Pacientai, kurie rekomenduoja Vidmantas Žindžius, %

Išduota: 2005-03-07, Nr. MPL-06406, Galiojanti

Žindžius Vidmantas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Žindžius Vidmantas?

2020-02-27, 13:35 | 1

Esu labai nepatenkinta!!!!!!
Laukiau 2 men. talono, pas Gydytojas: Vidmantas Žindžius ir tai dar ne viskas o tikra tragedija. Bendravimas buvo tragiskas.
Mano problema net jam buvo neidomi
Pasake kad viskas pas mane yra galvuoje, ir nuo streso( Visi žmones stresuojam ir visos mes zinom kad daug yra bloblemu nuo nervu)
O kad man skauda skrandis kad turiu problemu jam visiskai nusispjauti.
Kaip pasakojau savo problema pradejo taisyti kiekviena mano zodi. Problema liko iki siol...
P.S.Visiems medicinos darbuotojams, mėgstantiems paišyti streso „diagnozę“ – persikvalifikuokite į psichologiją, pas jus pacientas ateina su realiom bėdom, o jūs ir esat tas stresas, kai nenorit rimtai žiūrėti į pacientą ir jis kenčia mėnesius, metus. O paskui gauna šaltą atsakymą, „o kur buvot iki šiol?..

2019-11-09, 15:16 | 12

Esu labai nepatenkinta šiuo vizitu.

Gyd. Žindžius visus simptomus nurašė „individualioms žmogaus savybėms“ ir „įtampai galvoje“... Dabar, kai jau rimtai pradėjo pykinti, skaudėti ir mausti pilvą kiekvieną dieną, teks vėl prašyti siuntimo ir nežinia kiek laukti, kol pateksiu pas kitą gydytoją. Simptomų yra be galo daug ir nereikia manyti, kad pacientas yra asilas, nesuprantantis savo kūno.
Geriausia, kad pasiūlė daugiau pas jį su „tokiom (ne-)problemom“ neiti.

Labai teisingai mane perspėjo kita pacientė, kad šis daktaras žarnyno infekcijų negydo. Nuo ko, pasirodo, ir kenčiu. Dar pridursiu – tikrai nerekomenduoju eiti diagnozuoti celiakijos. Europos celiakijos asociacija aiškiai nurodė gaires: negalima laikytis beglitimės dietos ir mėginių biopsijai turi būti bent 4–6, o ne 2. Gyd. bando įtikinti kitaip. Dėl to, matyt, Lietuvoje tai tokia „reta“ liga.

P.S. Visiems medicinos darbuotojams, mėgstantiems paišyti streso „diagnozę“ – persikvalifikuokite į psichologiją, pas jus pacientas ateina su realiom bėdom, o jūs ir esat tas stresas, kai nenorit rimtai žiūrėti į pacientą ir jis kenčia mėnesius, metus. O paskui gauna šaltą atsakymą, „o kur buvot iki šiol?...“

2019-03-26, 12:10 | 2

Labai puikus specialistas. Išsamiai paaiškino ir papasakojo apie ligą, ką daryti ir ko vengti. Skyrė daug laiko prieš procedūrą ir po jos. Šaunus specialistas ir malonus žmogus.

2019-01-05, 11:01 | 2

Labai geras ir profesionalus daktaras!

2017-08-30, 15:14 | IP: 88.119.135.5

Be galo malonus ir mylintis savo darbą gydytojas. Apžiūrėjęs ir neradęs nieko blogo, nuosekliai paaiškino pas kokius specialistus turiu kreiptis. Daug metų tyriausi, bet lankiausi pas kitus endoskopuotojus, kurie ištyrę savo sritį, atsisveikindavo ir tiek, o aš ir toliau vargau. Labai džiaugiuosi, kad pakliuvau pas gyd. Žindžių, kurio dėka ir patarimais patekau pas reikiamus gydytojus ir galų gale esu sveika :-)

2017-07-13, 01:21 | IP: 86.100.6.86

Labai profesionalus ir mandagus gydytojas. Tikrai rekomenduočiau kietiems pacientams. Atliko skrandžio tyrimą greitai, elgėsi supratingai. Sveikatos ir sėkmės jam.

2017-06-05, 20:14 | IP: 86.100.175.153

Profesionalus ir rūpestingas gydytojas. Atidžiai išklausė mano nerimavimus, į juos išsamiai atsakė. Nemalonią endoskopijos procedūrą pavertė kiek įmanoma švelnesne. Prireikus, grįžčiau tik pas šį gydytoją.

2017-03-06, 12:43 | IP: 82.135.193.100

Dariausi skrandžio tyrimą. Pasakiau, kad pirmą kartą ir kad tikrai nejauku. Bet jo ramus taktas privertė neišsigąsti. Tyrimas buvo net taip ir baisus, kokio tikėjausi, atliko tikrai ne grubiai. Apibendrino tyrimo rezultatus. Tikrai rekomenduoju šį gydytoją, nes elgėsi žmogiškai, suprasdamas, kad šita procedūra nėra jau malonumu trykštanti.

2017-01-27, 18:36 | IP: 86.100.24.43

Puikus, savo darbą išmanantis gydytojas. Rekomenduoju. Ačiū Jums gydytojau, sėkmės.

2016-05-18, 14:51 | IP: 86.100.10.101

Labai profesionalus gydytojas, nemalonią procedūrą atlieka itin greitai, išaiškina viską apie ligą, pasitelkia ir vaizdines priemones, parodo viską per monitorių, yra malonus ir tikras profesionalas. Geriausias gydytojas !!!

2016-04-14, 12:47 | IP: 86.100.67.191

Dariausi skrandzio ir zarnyno tyrimus pas si gydytoja. Atsiliepimai tik patys geriausi, nejutau skausmo, proceduros atliktos profesionaliai, ir kas labiausiai patiko tai geras gydytojo psichologinis palaikymas, padrasinantys zodziai. esu labai jautri, o proceduros buvo vienos is bjauriausiu.

2016-02-22, 12:40 | IP: 78.57.203.152

Tobulas gydytojas / specialistas.
Procedūrą atlieka super profesionaliai, sugeba psichologiškai paruošti žmogų procedūrai. Dėmesingas.

2016-02-16, 21:05 | IP: *.*.*.*
2015-07-02, 15:39 | IP: *.*.*.*

Esate Vidmantas Žindžius?
2015-02-25, 11:31 | IP: 84.15.186.19

Labai puikus gydytojas, savo srities profesionalas. Lankiausi tik kartą, bet įspūdį paliko labai gerą. Turbūt vienas geriausių gydytojų, pas kuriuos teko lankytis. Išsamiai viską paaiškino, nuramino, patarė. Antrąkart kreipčiausi tik į jį.

Esate Vidmantas Žindžius?