Pacientai, kurie rekomenduoja Elektra Teiberienė, %

Išduota: 2004-10-21, Nr. MPL-02881, Galiojanti

2020-01-22, 14:13 | 1

Retai per savo patirtį poliklinikose/ligoninėse teko sutikti blogų/arogantiškų gydytojų/daktarų. Tad kai tokie pasirodo, labai lengva ir greit pajausti, kad žmogus būtent toks. Deja, apmaudu, kad tenka rašyti blogą patirtį, bet tai daryti reikia dėl kitų žmonių gerovės ir malonės. Taip, šis žmogus arogantiškas, tai liudija nemažai čia esančių komentarų. Taip pat nepadeda pacientams išgyti/pasveikti/sustiprėti - mano atveju, buvo paprašomi kiti vaistai, o ji negalėjo pasiūlyti nieko kito. Taip ir likau be vaistų analogo ir patarimų, kaip pasveikti. Bent būtų nukreipusi pas kitą ginekologę, jei pati nežinojo, kiap padėti kitam žmogui...

2019-11-11, 14:14 | 2

Jokiais būdais nerekomenduoju šios daktarės, tiesiogine to žodžio prasme buvau priblokšta. Kadangi norėjau skubiai, todėl ėjau į mokamą konsultaciją, tai ponia Elektra pasakė jei jau atėjau mokamai tai jau turės apžiūrėt mane.. Po šių žodžių jau pasigailėjau, kad čia įženu išviso, nes pagal jos žodžius buvo galima surpasti jei būčiau atėjusi su siuntimu tai būtų nežiūrėjusi, o kadangi mokamai tai TURĖS apžiūrėt. Įdomu. Tada paklausė ar saugausi su savo partneriu, o kai išgirdo neigiamą mano atsakymą pradėjo sakyti, kad ateisiu tuoj apsiverkusi pas ją ir darysiuos abortą ir kad privalau gerti kontraceptikus, nes tai nėra blogas dalykas, nors mano daktarė, pas kurią daug metų lankydavausi (Ji atostogavo todėl negalėjau pas ją apsilankyti) kaip tik sakydavo nevartoti ilgai, daryti pertraukas ir pan, o ji primygtinai sakė, kad turiu vartoti. Ir esmė, kad mūsų santykiai su draugu yra nuostabūs ir nebūtų jokia bėda dėl vaikelio, bet ji visiškai nesigilindama į situaciją pareiškė, kad ateisiu tuoj verkdama jog nesisaugom. Aš išėjau iš kabineto ir pasakiau, kad GYVENIME PAS ŠITĄ AROGANTIŠKĄ GYDYTOJĄ NEKELSIU NEI KOJOS!!!

2019-05-02, 20:18 | 1

Gydytoja nekorektiškai bendrauja, neisaiskina diagnozės, neatsako į klausimus. Jeigu tik įmanoma, geriau rinkites kita specialistą. Su tokiais 'daktarais' kaip ponia Elektra tik sugaišit savo laiką ir susigadinsite nuotaiką. Keista, kaip jai dar licencijos neateme.

2019-03-18, 22:03 | 3

Labai nemaloni gydytoja, bendrauja atmestinai, paprašius atlikti apžiūrą sakė nemato tam reikalo. Niekam nerekomenduoju.

2019-03-04, 18:54 | 3

Puiki ir profesionali gydytoja. Mane apramino, nes diagnozė--vėžys. Gydoma, bet vis vien nervų kainavo....

2019-03-04, 13:22 | 1

Tokios gydytojos dar neteko sutikti, bendravimo net nežinau kaip apibūdinti. Bet gavosi taip, kad kita gydytoja siuntė pas ją dėl antros nuomonės nes antrą kartą teigiami atsakymai dėl gimdos kaklelio vėžio, aš ne tik neišgirdau jokios nuomonės bet gulėdama be kelnių ir tikrai nesijausdama gerai turėjau išklausyti moralo jos kaip yra daromi tyrimai, kokie įstatymai. O kai paprašiau gydytojos tiesiog siuntimo dėl kitos nuomonės, jai tas labai nepatiko ir tiesiog nesulaukiau jokių atsakymų nes juk eisiu kitur ir ten paaiškins. Galvojau tikrai pratruksiu jos kabinete, nežinau kaip gali tokie gydytojai dirbti tokioje srytije.

2019-01-22, 15:51 | 3

Arogantiska.labia aukstoz nuomones apie save.

2019-01-02, 18:24 | 4

Nerekomenduoju, neskyre visai demesio, tik paziurejus net nepalietus nuspresdavo kad nestumas neproblematiskas o paskutiniu apsilankymu net pareiske lad gimdau nors nuvaziavus i klinikas issiunte namo nes tikrai nieks dar neprasideje.

2018-11-30, 15:45 | 3

Tikrai bijojau pasiskaičius komentarus ir šalia sėdinčios merginos sakė tą patį. Tačiau LABAI gailiuosi, kad juos skaičiau. Gydytoja su labai geru humoro jausmu, truputį sarkastiška ir gali daug kam pasirodyti kandi, bet jeigu humoro jausmas jums nesvetimas - tikrai nebijokite.
Drąsiai klausinėjau absoliučiai visko, kas man buvo neramu ir gavau detalų atsakymą. Nereikėjo traukti už liežuvio, kaip dažniausiai tekdavo.
Gydytoja šmaikšti, profesionali, nuoširdi ir rimta - 100proc. rekomenduoju!

2018-10-22, 12:08 | 3

Nemaloni gydytoja. Uždaviau labai konkrečius klausimus, į kuriuos negalėjo atsakyti - pasakė paskaityk knygelę. Atšoviau - Jūs gydytoja, Jūs man atsakykit, deja atsakymo negavau.

2018-05-26, 00:40 | 1

Pati rašo apie save gerus komentarus, o iš tikrųjų visiškai nieko nemoka tik vis naujais rūbais puošiasi ir vaidina, kad kažką supranta. O šiaip visiška diletantė, kuri pradėjo dirbti Vanagėlio gatvės balkone , tokie pat sugebėjimai ir liko. Labiau tiktų dirbti veterinare.

2018-04-21, 13:46 | 2

Kai prieš keturis metus visai netyčia apsilankiau Elektros Teiberienės ginekologijos kabinete, nuo to karto žinau kur esant poreikiui visada kreipsiuos. Gydytoja maloni, kompetetinga, rūpestinga, visada išklauso ir atsako. Elektra Teiberienė yra savo srities profesionalė. Gydytoja jau sykį mane sėkmingai išoperavo, o antrą kartą suradusi polipą greitai ir operayviai paskyrė puikų chirurgą. Esu labai dėkinga. Ačiū.
V.V.

2018-04-19, 18:05 | 4

Labai maloni, rūpestinga. Nieko blogo negaliu pasakyti.

2018-03-22, 16:29 | 1

Buvau pas šią gydytoją dėl gimdos kaklelio, nes visi tyrimai buvo blogi. Pas ją siuntė mano ginekologė dėl biopsijos. Padarė biopsiją ir staiga paaiškėjo, kad viskas gerai. Ačiū Dievui, tuo nepatikėjau ir nuėjau pas kitą daktarę, kuri pasakė, kad biopsija paimta ne iš ten, kur reikėjo!!! Nežinau, kaip taip gali būti, bet šis žmogus neišmano savo darbo. Gerai, kad dar nebuvo nueita iki vėžio diagnozės, tad spėjau susitvarkyti, bet jei aš būčiau patikėjusi, kad viskas gerai, kažin kaip viskas būtų pasisukę...
Bendravimas šios "daktarės" taip pat atšiaurus. Buvau įsibaiminusi, išsigandusi, nieko nežinojau dar tuo metu, kas laukia, todėl jos kabinete pratrūkau, apsiverkiau. Vietoje to, kad išaiškintų situaciją, ji pašaipiai pasiūlė kreiptis į psichologą.
Tokie žmonės tiesiog negli dirbti gydytojais.

2018-03-12, 14:07 | 2

Pirmą kartą lankiausi, tai pirmas įspūdis buvo geras, pasirodė labai maloni. Bet kai sužinojo, kad veluoja mėnesines, o vartoju vaistus nuo epilepsijos ( traukuliai kartojasi kartą į metus ) prieš patikrindama mane su ekoskopu pasakė : nu jeigu būsite nėščia , bus labai liūdna. Nu žinote, tokie žodžiai stipriai mane supykdė, kaip tai galima sakyti? Pilna moterų, kurios gimdo būdamos epileptikes... Nežinau, bet manau ginekologas netūrėtų taip sakyti... Nenustatė nėštumo, bet sukėlė tikrai liūdnas emocijas, tarsi būčiau kažkokia kuriai pastoti negalima... Tai mano nuomonė, gal kitiems Ji puikiai tiks ir patiks:)