Pacientai, kurie rekomenduoja Rasa Dargienė, %

Northway medicinos centras (Naujoji Uosto g. 9)
NORTHWAY VAISINGUMO CENTRAS (Klaipėda)

Išduota: 2006-05-22, Nr. MPL-08077, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Northway medicinos centras (Naujoji Uosto g. 9)
NORTHWAY VAISINGUMO CENTRAS (Klaipėda)
2023-01-25, 21:22 | Registruotas lankytojas 1

Apsilankymas pas Rasa Dargienė buvo sausio 23 dieną. Daktarė gan konkreti, bendravimas šaltas. Mano problema nebe vykstanti ovuliacija ir žemesnis progesteronas. Gydymas pasiūlytas iui procedūra , procedūros sutikimą išsinešiau namo pasitarti su vyru . Vaistų vartojimas paskirtas iui procedūrai 1 geriami , 2 leidžiami. Vaistų kaina virš 500€ procedūros kaina virš 200€ konsultacija su echoskopu 115€, po iui procedūros vartojami vaistai nežinau nei kiek laiko,nei kokia kaina. Bet ne piniguose esmė. Mano problema nėra didelė ir mes su vyru pasitarėme ,kad bijau pradėti su gan rimtais vaistais ,ne bandžiusi paprastesnio metodo tiesiog pavartoti geriama progesterona. Šiandien paskambinau gydytojai ir paprašiau gal galėtų išrašyti progesterono receptą, nes norėčiau pabandyti paprastesni metodą,nes bijau pradėti stiprius vaistus ir nepavykus iui bijoti,kad geriamas progesteronas man nebepadės. Gydytoja pasakė , kad ji nesupranta ko aš noriu. Dar kartą paprašiau gal galėtų išrašyti man progesterono, jei man su juo nepavyktų tada daryčiau iui arba ivf, o kol gersiu progesterona pas ją lankyčiausi apžiūrose,tyrimai ir t.t. Gydytojos atsakymas buvo toks, aš tau vaistus išrašiau, bet sakau aš jų nepirkau ir dar nevartoju ir noriu bandyti natūralesni metodą šiai dienai , nes iui prašymo mes su vyru nepasirašėme, nes turėjome pasitarti ir tada priimti abipusį sprendimą. Gydytoja pasakė,kad tada šiuo progesterono klausimu man padeti negali.
Likau šoke, nes tada supratau,kad žmogui nerūpi nei ko tu nori , nei tavo sveikata, rūpi tik pinigų sumos. Pas vienus gydytojus ateina pacientas , pas kitų pinigų kupiūra. Labai gaila,kad nėra supratimo. Ir džiugu, kad pamačiau daktarės vertybę ne po ilgo lankymosi pas ją. Užteko tik vieno trumpo skambučio.

Dargienė Rasa atsakė

Susidūrimas su liga neretai kelia įtampą ir neigiamas emocijas. Neprarasti tikėjimo bei pasitikėjimo gydymu bei turėti realius lūkesčius padeda dar vienas specialistas- psichologas. Pyktis, noras žeminti kitus- nepadeda ir negydo.
Atsiliepime pateikta tikrovės neatitinkanti informacija apie ovuliacijos indukcijos galimą gydymo kainą. Letrozolis 2.5 mg 10 tab kainuoja11-15 eurų, ovitrelis - 25 eur.

2021-12-05, 19:26 | Registruotas lankytojas 1

Esu nusivylusi, nes esu lojali klientė, sumokėjus nemažą sumą už visus tyrimus 140e, el paštu gavau visiškai man nesuprantamom frazem parašytą atsakymą, dėja aš neesu gydytoja ir nesuprantu tokių terminų, man tai visiškai neaišku. Gydytoja nepaliko jokio komentaro. Paskambinus buvo pasiūlyta isigyti nuotolinę konsultaciją už 25e, kad sužinočiau savo atsakyma. Manau tai visiškas absurdas ir nepagarba klientam.

Dargienė Rasa atsakė

Kiekvienas gydymo centras turi numatytą darbo tvarką. Bandysiu patikslinti, nes nusyvilimas ir pyktis asmeniškai man reiškiamas mano paskyroje.
Jūs lankėtės privačiame centre, sumokėjote už konsultaciją ir atliktus tyrimus. Tyrimus atlieka laboratorija, ne aš, jų rezultatus laboratorijos darbuotojai persiunčia pacientams į jų murodytą paštą koduodami atsakymą , saugant jūsų duomenis. Visiškai suprantama, kad tyrimų aprašymas gali būti nesuprantamas- tam reikalingas medicinis išsilavinimas. Visuomet, visose gydymo įstaigose, gavus atliktų tyrimų rezultatus, atvykstama kartotinei konsultacijai vertinant tyrimus, skiriant gydymą ar paaiškinant sekimą. Labai patogu, ypač pandemijos laikotarpiu, nuotolinė konsultacija, kurios metu galima viską aptarti.
Tai ne absurdas, tai įprasta darbo tvarka gydymo įstaigoje.

2021-04-09, 22:02 | Registruotas lankytojas 2

Daktarė gwlbūt ir yra savo srities specialistė, bet bendravimas šaltas, formalus, atsako keliais žodžiais ir tik medicininiais terminais, perklausus, reakcija tokia pašiepianti, nejautri... konsultacijos metu reikia ,, traukti informacija”, kalba labai trumpai ir griežtai. Sumokėjus tokià sumà už tyrimà ir konsultacijà privačioje northway klinikoje norėjosi malonesnio bendravimo ir išsamesniu atsakymu, o ne tik formalaus atsakinėjimo į klausimus medicininiais terminais. Northway klinika tutėtú į tai atsižvegti, nes labai gadina jú reputacijà. Nebegrįšiu pas šià daktarę.

2020-01-17, 15:09 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-11-18, 19:03 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 4 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

Dargienė Rasa atsakė

Remiantis pasaulinés sveikatos organizacijos 2015 metų kontracepsijos tinkamumo kriterijais - praéjus 6 ménesiams po gimdymo, żindant krūtimi, GALIMA vartoti sudétines kontraceptines tabletes.

/WHO Medical eligability criteria for contraceptive use./

2018-10-16, 12:08 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 5 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2018-04-10, 06:41 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 11 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

Dargienė Rasa atsakė

Laikas svarbus visiems, todél konsultacijų laikas planuojamas. Baigus darbą į kabinetą ateina kitas specialistas, kurio taip pat laukia pacientai.
Atsipraśau, kad jums svarbi problema nutiko
" neplanuotu " laiku, tiesiog tokios aplinkybés.

2017-09-22, 13:57 | IP: *.*.*.*

Dargienė Rasa atsakė

Dażniausia prieżastis kodél véluoja gydytojas - jis użtrunka gydydamas ar operuodamas kitus pacientus. Véluoti nedera, dél to atsipraśau. Ar jùs niekada nevéluojate?

2017-07-06, 10:32 | IP: *.*.*.*

2014-09-15, 08:55 | IP: *.*.*.*