Išduota: 2004-10-21, Nr. MPL-02881, Galiojanti

2018-10-22, 12:08 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 3)

Nemaloni gydytoja. Uždaviau labai konkrečius klausimus, į kuriuos negalėjo atsakyti - pasakė paskaityk knygelę. Atšoviau - Jūs gydytoja, Jūs man atsakykit, deja atsakymo negavau.

2018-05-26, 00:40 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Pati rašo apie save gerus komentarus, o iš tikrųjų visiškai nieko nemoka tik vis naujais rūbais puošiasi ir vaidina, kad kažką supranta. O šiaip visiška diletantė, kuri pradėjo dirbti Vanagėlio gatvės balkone , tokie pat sugebėjimai ir liko. Labiau tiktų dirbti veterinare.

2018-04-21, 13:46 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 2)

Kai prieš keturis metus visai netyčia apsilankiau Elektros Teiberienės ginekologijos kabinete, nuo to karto žinau kur esant poreikiui visada kreipsiuos. Gydytoja maloni, kompetetinga, rūpestinga, visada išklauso ir atsako. Elektra Teiberienė yra savo srities profesionalė. Gydytoja jau sykį mane sėkmingai išoperavo, o antrą kartą suradusi polipą greitai ir operayviai paskyrė puikų chirurgą. Esu labai dėkinga. Ačiū.
V.V.

2018-04-19, 18:05 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 2)

Labai maloni, rūpestinga. Nieko blogo negaliu pasakyti.

2018-03-22, 16:29 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Buvau pas šią gydytoją dėl gimdos kaklelio, nes visi tyrimai buvo blogi. Pas ją siuntė mano ginekologė dėl biopsijos. Padarė biopsiją ir staiga paaiškėjo, kad viskas gerai. Ačiū Dievui, tuo nepatikėjau ir nuėjau pas kitą daktarę, kuri pasakė, kad biopsija paimta ne iš ten, kur reikėjo!!! Nežinau, kaip taip gali būti, bet šis žmogus neišmano savo darbo. Gerai, kad dar nebuvo nueita iki vėžio diagnozės, tad spėjau susitvarkyti, bet jei aš būčiau patikėjusi, kad viskas gerai, kažin kaip viskas būtų pasisukę...
Bendravimas šios "daktarės" taip pat atšiaurus. Buvau įsibaiminusi, išsigandusi, nieko nežinojau dar tuo metu, kas laukia, todėl jos kabinete pratrūkau, apsiverkiau. Vietoje to, kad išaiškintų situaciją, ji pašaipiai pasiūlė kreiptis į psichologą.
Tokie žmonės tiesiog negli dirbti gydytojais.

2018-03-12, 14:07 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Pirmą kartą lankiausi, tai pirmas įspūdis buvo geras, pasirodė labai maloni. Bet kai sužinojo, kad veluoja mėnesines, o vartoju vaistus nuo epilepsijos ( traukuliai kartojasi kartą į metus ) prieš patikrindama mane su ekoskopu pasakė : nu jeigu būsite nėščia , bus labai liūdna. Nu žinote, tokie žodžiai stipriai mane supykdė, kaip tai galima sakyti? Pilna moterų, kurios gimdo būdamos epileptikes... Nežinau, bet manau ginekologas netūrėtų taip sakyti... Nenustatė nėštumo, bet sukėlė tikrai liūdnas emocijas, tarsi būčiau kažkokia kuriai pastoti negalima... Tai mano nuomonė, gal kitiems Ji puikiai tiks ir patiks:)

2018-02-15, 14:49 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 2)

Labai grubi gydytoja, vengė atsakinėti į klausimus, kai keletą karų vis bandžiau paklausti apie tą patį labai nemandagiai ir grubiai nutraukdavo pokalbį. Toks jausmas kad gydytoja labai pavargusi nuo šio darbo - tikiu valstybiniame gyimo sektoriuje dirbti nėralengva, tačiau tai nepateisina tokio elgesio su pacientais.

2018-02-14, 08:49 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Nuostabi gydytoji- tiksli, aiski, maloni ir rupestebinga, bet be nereikalingu meilykavimu. Rekomenduoju visiems.

2018-02-11, 14:44 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Paskačius komentarus buvau netekusi žado..Patekau pas šita daktare su savo problemom atsitiktinai kai buvau nusiusta savo gydytojos procedurom.Apslankius pas šita gydytoja buvau maloniai nustebinta .Puiki daktare.Malonus žmogus.Išmananti savo darba specialistė.Ir nera skirtumo kiek jinai skyria laiko faktas tas kad išmano ką daro.Moka palaikyti ir pajuokauti kai pergyveni ir bijai.Duoda pozitivumo.Daugiau tokiu gydytoju mūsų šalyje butu puiku.

2017-11-22, 19:59 | IP: 84.46.243.250

Labai dziaugiausi lankydamasi pas sia gyd. Lankiausi nescia antra karta, po Ponios Digrienes , buvau 9-tam danguje. Zmogiska, rupestinga,papildomai domejosi sveikatos bukle del didelio kraujo kresamumo.,jaudinosi. Puiki,svelni specialiste. Tiesa,nuotaikos zmogus,bet tai budinga daznam profesionalui. Lankysiuos dar.

2017-10-21, 20:51 | IP: 78.61.142.8

Dar karta isitikinau, kad negalima skaityti jokiu komentaru pries einant pas gydytoja. Jau buvau pasiruosusi kovai su nemandagiu elgesiu :) Bet...nieko panasaus nepatyriau.Normali gydytoja, pasisveikino, pasiklause ko atejau, dave patarimu. Kolposkopijos tyrima turejau pirma karta, labai patare kaip atsipalaiduot ir padaryt geriau, kad nebutu nemalonu ir pan. Visos proceduros metu pasakojo kas ir kaip, ta pati padare po proceduros plius isvados, patarimai cia ir dabar, plius patarimai ateiciai jei nepavyktu tai ka nutatem dabar. Absoliuciai jokios arogancijos. Labai tiesus bendravimas be jokiu pagrazinimu, kas manau atejusiam zmogui labai svarbu. Gal cia priklauso nuo to kaip tu bendrauji, bet vertinu tik teigiamai.

2017-10-12, 21:18 | IP: *.*.*.*
2017-09-12, 13:51 | IP: 78.60.89.144

Visi rašot piktus komentarus apie šią gydytoją, bet žinot yra toks pasakymas : kaip pats nueisi, taip tave pasitiks. Jeigu nueinate surūgę, pikti, nepatenkinti, tai nemanykite, kad kitam asmeniui tai nepersiduoda. Jei elgiatės nemandagiai, atšiauriai, tai ir kitas žmogus tail elgsis...Galiu pasakyti iš patirties, kad kiek kur esu ėjusi, nesvarbu ar pas šią gydytoją ar kažkur kitur, visada einu su gera nuotaika, ir tą gerą nuotaiką bandau paskleisti kitiems. Tikėsit ar ne, bet tai padeda. Siūlyčiau visų pirmą pradėti nuo savęs ir tik tada priekaištauti...

2017-09-08, 21:51 | IP: *.*.*.*
2017-09-05, 01:15 | IP: *.*.*.*
2017-08-24, 17:52 | IP: 5.20.127.36

Lankiausi tik vieną kartą, nes reikėjo skubiai atlikti tyrimus ir pakartotinai eiti nereikėjo. Rinkausi mokamą konsultaciją. Likau labai patenkinta, nors komentarai gan išgąsdino ;)
Nežinau, gal viskas dėl to, kad buvo pas ją praktikantas, bet ji man viską išsamiai paaiškino, parekomendavo kokius ir kada tyrimus atlikti, paaiškino administracinius niuansus, labai atsargiai paėmė tepinėlį, visą laiką šypsojosi ir ramino, kad veltui mane šeimos gydytojas gąsdino, nes su pirmine diagnoze turėtų būti viskas gerai, o jeigu nebus - ir tada paaiškino, ką daryti toliau. Po savaitės gavau sms ir email su tyrimo rezultatais.

2017-08-04, 13:59 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Daugiau neisiu ir nerekomenduosiu kitiems. Siurksciai bendrauja, neisigylina i problema. Skyre minimum laiko, elgiasi taip kad nieko papildomai paklausti neiseina.

2017-08-04, 03:00 | IP: 213.159.56.240

Vertinant gydytojo darba reikia visu pirma vertinti jo profesionaluma, o ne asmenines savybes. Visas proceduras atlieka tinkamai, atsako i visus klausimus. Taip, gal kaip zmogus nera pati maloniausia, bet kaip specialista tikrai rekomenduoju. I poliklinika ateinam gydytis, o ne svelnumo bei silumos ieskoti.

2017-07-07, 15:42 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 2)

Nuėjusi pasijaučiau kalta, kad atėjau, šiurkščiai bendravo. Pas ginekologę buvau pirmą kartą, jokio supratingumo iš jos nesulaukiau, apšaukė kodėl nepasiruošus. Apie ligą kažką piktai numykė ir daugiau nebendravo. Nerekomenduoju.

2017-02-05, 17:42 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Puikiai prižiūri nėštumo metu, siunčia papildomiems nemokamiems tyrimams ir specislistams, nukreipia, iš anksto įspėja apie galimas rizikas. Kartais per daug pribaugina ar pabara, bet nėštumo metu man svarbiausia yra tinkama priežiūra, o ne graži šypsena.

2017-01-09, 12:32 | IP: *.*.*.*
2017-01-06, 15:40 | IP: *.*.*.*
2016-12-20, 17:36 | IP: 212.52.52.23

Mano manymu tai puiki specialiste, malonus bendravimas.

2016-12-08, 01:24 | IP: 78.60.127.100

Ne pirma karta lankausi pas sia gydytoja ir esu patenkinta

2016-11-08, 18:30 | IP: 195.182.82.90

Daugiau pas 6i1 gydytoj1 nesilankiau.

2016-10-17, 18:55 | IP: *.*.*.*
2016-09-23, 13:08 | IP: *.*.*.*
2016-09-06, 14:40 | IP: *.*.*.*
2016-09-02, 17:50 | IP: *.*.*.*
2016-08-11, 20:49 | IP: *.*.*.*
2016-07-01, 12:09 | IP: 85.206.150.66

Vakar buvau pas šią daktarę pirmąkart. Atliko man kolposkopiją. Labai jaudinausi ir bijojau rezultatų. Sakyčiau super žmogus ir specialistas. Tikrai labai maloniai ir mandagiai bendravo, kompetentingai atsakinėjo į mano klausimus, paaiškino ir patarė. Net neprisimenu, kad kuri ginekologė būtų man taip patikusi. O lankausi pas šios srities specialistus neretai, man 41 ir be kitą ko PAP tyrimą atlieku kasmet, nes esu "rizikos grupėje". Tikrai labai keista matyti čia tiek neigiamų atsiliepimų... Galbūt „nuotaikos žmogus“...

2016-06-27, 11:57 | IP: 88.216.178.123

Viskas gerai

2016-06-02, 11:57 | IP: *.*.*.*
2016-04-15, 18:35 | IP: 5.20.156.194

Prisiskaičiusi begalės neigiamų atsiliepimų bijojau net eit pas gydytoją Teiberienę, tačiau man ji buvo paskirta pagal siuntimą (kadangi nepriklausau Centro poliklinikai) ir neturėjau kur dėtis. Ir mano didžiausiai nuostabai manė priėmė kuo puikiausiai bendraujanti, kompetetinga,savo darbą išmananti daktarė. Tikrai nesiruošiu tuščiažodžiauti ir čia kažką įtikinėti. Tiesiog noriu pasakyti ačiū Teiberienei už atliktus tyrimus, už- polipo operaciją, už išsamias konsultacijas ir rūpestingumą. Likau labai patenkinta ir dabar žinosiu pas kokį ginekologą kreiptis esant reikalui.

2016-03-15, 19:01 | IP: *.*.*.*
2016-02-15, 16:16 | IP: *.*.*.*
2016-01-06, 17:50 | IP: 213.159.55.118

Sakau širdingai ir nuoširdžiai AČIŪ šiai gydytojai už suteiktas konsultacijas ir visus patarimus. Tikrai džiaugiuosi, kad sutikau tokį specialistą.

2015-06-02, 17:04 | IP: *.*.*.*
2013-10-20, 23:20 | IP: *.*.*.*

2013-09-06, 02:51 | IP: *.*.*.*

2013-07-29, 00:44 | IP: *.*.*.*

2013-06-20, 21:04 | IP: 78.158.7.99

Labai maloni gydytoja,dabar nedaznai tokiu sutiksi.Lankiausi pirma karta,tikriausiai ir ateity rinksiuos sia gydytoja.

2013-03-07, 22:39 | IP: *.*.*.*

2013-01-17, 10:24 | IP: 195.182.66.189

Labai profesionali, maloni ir dėmesinga gydytoja.Suteikė visą informaciją apie ligą ir gydymą.

2012-09-06, 10:54 | IP: *.*.*.*

2012-05-16, 04:16 | IP: 187.55.255.10

Yeah, i enjoy watching all your vieods!! But why not OU to win the Big12!!!!!!!!! 29 players with starting experience and you picked the aggies to win the conference. They play OU at OU and Oklahoma hasn't lost at their stadium in 6 YEARS!!!!!!!!!!!!!!!!BOOMER!!! SOONER!!! GONNA WIN IT ALL THIS YEAR!!!!!!!!!!!!

2012-01-23, 15:49 | IP: *.*.*.*

2011-11-29, 23:26 | IP: 78.60.80.239

Nuostabi gydytoja. tuos neigiamus komentarus raso keisti zmones.
Greiciausiai patys isprovokuoja kazkoki kitoki bendravima arba tiesiog lukesciai pas juos nenormalus... Prfesionali gydytoja ir puikus zmogus.

2011-11-13, 18:32 | IP: 84.240.17.76

labai maloni, nuoširdi gydytoja

2011-03-25, 21:25 | IP: *.*.*.*

2011-03-15, 12:15 | IP: *.*.*.*

2011-03-14, 21:01 | IP: 81.29.25.84

Lankiausi viena karta, bet pasirode labai maloni gydytoja.

2011-02-05, 19:55 | IP: *.*.*.*

2011-01-11, 22:54 | IP: 79.133.224.56

Buvau pirmą kartą pas ją. Labai maloni gydytoja, nėra jokios baimės grįžti kitą kartą.

2010-09-29, 12:49 | IP: 88.119.145.15

Maloniai apziurejo nepilnamete dukra, paskyre ne cheminiu preparatu, o pasiule naturaliu metodu atstatyti organizmui. Pakartotinai nuejus irgi puikiai prieme, gyde labai tinkamai.

2008-10-27, 11:36 | IP: *.*.*.*

2008-09-26, 11:51 | IP: *.*.*.*