Pacientai, kurie rekomenduoja Kostas Kalinauskis, %

Išduota: 2004-12-16, Nr. MPL-04890, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2021-01-03, 00:20 | Registruotas lankytojas 1

Gimdziau 2020-04-26.Puikus daktaras.Labai buvo daug baimes,streso,pergyvenimu,del gimdymo ir viskas praejo puikiai!Daktaras visada buvo salia palaike,nuramindavo tikrai buvo labai malonu is jo puses kad taip rupinosi...Ko negaliu pasakyti apie akusere...kuri buvo nemaloni ir su tokiais zodziais “as uz tave nepagimdysiu”...Daktaras uzeidavo kiekviena diena pasiklausti at viskas gerai ar nera jokiu skausmu...Tikrai labai rekomenduoju si daktara.Pries einant pas ji daug skaiciau atsiliepimu or tikrai nepasigailejau...Aciu Daktare!!!

2020-12-07, 22:59 | Registruotas lankytojas 6

Gydytojas puikus savo srities profesionalas, moka pajuokauti, bendravimas santūrokas, bet darbą atlieka nepriekaištingai.

2020-07-09, 10:56 | Registruotas lankytojas 5

Gydytojo bendravimas tikrai savotiškas, sakyčiau, grubokas. Nėra malonu... Gaila, kad nemoka kitaip... Čia arba duota arba ne. Įtariu, jau pavargo ir atsibodo dirbti šį darbą...Reikia nebijoti atsikirsti ir parodyti, kad irgi tvirtai stovi ant žemės. Toks jausmas, kad nekenčia moterų...Ir seselė, pavyzdžiui, jo kabinete visai nereikalinga...Labai nemaloni...Žodžiu, vizitas visada sukelia stresą. Bet, o ką daryti. Kiti gydytojai irgi nieko gero... Žodžiu, ligoniai niekur nereikalingi...Keista, o ko eina dirbti tokį darbą...

2020-03-18, 20:13 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas profesionalas is didžiosios raidės!Abu neštumus lankiausi pas šį gydytoją, visais atžvilgiais pernoko mūsų lūkesčius ( atlikti du cezariai).
Nuoširdžiai rekomenduoju rinktis šį gydytoją! Ačiū Kostai Kalinauskį už saugumą ir rūpestį!

2019-03-21, 21:49 | Registruotas lankytojas 1

Tikras angelas sargas!

2019-02-27, 13:13 | Registruotas lankytojas 2

Puikus, lengvai bendraujantis, turintis humoro jausmą gydytojas. Ačiū Jums, gydytojau!

2019-02-23, 00:05 | Registruotas lankytojas 1

Ka as galiu pasakyti baisiu
Mano draugei dare operacija tai teko vaziuoti reanimacijai 2019 01 15 vos isgyveno
Apsurdas is daktaro puses
Niekan nelinkiu to ka patire mano drauge :((((((( traukis nuo pareigu kalinauskai

2019-02-10, 22:53 | Registruotas lankytojas 5

Šis Gydytojas - mano Angelas sargas! Pirmas nėštumas - gresianti preeklampsija, antras - atšokusi placenta... Jei ne Gydytojas, kažin, kaip būtų baigęsi ir man, ir mano berniukams. Padarė viską ir dar daugiau, mes liekam dėkingi Jam iki mėnulio ir atgal ;)

2019-01-28, 17:25 | Registruotas lankytojas 2

Didžiausia padėka Gerb. Kalinauskui už, tai ,kad 2016 ir 2019 metais prižiūrėjo ir padėjo ateiti į šį pasaulį Gretai ir Lėjai. Gydytojas prižiūrėjo abu nėštumus , buvo begalo rūpestingas ir atliko darbą profesionaliai . Visuomet pasitikdavo su nuotaika ir visuomet likdavau padrąsinta. Galėjau, be baimės pasiskambinti bet kuriuo metu.
Profesionaliai priėmė abu gimdymus,o po gimdymo kasdien teiravosi ir konsultavo. Jaučiausi saugi už save ir savo mažyles.
Nuoširdžiausia padėka.

2018-12-22, 00:03 | Registruotas lankytojas 2

DAUG KLAIDU DARO
NERA SAVO SRITIES SPECIALISTS......
NIEKADA DIAUGIAU NESIKREIPSIU.....
DAUG komentaru blogu istrinet ziuriu.
Nori SAVO reputacija pakelt.........
MIELOS DAMOS VENKITE SIO DAKTARO....
......,

Kurias JIS NET nenutokia.... SAVO DARBO
JAM NE VIETA TEN DIRBT... KOVO8
NEBUKIT ABEJGI ZMOGES JIS NENUSPELNO GERU ZODZIU....
PO JO DARBU ZMONES VAZIUOJA I RENIMACIJA

2018-12-19, 19:39 | Registruotas lankytojas 2

Į pincetas.lt užsiregistravau tam, kad atstovaučiau savo mamą, kuriai buvo atlikta gimdos kaklelio operacija.

Faktai:

- Gydytojas poliklinikoje pasakė, kad gimdos kaklelio operacija būtina ir skubi.
- Buvo atlikta operacija Gimdymo namuose (stotyje Vilniuje) paslaugų atlikimas buvo begalo neatidus, pacienta žeminantis.
- Kodėl gydytojas paskatino darytis operaciją taip skubiai, aiškinsimės!

Problemos po atliktos operacijos:

- pasikonsultavus su kitais gydytojais paaiškėjo, kad sekančios operacijos atlikti su lazeriu nebebus galima, nes prieš tai, gimdos kaklelio operacija, buvo atlikta netinkamai!
- Blogai atliktos operacijos pasėkmė yra ta jog negalima bus išvengti pjūvio! Sekanti operacija tampa sudėtinga, pavojinga.
- Šiuo metu gyjimas užtrunka labai ilgai. (Du mėnesiai negalima imtis jokių tolimesnių veiksmų, nustačius gimdos kaklelio vėžio 1 stad.)

Prašau visas moteris suklusti, nesidarykite jokių operacijų nepasikonsultavusios su daugiau nei vienu gydytoju!
Būtume išvengę operacijos, kuri tik apsunkino visus procesus diagnozavus ligą!

Buvo malonus gydytojas poliklinikoje, įkalbinėjant darytis operaciją skubiai, bet atliekant operaciją visas malonus bendravimas dingo. Nebuvo paaiškinama niekas!
Mačiau savo akimis, kad pacientai pasirašinėja ant dokumentu su paliktomis tuščiomis eilutėmis! Kur nėra aišku, kas bus atliekama pacientui, kokios atsakomybės gydytojai prisiima! už ką jie atsakingi.

šiuo metu tenka mokytis iš savo padarytų klaidų- pasitikėjimo šiuo gydytoju!

Labai nerekomenduoju!
būkite atsargios

2018-12-19, 19:39 | Registruotas lankytojas 2

Faktai:

- Kodėl gydytojas paskatino darytis operaciją taip skubiai, aiškinsimė!

Problemos po atliktos operacijos:

- pasikonsultavus su kitais gydytojais paaiškėjo, kad sekančios operacijos atlikti su lazeriu nebebus galima, nes prieš tai gimdos kaklelio operacija, buvo atlikta netinkamai! begalo senais būdais.

Būtume išvengę operacijos, kuri tik apsunkino visus procesus diagnozavus ligą!

šiuo metu tenka mokytis iš savo padarytų klaidų- pasitikėjimo šiuo gydytoju!

Labai nerekomenduoju!
būkite atsargios

2018-12-16, 15:21 | Registruotas lankytojas 5

Didžiūlė pagarba gydytojui K.Kalinauskiui ir visam personalui. Anesteziologas puikus. Rūpinasi visi ,kaip savo vaiku. Lenkiu galvą. Pagarba Lietuvos gydytojams!

2018-12-03, 13:31 | Registruotas lankytojas 4

Puikus gydytojas, priziurejo mano du nestumus bei prieme gimdyma. Zinokite, jei reiktu dar karta gimdyti tai tikrai nedvejojant 3 kart rinkciausi mineta gydytoja. Minetas gydytojas i si pasauli prieme mano dvi dukrytes, uz ka jam esu begalo dekinga bei visapusiskai rupinosi manimi viso nestumo metu. Gulint ligonineje kasdien uzsukdavo pasiteirauti kaip mes jauciames. Aciu gydytojau uz visa prieziura.

2018-09-20, 16:09 | Registruotas lankytojas 3

Gyd. Kostui jaučiu begalinį dėkingumą už tai, kad padėjo í pasaulį sklandžiai ateiti mano pirmagimei. Puikus specialistas, atsidavęs gydytojas, nenuleidęs nuo manęs akių visą gimdymo laiką (gimdymas truko 12 val.), ir po jo. Per gimdymą padarė viską, ką galėjo. Jaučiausi saugi. Gydytojas dirbo atsakingai ir užtikrintai, jaučiau jo asmeninį dėmesį ir palaikymą. Po gimdymo kaskart užėjęs į palatą suteikdavo reikiamos informacijos ir konsultuodavo, jei kas būdavo neaiśku. Jo dėka šiandien sėkmingai maitinu savo kūdikį pati, nes laiku ir vietoj buvau sustiprinta, tinkamai nukreipta ir gavau "velnių", kai susvyruodavau.;) "Maitinti vaiką" - galvoje vis dar skamba jo stipriai ištarta frazė, tapusi man moto!!! Esu laiminga pažinusi, turėjusi galimybę jaustis saugiai labai atsakingo proceso metu. ♡ Žydrė

2018-05-04, 20:17 | Registruotas lankytojas 2

Nerekemenduociau sita daktara.....
ZMOGZUDYS
KAS YRA NUKENTEJES NUO SIO DAKTARO RASIKYTE MAN I EMAL Darius@justcod.co.uk
Mes kartu visi nuversim nu pareigu neklaofikuota daktara.

2018-04-26, 05:57 | Registruotas lankytojas 1

Norėčiau rekomenduoti šį gydytoją kaip patikimą specialistą ir labai žmogišką daktarą. Pas Kostą Kalinauskį lankiausi viso nėštumo metu ir gimdžiau antrą vaiką 2018 metų balandį su jo priežiūra. Viskas praėjo labai sklandžiai ir su šypsena. Noriu padėkoti už gražius prisiminimus ir gerą nuotaiką kurią sukurdavo kiekvieno apsilankymo metu šis gydytojas man svarbiu gyvenimo laikotarpiu.

2018-04-04, 16:13 | Registruotas lankytojas 1

Teko pries kelias dienas lankytis Vilniaus gimdymo namuose. Vykau i planine operacija. Likau sokiruota gydytojo elgesiu. Atejes i palata visu pirma neprisistate. Net nesupratau kad tai gydytojas kuris mane operuos. Po operacijos atejo ir pasake:"Rinikis daiktus ir vaziuok namo. Nesik britvom ir gimdyk vaikus". Isejau verkdama ir dideliam strese. Jis nepasidomejo,gal mums su vyru nesiseka ju susilaukti. Jokiu klausimu kaip jauciuosi ar viskas gerai. Jokiu paaiskinimu ko negaliu daryti po operacijos. Su salia gulincia paciente elgesys buvo grazus ir malonus. As nieko nedaviau, salia gulinti moteris dave. Tuo viskas ir padakyta. Gal tai ir geras specialistas bet atsiprasau pirma syki gyvenime susiduriau su tokiu elgesiu. Apie anestezeologa L.V. isvis geriau patylesiu...

2018-03-25, 17:06 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabus profesionalas! Rekomenduoju net nedvejodama! Esu labai atidi ir isranki medicinos specialistams - sis daktaras nei viena minute nenuvyle, pasitikejau 100 ir daugiau %, nors mano atvejis buvo ne lengviausias. Aciu daktare, Jus nuostabus!!!

2018-03-09, 09:16 | Registruotas lankytojas 1

Labai profesionalus gydytojas, rekomenduoju.

2018-02-24, 19:19 | Registruotas lankytojas 2

Patekome i nuostabias rankas. Labai rūpestingas , bei atidus gydytojas. Tik šio gydytojo dėka pasaulį išvydo mano pirmagimis. Žemai lenkiu galvą prieš šį puikų Gydytoją ! didelis Ačiū Jums,
Pagarbiai,
Lana J.

2018-01-11, 14:47 | Registruotas lankytojas 1

Geras gydytojas.KOmpetetingas. Malonus.Rupestingas Aciu.

2018-01-02, 21:07 | Registruotas lankytojas 3

Super super super. Kad tokiu daktaru butu daugiau. Esu labai dekinga.

2017-10-27, 19:15 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus žmogus ir gydytojas. Jaučiausi pilnai saugi ir pasitikinti gydytoju. AČIŪ

2017-10-11, 08:12 | Registruotas lankytojas 1

Tai daktaras vertas didžiosios raidės. Pasitikėjimas 100 procentinius. Ačiū jam

2017-10-10, 15:57 | Registruotas lankytojas 1

Labai nuoširdžiaia bendrauja su pacientėmis, įkvepia pasitikėjimą, nuteikiaoptimistiškai.

2017-08-29, 15:54 | IP: 81.7.64.92

Begalo esu dekinga gydiyojui uz pagalba ateinat mano mazyliui. Nuostabus, atsidaves savo darbui gyditojas. AČIŪ

2017-06-14, 22:07 | IP: 77.221.66.180

Puikus, profesionalus gydytojas! Patys šilčiausi atsiliepimai.

2017-06-05, 15:49 | IP: 78.60.243.204

Labai rekomenduoju! puikus gydytojas.

2017-05-04, 10:33 | IP: 193.219.87.70

Gydytojas išgelbėjo mano vaikučio gyvybę. Tai antras mano nėštumas ir gimdymas pas K.Kalinauskį ir antras jo padarytas stebuklas! Be galo profesionalus, skubiai reaguojantis, rūpestingas gydytojas. Įsiklauso, pataria, viską paaiškina. Geresnio neieškokit - nebūna! Ačiū, daktare.

2017-04-08, 14:33 | IP: 84.240.7.71

Puikus specialistas, taktiskas zmogus. Tris kartus buvau pas ji ant operacinio stalo, viskas buvo profesionalu ir kompetentinga. Bendrauja mandagiai, su jumoru.
PS. Jeigu galite, daktare, pakeislite anesteziologa L.V. su jumis dirbanti. Tai ne gydytojas, o kazkoks nesusipratimas, mano nuomone. Po operacijos galvojau rasyti skunda klinikos direktorei, bet pagailejau savo sveikatos ir nervu.

2017-04-07, 13:04 | IP: 193.219.11.82

nuostabus specialistas ir žmogus. Visoms rekomenduoju šį gydytoją

2016-12-28, 10:27 | Registruotas lankytojas 1

Puikus, profesionalus gydytojas!

2016-12-14, 13:24 | IP: 78.60.39.34

Nuostabus gydytojas. Dare skubu cp. Viska atliko puikiai ir Dar sulaukiau didelio palaikymo psichologiskai.

2016-12-10, 16:03 | IP: 78.62.252.7

Super gydytojas!!!

2016-10-29, 13:34 | IP: 213.164.120.148

Gydytojas is didziosios raides. Puikiai priziurejo viso nestumo metu. Jo deka 2016-09-12 sulaukiau savo princeses. Siulau,tikrai nuostabus gydytojas. Gimdyma prieme profesonaliai ir po gimdymo rupinosi bei teiravosi kaip jauciames su mazyte. Daugiau tokiu gydytoju.
Aciu Jums gydytojau,kad toks esate.

2016-10-08, 21:43 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus daktaras

2016-09-25, 15:55 | Registruotas lankytojas 4

Šis gydytojas, daro stebuklus. Tik tokio lygio specialistai turėtų dirbti mūsų ligoninėse, profesionalus, labai mandagus, rūpestingas, Gydytojas iš didžiosios raidės.Esu labai jam dėkinga, nes operacija buvo atlikta tobulai, pooperacinė priežiūra ideali, šis gydytojas yra labai rūpestingas ir profesionalus.
Gerb.Kostai,labai didelis ačiū.
Pagarbiai,
Rasa Meidutė

2016-08-17, 15:02 | IP: 213.101.140.214

Kostas Kalinauskis pats geriausias gydytojas iš visų man sutiktų. Gydytojas iš Didžiosios Raidės.
Mano vizitas-operacija gimdos pašalinimas dėl miomos.

2016-08-06, 21:40 | IP: 78.56.235.209

Tik pačiais geriausiais žodžiais galiu kalbėti apie šį gydytoją, gimdžiau pas jį. Buvo darytas CP dėl sėdmeninės vaisiaus pirmeigos, po operacijos gulėjau ligoninėje ilgiau, nes krito mūsų mažiuko svoris, tai Kostas Kalinauskis kaip tėvas prižiūrėjo mus, rūpinosi, dalinosi patarimais, visada užeidavo pasiteirauti kaip mes laikomės. Tai konkretus, profesionalus savo srities gydytojas iš didžiosios raidės. Visoms rekomenduoju!

2016-07-19, 12:18 | IP: 78.56.194.2

Atsakingas, kompetentingas, superinis daktaras!
P.S. eiti tik toms, kas turi gerą humoro jausmą

2016-05-27, 07:00 | IP: 78.56.100.204

Noriu padėkoti gydytojui K. Kalinauskiui už į pasaulį atėjusį mano stebuklą!!!
Esate tikras savo srities profesionalas!
Tai nuostabus daktaras, šiltas ir rūpestingas, todėl gimdymo metu jaučiausi ypač saugiai ir ramiai. Labai dėmesingas, po gimdymo ateidavo pažiūrėti kaip mums sekasi :), paliko daug patarimu
dėl zindymo, dėl vaikelio prieziuros... Vienu žodžiu vertas pačių gražiausių ir geriausių žodžių.
Sėkmės Jums Gydytojau!!! B. Volkotrub

2016-05-06, 08:51 | IP: *.*.*.*
2016-03-29, 04:07 | IP: 5.20.132.42

Gimdziau pas sy daktara pries savaite, nesitarus atvykome ir jis budejo. Dar nuostabesnio daktaro nesame sutike. Labai atsakingas, rupestingas ir tikrai labai padejo!!! Visoms rekomenduoju sy puiku savo srities specialista!!! Ir kaip zmogus sis daktaras tikrai yra vertas pagarbos!!! Nuosirdziai Jam dekoju!!! Visada prisiminsiu ji ir paminesiu geru zodziu!!!

2016-01-30, 21:27 | IP: 81.7.113.18

Nuostabus gydytojas, dėkoju jam už be galo didelį rūpestį prižiūrint nėštumą, kuris nebuvo lengvas, bet gydytojas viską numatė ir užkirto kelią nelaimėms. Negąsdina, bet labai rimtai įspėja ir išaiškina, ką pajutus (grėsė preeklampsija) jam skambinti nedelsiant. jaučiausi labai patikimose rankose ir visiškai saugi tiek neštumo, tiek gimdymo metu.

2016-01-13, 10:54 | IP: 88.119.192.26

Šis gydytojas atliko sudėtingą operaciją. Puikus, profesionalus gydytojas. Viską paaiškinantis, galima paskambinti ir pasikonsultuoti.

2016-01-12, 19:44 | IP: 84.240.51.18

esu labai dekinga, kad dukra, pati labai serganti preeklamsija, pagimde sveika mergaite. jei ne K. Kalinauskis, neziniz, kaip butu viskas pasibaige

2015-08-25, 19:33 | IP: 84.46.178.169

Sveiki! Kostas Kalinauskis yra pats profesionaliausias gydytojas iš visų man sutiktų! 2015-03-30 dieną jis skubos tvarka atliko Cezario operaciją.jei nebūtų jos įvykusios dabar savo Gabijytės nelaikyčiau rankose. Jis operatyviai sureagavo į mano skausmus gimdoje ir priėmė labai tinkamą sprendimą.kitaip nežinau ar mes abi dar būtume.Melsiuos už jį visada!Visiems rekomenduoju!

2015-06-16, 10:07 | IP: 212.59.24.103

Chuliganavotas gydytojas :) Užkrečiantis savo juoku, turintis humoro jausmą. Saugu ir drąsu su juo. Ačiū, Jums, daktare.

2015-06-02, 13:50 | IP: 5.20.162.251

Nuostabus daktaras. Pirmiausia jam reiketu padekoti uz rupesti, laika, profisionaluma. Apskritai kad yra tokiu daktaru. Savo poliklinikoje tiek demesio negavau kiek pas si superini daktara. Jei dar gimdysiu tai tik pas ji. Aciu jums labai ir nekreipkit demesio i neigiamus komentarus. Tikriausiai is pykcio ar pavydo sitaip raso.