Pacientai, kurie rekomenduoja Jelena Girčienė, %

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2019-04-02, Nr. MPL-23659, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Girčienė Jelena dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Girčienė Jelena?

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

2.4

Laiko neužteko problemos įvertinimui

2.8

2023-11-02, 21:07 | Registruotas lankytojas 2

Del sios seimos gydytojos nusprendziau persirasyti i kita klinika, nes tiesiog jokios pagalbos kaip gydytoja ji nesuteike man. Atvykus su persalimu ji mane bande apkaltint kad as meluoju ir istikruju net nesergu, nors turejau stiprius simptomus, apturejom ginca po kurio ji paskyre 2 dienas bilietenio nors sergant persalimu niekas nepaskiria maziau 3 dienu ir dar pasake butinai atvykti po tu 2 dienu, kad pavarinet mane sergancia. Dar vienas atvejis buvo kad telefonu su ja susisiekus prasiau kad israsytu vaistu recepta, tie vaistai man buvo israsyti pries puse metu, bet baiges, gydytoja nesutiko israsyti vaistu kol neatvyksiu i kabineta, sakau pas jus nera talonu 2sav o as uz savaites i kelione isvykstu ir man reikia tu vaistu, gydytoja pasake kad ji tokiems dalykams isvis neturi laiko ir jai man yra taip blogai kad vaziuosiau i psichiatrijos ligonine.

2022-07-28, 12:44 | Registruotas lankytojas 1

NEREKOMENDUOJU !!! žMOGUS SUSIRGO KOVID IR NEIŠRAŠĖ TINKAMŲ VAISTŲ.

2021-09-08, 09:36 | Registruotas lankytojas 1

NEREKOMENDUOJU šios gydytojos, kadangi mano nuomone ji visiškai nemokanti bendrauti, išklausyti ir patarti gydytoja. Ką galėjo pasiūlyti man asmeniškai tai tik biuliotenį ir vaistų, o tolesni jos žodžiai "eik privačiai, neturi pinigų nebus gydymo ar rezultato, galiu parašyti tik biuletenį, ko daugiau norite iš manęs?" Taigi nemokanti nukreipti pas reikiamus specialistus, netolerantiškai besielgianti, jausmas lyg pati būčiau, kalta susirgusi ir trukdanti jos darbo laiką.

2021-06-14, 16:05 | Registruotas lankytojas 1

Niekam nerekomenduoju. Bendravimas siaubingas. Visiskai neidomu jai del ko ir kodel pas ja ateina zmones. Skauda kazka-vaistu nuo skausmo. Problemu neiesko. Nezinau kaip toks nestabilios psichikos zmogus dirba gydytoju.

2021-05-06, 11:03 | Registruotas lankytojas 1

Mano mama yra 1 grupės neigalus žmogus, kiekviena karta skambinausi tik dėl vaistu nuo miego, ji nebegalėjo mums rašyt be psihiatro, viskas supranta bet aš mamos nenuvešiu, ji nevaikšto užuot padėjus kažkuom dar išvadino narkomane mano mano... Šlapimo tyrimu prašėm ilgai laika kol galiausiai padarė, reikia daryti pakartotinai daktarei paskambinus, pasakius ko reikia ji pareiškė neaiškinkit ko reikia aš daktarė pati žinau... Kantrybė sprogo su tokia daktare. Kokia ji teise turi taip mano mama išvadinti ir nesiskaityti su ja...

2019-10-17, 13:18 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 5 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.