Pacientai, kurie rekomenduoja Rasa Dargienė, %

Registracija čia ir dabar
NORTHWAY MEDICINOS CENTRAI (Klaipėda, Naujoji Uosto)
NORTHWAY VAISINGUMO CENTRAS (Klaipėda)

Išduota: 2006-05-22, Nr. MPL-08077, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Registracija čia ir dabar
NORTHWAY MEDICINOS CENTRAI (Klaipėda, Naujoji Uosto)
NORTHWAY VAISINGUMO CENTRAS (Klaipėda)
2021-12-05, 19:26 | Registruotas lankytojas 1

Esu nusivylusi, nes esu lojali klientė, sumokėjus nemažą sumą už visus tyrimus 140e, el paštu gavau visiškai man nesuprantamom frazem parašytą atsakymą, dėja aš neesu gydytoja ir nesuprantu tokių terminų, man tai visiškai neaišku. Gydytoja nepaliko jokio komentaro. Paskambinus buvo pasiūlyta isigyti nuotolinę konsultaciją už 25e, kad sužinočiau savo atsakyma. Manau tai visiškas absurdas ir nepagarba klientam.

Dargienė Rasa atsakė

Kiekvienas gydymo centras turi numatytą darbo tvarką. Bandysiu patikslinti, nes nusyvilimas ir pyktis asmeniškai man reiškiamas mano paskyroje.
Jūs lankėtės privačiame centre, sumokėjote už konsultaciją ir atliktus tyrimus. Tyrimus atlieka laboratorija, ne aš, jų rezultatus laboratorijos darbuotojai persiunčia pacientams į jų murodytą paštą koduodami atsakymą , saugant jūsų duomenis. Visiškai suprantama, kad tyrimų aprašymas gali būti nesuprantamas- tam reikalingas medicinis išsilavinimas. Visuomet, visose gydymo įstaigose, gavus atliktų tyrimų rezultatus, atvykstama kartotinei konsultacijai vertinant tyrimus, skiriant gydymą ar paaiškinant sekimą. Labai patogu, ypač pandemijos laikotarpiu, nuotolinė konsultacija, kurios metu galima viską aptarti.
Tai ne absurdas, tai įprasta darbo tvarka gydymo įstaigoje.

2021-08-19, 19:49 | Registruotas lankytojas 6

Labai šalta gydytoja. Lankiausi Northway klinikoje, kur vizitas kartu su echoskopu kainuoja 85-90€. Kaip ir visiems pacientams, man - nėščiajai, norisi empatiško bendravimo su gydytoju. Gydytoja profesionali, bet sudėtinga su komunikacija - kas jai atrodo elementaru, man nepasirodė ir likau per aplink pavadinta “pikta moterimi”. Nerekomenduoju, nes mano nuomone, gydytojas yra neatsiejamas nuo aiškios komunikacijos ir empatijos, o šiai gydytojai to tiesiog neduota.

Dargienė Rasa atsakė

Apgailestauju, kad taip jautėtės vizito metu.
Kasdieniame darbe neretai analizuojame situacijas, kuomet registratorės ar slaugytoja informuoja, kad “ pacientė pyko, nes…” , “moteris nepatenkinta, nes…”- aptariame įtampą kėlusią situaciją, kad ateityje išvengtume to, kas priklauso nuo mūsų . Vaisiaus echoskopija- atsakingas tyrimas, reikalaujantis dėmesio ir susikaupimo vertinant matomus vaizdus. Šį tyrimą neretai apsunkina ir vaisiaus padėtis, bei moters anatomijos ypatumai. Tuo metu nelieka laiko ir empatiškam pasikalbėjimui.
Dėkoju už profesionalumo vertinimą.
Ramaus ir saugaus laukimo.

2021-04-09, 22:02 | Registruotas lankytojas 2

Daktarė gwlbūt ir yra savo srities specialistė, bet bendravimas šaltas, formalus, atsako keliais žodžiais ir tik medicininiais terminais, perklausus, reakcija tokia pašiepianti, nejautri... konsultacijos metu reikia ,, traukti informacija”, kalba labai trumpai ir griežtai. Sumokėjus tokià sumà už tyrimà ir konsultacijà privačioje northway klinikoje norėjosi malonesnio bendravimo ir išsamesniu atsakymu, o ne tik formalaus atsakinėjimo į klausimus medicininiais terminais. Northway klinika tutėtú į tai atsižvegti, nes labai gadina jú reputacijà. Nebegrįšiu pas šià daktarę.

2020-01-17, 15:09 | Registruotas lankytojas 2

Galbūt ši gydytoja ir yra savo srities specialistė, tačiau dirbant privačioje klinikoje bendravimas irgi turėtų būti atitinkamas. Bendravimas šaltas ir kiek pašiepiantis, sedėjau įsitempusi ir kartais net pasimesdavau, nes gydytoja smerkiamai reagavo į atsakymus. Padedanti seselė net nepasisveikino ir žiūrėjo kaip į ateivį. Kalbėjo tyliai lyg specialiai, kad negirdėčiau, bijojau perklausti kas yra sakoma. Bendravimas išties šlykštus ir šaltas. Tiek gydytojos, tiek seselės. Nemanau, kad tokie asmenys turėtų dirbti privačioje įstaigoje. Tikiuosi Northway atsižvelgs į situaciją. O kol kas šios įstaigos, bei gydytojos patarčiau vengti.

2018-11-18, 19:03 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 6 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

Dargienė Rasa atsakė

Remiantis pasaulinés sveikatos organizacijos 2015 metų kontracepsijos tinkamumo kriterijais - praéjus 6 ménesiams po gimdymo, żindant krūtimi, GALIMA vartoti sudétines kontraceptines tabletes.

/WHO Medical eligability criteria for contraceptive use./

2018-10-16, 12:08 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 7 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-04-10, 06:41 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

Dargienė Rasa atsakė

Laikas svarbus visiems, todél konsultacijų laikas planuojamas. Baigus darbą į kabinetą ateina kitas specialistas, kurio taip pat laukia pacientai.
Atsipraśau, kad jums svarbi problema nutiko
" neplanuotu " laiku, tiesiog tokios aplinkybés.

2017-09-22, 13:57 | IP: *.*.*.*

Dargienė Rasa atsakė

Dażniausia prieżastis kodél véluoja gydytojas - jis użtrunka gydydamas ar operuodamas kitus pacientus. Véluoti nedera, dél to atsipraśau. Ar jùs niekada nevéluojate?

2017-07-06, 10:32 | IP: *.*.*.*
2014-09-15, 08:55 | IP: *.*.*.*