Pacientai, kurie rekomenduoja Rita Raubienė, %

Vaikų ligų gydytojas

Išduota: 2004-10-11, Nr. MPL-02016, Galiojanti

1.4

2018-11-21, 12:56 | 1

Man kantrybė jau plyšo. Tai rašau atsiliepimą . Šita gydytoja pagal nuotaika, jei nuotaika gera,tai ir bendrauja gerai...jei turi talonelį, tai priima , be talono košmaras. Su karščiuojančiu vaiku pralaukemė 3 val!!!dar ir likau kalta kad atėjau į polikliniką, pabrežė kad pas tik su talonais reikia ateiti. O ką daryti jei vaikas netikėtai susirgo???Paprašė paskambinti kitą dieną ir pasakyti kpkia vaiko savijauta. Skambinau visą valandą ir nieks nekėlė. Aš esu pasipyktinusi jos elgesiu, bendravimu. Esu priversta pakeisti polikliniką, nes toks elgesys su pacientu yra tragiškas. Niekam nerekomenduoju šios gydytojos.

2018-06-01, 11:40 | 1

Neduok D pas Raubiene. Kaip tik ieskome pas ka persirasyti arba net pakeist i privacia klinika.
Visada nespeja, vis kazka pamirsta, tada liekam mes kalti. Nieko nepaaiskina, nes jos zodziais nera laiko. Del kraujo tyr ats, sako skambinkit. O pati ir sesele ragelio nekelia.

Vakar dienos ivykis. Sako, vaikui alergija. Sakau duokit siuntima. Pasake ateit sekanti karta, nes dabar nera laiko israsyt, o ir nepriklauso, nes atejome i kasmenesine apziura.

Ir dar. Mums reikia siuntimo i Santariskes, nes pries pora sav gulejome ligonineje ir reikia grizti tyrimams. Siuntimo nedave. Sako, imk dar viena talona kitam kartui. Tada duosiu.

Pati iseina i atostogas.

Zodziu, tikrai nerekomenduoju. Labai nusivyliau gyd darbu ir nepagarba pacientui.

2017-12-03, 23:50 | 1

Gydytoja diagnostikos virtuoze!! Sauganti ir mylinti pacientus. Nuostabus žmogus!!

2017-11-23, 11:38 | IP: *.*.*.*
2017-11-21, 20:38 | 1

Pas gydytoja niekada nesam pateke laiku, nors registruojames pries menesi. Laukti tenka daugiau nei puse valandos. Tai buna menesiai vizitai su kudikiu, o laukti tenka tarp serganciu vaiku. Gydytoja nemaloni ir letai dirba.