Pacientai, kurie rekomenduoja Vida Pušinskienė, %

Išduota: 2009-03-13, Nr. MPL-12814, Galiojanti

2019-12-08, 13:56 | 4

Tariu DIDELIS AČIŪ siai nuostabiai gydytojai. Is pirmo zvilgsnio siek tiek buvo nepasitikejimo gydytoja, taciau greitai pelne mano pasitikejima ir atsidaviau i jos rankas. Esu labai patenkinta gydytojos pasisventimu savo darbui, bendravimu kaip specialistes ir net kaip zmogumi, kuri suprato mano skausma ir visas baimes. Tik sios gydytojos deka as siandien glaudziu savo vaikus ir vel prie krutines. Su didziausia padeka Rima.

2018-01-09, 12:25 | 1

Pas gyditoja lankiausi Klaipėdos gimdimo namuose, su daktares skubiu siuntimu. Tai vistiek apsauke kodel atvykau neplaninei apziurai, o skausmus gimdoje jauciau apie savaite laiko. Visa laika nemaloniai bendravo, kai daktare ko nors paklause, o as atsikinejau tai klausdavo ar as sneku ar ji. Taip ir nesuzinojau is kur tie skausmai. Tikrai sios daktares nerekomenduociau.

2017-11-28, 22:11 | 2

Neprofesionali, nemandagi, nesuinteresuota savo darbe ir pagalboje pacientui.
Žmona virš metų lankosi Medikanoje, pas šią personą (atleiskitė bet gydytoja vien dėl jos diplomo, aš jos nevadinsiu). Buvo sutrikės ciklas, dėl to neišeina pastoti. Pušinskienė paskyrę vaistų kursą, pabrėžtiną, kursą, po sekančio apsilankymo pradėjo pulti pacientę dėl medikamentų vartojimo nutraukimo, nors kursas buvo suvartotas kaip išaiškinta per ankstesnį priemimą. Paskyrę tyrimus, šis veiksmas standartinis, su juo negalime nesutikti, tyrimai buvo geri.
Šiuo metu žmona apsilankė užsienio klinikoje ir gydytojas nustatė ryškia mytybos problemą, susijusia su insulino kiekiu kraujyje. Pušinskinės paskirtas medikamento vartojimas buvo netaisyklingas.
Bet pasibaisėtinas dar ir kitas faktas. Priemimo metu Pušinskienę ne kartą atvirai tyčiojosi ir dergėsi iš žmonos, metydama frazės "Gal kada pasisėks ir susilauksit", "Kam tau tie vaikai", "Nei tau ju reikia, dar jauna". Aš apie tai sužinojau tik per paskutinį apsilankymą Medikanoje, kadangi lydejau žmoną ir laukiau jos už tų poperinių dūrų.
Priemimo kaina apie 40-60 eurų + tyrimai (echoskopija 20).
Dar vienas svarbus dalykas, kad neaptikusi problemos pas pacientę puolę aiškinti, kad problem ų turį vyras ir darę tai kaip aš vėliau sužinojau irgi grubiai "tai vyras nevaisingas, tegul tikrinasi ir gydosi", buvo padarytos 2 spermogramos, kurios atvaizdavo puikius rodiklius, bet jin vis nerimo ir jos paliepimu lankiausi pas urologa, kuris buvo atvirai nustėbes ir pasiulę nebent vitaminų.
Jokiu būdu nesikreipkitė pas šitą chamišką veterinorę. Galitė paaukoti ne tik brangų laiką, pinigus, bet ir sveikatą.

2017-08-01, 01:09 | IP: *.*.*.*
2016-12-19, 23:53 | IP: *.*.*.*
2016-09-23, 12:14 | 1

Labai šauni gydytoja.

2016-08-31, 19:21 | IP: 212.12.207.73

Gydytojos darbu patenkinta.

2016-08-11, 16:21 | IP: 212.12.207.73

Gydausi privačioje firmoje pas gydytoją.