?

Deja gydytoja nėra itin kompetetinga, nėštukės tikrai neikite.. nelabai supranta ką daro.. atliko apžiūrą per dvi minutes, nesugebėjo atsakyti į rūpimus klausimus, labai skubėjo, atrodė, norėjo, kad tik kuo greičiau išeičiau, po kelių vizitų supratau, kad kuo skubiau reikia kitos gydytojos, nes ši gali pražiopsoti problemą susijusią su vaikeliu ar net pačia mama..

2016-08-11, 20:49 | IP: 78.60.223.40 Kas parašė?

Labai nemaloni gydytoja, vos ne vijo is kabineto, kazkur skubejo, tarsi norejo, kad greiciau baigtusi konsultacija, (mokama konsultacija 21 euras) maza to ,,nepastebejo''blogo slapimo tyrimo isvadu,nepatenkinta israse tableciu su pretenzijom,kad tai turi daryti seimos gydytojas. As likau sokiruota ir tai buvo ginekologo konsulatcija-apziura...sokas...

2016-07-01, 12:09 | IP: 85.206.150.66 Kas parašė?

Vakar buvau pas šią daktarę pirmąkart. Atliko man kolposkopiją. Labai jaudinausi ir bijojau rezultatų. Sakyčiau super žmogus ir specialistas. Tikrai labai maloniai ir mandagiai bendravo, kompetentingai atsakinėjo į mano klausimus, paaiškino ir patarė. Net neprisimenu, kad kuri ginekologė būtų man taip patikusi. O lankausi pas šios srities specialistus neretai, man 41 ir be kitą ko PAP tyrimą atlieku kasmet, nes esu "rizikos grupėje". Tikrai labai keista matyti čia tiek neigiamų atsiliepimų... Galbūt „nuotaikos žmogus“...

2016-06-27, 11:57 | IP: 88.216.178.123 Kas parašė?

Viskas gerai

2016-06-02, 11:57 | IP: 85.206.22.22 Kas parašė?

Labai nemaloni gydytoja, pasirodė žiauriai pasikėlusi, arogantiška... Aš buvau nėščia pirmus mėnesius ir su siuntimu nuėjau pas ją. Labai gailiuosi, kad ten patekau. Visų pirmą siuntime šeimos gydytoja parašė "Konsultacijai, echoskopijai", ji vos pamatė "konsultacijai" iš kart pradėjo aiškinti, kad su siuntimais ji čia nekonsultuoja nieko, po to jau pamatė echoskopijai, na tada pasižiūrėjo viską , viskas gerai, tada pradėjo pildyt duomenis sako "Kiek tau metų" man nespėjus atsakyt sako "gali nesakyt matau kad jauna" tai taip nemaloniai pasijaučiau. Nemanau, kad gydytojai turėtų mėtyti tokias replikas, kadangi tai ne jų reikalas... juo labiau jei nepasižiūrėjai amžiaus (nors man 26 m.) ....

2016-04-15, 18:35 | IP: 5.20.156.194 Kas parašė?

Prisiskaičiusi begalės neigiamų atsiliepimų bijojau net eit pas gydytoją Teiberienę, tačiau man ji buvo paskirta pagal siuntimą (kadangi nepriklausau Centro poliklinikai) ir neturėjau kur dėtis. Ir mano didžiausiai nuostabai manė priėmė kuo puikiausiai bendraujanti, kompetetinga,savo darbą išmananti daktarė. Tikrai nesiruošiu tuščiažodžiauti ir čia kažką įtikinėti. Tiesiog noriu pasakyti ačiū Teiberienei už atliktus tyrimus, už- polipo operaciją, už išsamias konsultacijas ir rūpestingumą. Likau labai patenkinta ir dabar žinosiu pas kokį ginekologą kreiptis esant reikalui.

2016-03-15, 19:01 | IP: 80.240.1.83 Kas parašė?

nieko naujo nei pasakyta cia jau nebepasakysiu tik pakartosiu kad bent jau NESCIOSIOMS GERIAU PAS JA NEITI. mano patirtis su ja per visus 8.5 menesio yra tiktai neigiama: nuo pat pirmosios konsultacijos stengesi kuo greiciau atstumti, nieko nerekomenduoja, nepaaiskina, kai paklausi, aprekia, kad PATI DURNA JEI NEZINAI AR NEMOKI. islankiau pas ja iki galo, bet tik del to, kad mano pacios stiprus nervai ir ja greitai perkandau, o ir nestumo eiga buvo normali tai jos kaip ir tiek ir teprireike. kaskart pasidomedavau pati del visu tyrimu ir aiskiai jai pasakydavau ko noriu - nedrisdavo nesiusti echografijoms ar specialistui. silpnu nervu geriau pas ja neiti. o sesute jos irgi panasi i ja - viena terupi - kavos isgerti. siiap manau jos akivaizdziai laukia kysio

2016-02-15, 16:16 | IP: 78.60.162.13 Kas parašė?

Siaubinga gydytoja! Niekam nerekomenduoju. Nemoka bendrauti, yra labai grubi, vercia jaustis labai nemaloniai. Apziuros atsisakiau kai supratau su kuo turiu reikala. Uzteko ir zodines konsultacijos, kuri buvo labai kritiskai issakyta. Niekada nesiruosiu gryzti pas sia gydytoja ir TIKRAI NIEKAM NEREKOMENDUOJU pas ja lankytis. Viena blogiausiu specialisciu kokias teko per gyvenima sutikti. Nepadejo, nesuteike reikiamos informacijos tik sugadino diena!

2016-01-06, 17:50 | IP: 213.159.55.118 Kas parašė?

Sakau širdingai ir nuoširdžiai AČIŪ šiai gydytojai už suteiktas konsultacijas ir visus patarimus. Tikrai džiaugiuosi, kad sutikau tokį specialistą.

2015-06-02, 17:04 | IP: 79.142.118.153 Kas parašė?

Tai demesinga, supratinga, visuomet isklausanti pacienta, gydytoja. iskilus problemoms niekuomet neatsisako priimti , pakonsultuoti, suteikti pagalba.

2015-03-27, 13:52 | IP: 213.197.140.98 Kas parašė?

Grubi ir labai nemaloni moteris. Pateikus siuntima net nesugebejo paziureti, del ko siuncia. Tik pakomentavo: "Nescia ir ka?" dar teko pirstu pabaksnot ant siuntimo, kur parasyta del ko siunciama esu. Del profesionalumo irgi kilo abejoniu, nes pasak jos kai kuriu dalyku ji neatlieka ir nusiunte pas kita ginekologe :) kuri veliau tik syptelejo sesutei ir su ironija pasake, kad si gydytoja nietlieka daug ko..

2014-11-20, 23:50 | IP: 78.56.41.29 Kas parašė?

Nemaloni, nerūpestinga gydytoja. Visų nėštumo apžiūrų metu viską atlikinėjo kuo skubiau, nesigilino į jokias galimas problemas, į klausimus atsakinėjo ironiškai ir pašiepdama.
Daugiau nesiruošiu pas ją grįžti ir nepatariu kitoms.

2014-09-01, 11:52 | IP: 88.119.29.118 Kas parašė?

Manau, kad savo darbą išmananti gydytoja-ginekologė privalo žinoti, kad nėščiosios negalima atleisti iš darbo tiek dirbant pagal terminuotą, tiek pagal neterminuotą sutartį. E. Teiberienė to nežino ir klaidina pacientes. Dar viena priežastis pačiai viską iš pagrindų išsiaiškinti prieš eiant pas tokius "gydytojus".

2014-02-07, 03:36 | IP: 78.60.127.64 Kas parašė?

Visų pirmą nemoka bedrauti, nemandagi.
Turėjau problemų dėl ciklo reguliarumo. Gydytoja "iš akies" nustatė paauglei, t.y. man, vėžį. Tyrimo rezultai diagnozės nepatvirtino, į ką gydytoja atsakė "Nu ir kas, ir gydytojos klysta"...Ir puolė siulyt vakcinas prieš vėžį.

P.S. gerb. gyd. Teiberienė, jeigu Jūs skaitote komentarą, norėčiau Jums patarti nesakyt pacientėms tokių dalykų. Orentuokites į tyrimo rezultatus ir būkite atidesnė paauglėms, nes tokios žinios labai sukrečia.

2013-10-23, 21:36 | IP: 78.56.143.98 Kas parašė?

Nieko gero negaliu pasakyti apie sita gydytoja. Prasiau patarimu kai laukiausi , o ji mane tik gasdino . sake per mazas vaisius, ir jokiu patarimu nedave . sake ateit veliau ir ziuresim ar dziaugti ar verkti. Visa laika nervavausi , nors nestumas jau buvo apie 11 savaiciu jokiu nei kraujo nei slapimo tyrimu nedare . Buvau pas ja gal 3 kartus ir visada iseidauvau labai nemalonios savijautos. Apziuredavo , bet niekada nekomentuodavo ka mato ar ka galvoja. Zodziu nepatariu pas Teiberiene lankytis , o ypatingai nesciosioms. Kai laukiesi nori supratimo ir palaikymo . O ji tiesiog saltakraujiskai imituoja vizita. Toks jausmas kad ji tau daro didele paslauga kad tave priima i konsultacija. Rinkites kita genekologe. Nors manau neigiamu komentaru skaicius palyginus su teigiamais , sneka patys uz save.

2013-10-20, 23:20 | IP: 78.157.95.154 Kas parašė?

Nemaloniai, priekaištingai bendraujanti gydytoja. Be abejo, tuo metu, kai reikėjo echoskopijos, eilės, kaip sykis, buvo trims mėnesiams į priekį, tad teko naudotis alternatyva - jos privačiu kabinetu... Echoskopija jai parodė "per mažą vaisių lyginant su vaisiaus apvalkalu", kas kitą dieną man prasidėjus kraujavimui ir nuvykus į ligoninę paaiškėjo esant nesivystančiu nėštumu.

2013-09-06, 02:51 | IP: 5.20.129.9 Kas parašė?

gydytoja labai nedraugiskai bendravimo vizito pas ja metu, apziura vykde grubiai, pasisaipydama kodel buvo kreiptasi, kelis kartus paprasius paaiskinti dominancia informacija atkirto,kad jau buvo paaiskinta ir asmenines problemos,kad pats nesupratai.
Labai neprofesionali gydytoja, niekam nelinkiu pas ja pakliuti,o ir tokiu gydytoju kompetencija reiketu grieztai svarstyti. Likau pakraupusi.

2013-07-29, 00:44 | IP: 78.60.146.54 Kas parašė?

reke ant nesciosios, israse kazkokiu nereikalingu vaistu, kuriu veliau santariskiu gydytojau net nekleido pirkti. zmoniskai negalejo kalbetu, sake kad siandiena jau 34 klientas, bet kai ateina pas ja privaciai pacientai, tai ji viska padaro. zmona isejo nuo jos visa apsiverkus.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Elektra Teiberienė?
2013-06-20, 21:04 | IP: 78.158.7.99 Kas parašė?

Labai maloni gydytoja,dabar nedaznai tokiu sutiksi.Lankiausi pirma karta,tikriausiai ir ateity rinksiuos sia gydytoja.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Elektra Teiberienė?
2013-03-07, 22:39 | IP: 78.60.29.111 Kas parašė?

pinigai galvoje... soke buvau kai israse siuntima i privacia ginekologijos klinika,atseit ten geri specialistai,o kai ten nuvaziavau- prieme pati teiberiene... dar kiek pinigu nutrese..

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Elektra Teiberienė?
2013-01-17, 10:24 | IP: 195.182.66.189 Kas parašė?

Labai profesionali, maloni ir dėmesinga gydytoja.Suteikė visą informaciją apie ligą ir gydymą.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Elektra Teiberienė?
2012-09-06, 10:54 | IP: 78.60.168.210 Kas parašė?

Nescia lankausi privaciai. Kadangi cia jau antras nestumas ir pries
tai turejau superine gydytoja, tai man pas gyd. Teiberiene labai daug
trukumu..visada issiblaskiusi, pastoviai atsakymai ar reakcija i tyrimus
nekonkreti..tai nieko tokio, tai visgi reikia papildomo tyrimo ar
konsultacijos pas gydytoja. Konkreciai nepasako ar tikrai reikia, iseinu
visad su klaustuku..tai visgi gerai viskas, ar nelabai. Pas ja kol kas
dariausi tik viena echoskopija, tai nesupratau, ar gydytoja nemoka, ar
aparatas toks prastas...nes nieko ten beveik nemaciau, o kadangi tai buvo
echoskopija mano prasymu, tai net nesivargino pamatuoti vaisiu..Labai
nusivyliau E. Teiberiene. Tiesiog gaila konsultacijoms isleistu pinigu. Man truko konkretumo, demesingumo ir profesionalumo.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Elektra Teiberienė?
2012-05-16, 04:16 | IP: 187.55.255.10 Kas parašė?

Yeah, i enjoy watching all your vieods!! But why not OU to win the Big12!!!!!!!!! 29 players with starting experience and you picked the aggies to win the conference. They play OU at OU and Oklahoma hasn't lost at their stadium in 6 YEARS!!!!!!!!!!!!!!!!BOOMER!!! SOONER!!! GONNA WIN IT ALL THIS YEAR!!!!!!!!!!!!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Elektra Teiberienė?
2012-01-23, 15:49 | IP: 193.219.12.239 Kas parašė?

Nelabai suprantu, kodėl gydytoja profilaktinio patikrinimo metu nenaudoja echoskopo, o pasitiki tik rankine apžiūra.. Dar suprantu, kai taip buvo anksčiau, kai gydytoja dirbo Senamiesčio filiale, kur kabinete nebuvo echoskopo. Betgi dabar Naugarduko g. echoskopai yra visuose kabinetuose – bet apžiūra liko labai paviršutiniška: jei paklausia, ko atėjai, ir atsakai, kad profilaktiškai pasitikrinti, tai tik skubiai pirštais pačiupinėja ir paleidžia.. Net priklausančio PAP tepinėlio reikia pačiai prašyti, kad padarytų, nors man jau priklauso, nes esu žymiai vyresnė nei 30 m. O gydytoja, kiek suprantu, šiaip tokius dalykus turėtų pati pasiūlyti – taigi standartinis apžiūros procesas: echoskopavimas, PAP tepinėlis vyresnėms moterims.. Išeina taip kad jei pati nepaprašei tavęs NORMALIAI IR IŠSAMIAI apžiūrėt – tai pati kalta ir liksi...

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Elektra Teiberienė?
2011-11-29, 23:26 | IP: 78.60.80.239 Kas parašė?

Nuostabi gydytoja. tuos neigiamus komentarus raso keisti zmones.
Greiciausiai patys isprovokuoja kazkoki kitoki bendravima arba tiesiog lukesciai pas juos nenormalus... Prfesionali gydytoja ir puikus zmogus.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Elektra Teiberienė?
2011-11-13, 18:32 | IP: 84.240.17.76 Kas parašė?

labai maloni, nuoširdi gydytoja

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Elektra Teiberienė?
2011-03-25, 21:25 | IP: 84.15.185.170 Kas parašė?

man labai nepatko si gydytoja,kai pastojau norejau kad ji mane priziuretu,nes viena karta buvau lig tai nieko,o visus 9menesius jinai ziurejo tik slapimo rezultatus,merginos venkit tokiu gydytoju

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Elektra Teiberienė?
2011-03-15, 12:15 | IP: 195.14.183.61 Kas parašė?

labai nemaloni. nepagarbi pacientui.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Elektra Teiberienė?
2011-03-14, 21:01 | IP: 81.29.25.84 Kas parašė?

Lankiausi viena karta, bet pasirode labai maloni gydytoja.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Elektra Teiberienė?
2011-02-05, 19:55 | IP: 78.60.6.213 Kas parašė?

Labai nemaloniai bendravo. Pirmiausia jaučia pareigą išbarti. Labai paskubom viskas daroma. Į klausimus atsakinėjo nenoriai.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Elektra Teiberienė?
2011-01-11, 22:54 | IP: 79.133.224.56 Kas parašė?

Buvau pirmą kartą pas ją. Labai maloni gydytoja, nėra jokios baimės grįžti kitą kartą.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Elektra Teiberienė?
2010-09-29, 12:49 | IP: 88.119.145.15 Kas parašė?

Maloniai apziurejo nepilnamete dukra, paskyre ne cheminiu preparatu, o pasiule naturaliu metodu atstatyti organizmui. Pakartotinai nuejus irgi puikiai prieme, gyde labai tinkamai.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Elektra Teiberienė?
2008-10-27, 11:36 | IP: 213.190.46.53 Kas parašė?

Labai nemaloni gydytoja. Nors esu ištekėjusi, tačiau jaunai atrodau. ji su manimi bendravo kaip su kokia nepilnamete pasileidele. Buvau šokiruota.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Elektra Teiberienė?
2008-09-26, 11:51 | IP: 78.59.138.245 Kas parašė?

maloni

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Elektra Teiberienė?