Pacientai, kurie rekomenduoja Kostas Kalinauskis, %

Išduota: 2004-12-16, Nr. MPL-04890, Galiojanti

2019-03-21, 23:49 | 1

Tikras angelas sargas!

2019-02-27, 15:13 | 2

Puikus, lengvai bendraujantis, turintis humoro jausmą gydytojas. Ačiū Jums, gydytojau!

2019-02-23, 02:05 | 1

Ka as galiu pasakyti baisiu
Mano draugei dare operacija tai teko vaziuoti reanimacijai 2019 01 15 vos isgyveno
Apsurdas is daktaro puses
Niekan nelinkiu to ka patire mano drauge :((((((( traukis nuo pareigu kalinauskai

2019-02-11, 00:53 | 3

Šis Gydytojas - mano Angelas sargas! Pirmas nėštumas - gresianti preeklampsija, antras - atšokusi placenta... Jei ne Gydytojas, kažin, kaip būtų baigęsi ir man, ir mano berniukams. Padarė viską ir dar daugiau, mes liekam dėkingi Jam iki mėnulio ir atgal ;)

2019-01-28, 19:25 | 2

Didžiausia padėka Gerb. Kalinauskui už, tai ,kad 2016 ir 2019 metais prižiūrėjo ir padėjo ateiti į šį pasaulį Gretai ir Lėjai. Gydytojas prižiūrėjo abu nėštumus , buvo begalo rūpestingas ir atliko darbą profesionaliai . Visuomet pasitikdavo su nuotaika ir visuomet likdavau padrąsinta. Galėjau, be baimės pasiskambinti bet kuriuo metu.
Profesionaliai priėmė abu gimdymus,o po gimdymo kasdien teiravosi ir konsultavo. Jaučiausi saugi už save ir savo mažyles.
Nuoširdžiausia padėka.

2018-12-22, 02:03 | 2

DAUG KLAIDU DARO
NERA SAVO SRITIES SPECIALISTS......
NIEKADA DIAUGIAU NESIKREIPSIU.....
DAUG komentaru blogu istrinet ziuriu.
Nori SAVO reputacija pakelt.........
MIELOS DAMOS VENKITE SIO DAKTARO....
......,

Kurias JIS NET nenutokia.... SAVO DARBO
JAM NE VIETA TEN DIRBT... KOVO8
NEBUKIT ABEJGI ZMOGES JIS NENUSPELNO GERU ZODZIU....
PO JO DARBU ZMONES VAZIUOJA I RENIMACIJA

2018-12-19, 21:39 | 2

Į pincetas.lt užsiregistravau tam, kad atstovaučiau savo mamą, kuriai buvo atlikta gimdos kaklelio operacija.

Faktai:

- Gydytojas poliklinikoje pasakė, kad gimdos kaklelio operacija būtina ir skubi.
- Buvo atlikta operacija Gimdymo namuose (stotyje Vilniuje) paslaugų atlikimas buvo begalo neatidus, pacienta žeminantis.
- Kodėl gydytojas paskatino darytis operaciją taip skubiai, aiškinsimės!

Problemos po atliktos operacijos:

- pasikonsultavus su kitais gydytojais paaiškėjo, kad sekančios operacijos atlikti su lazeriu nebebus galima, nes prieš tai, gimdos kaklelio operacija, buvo atlikta netinkamai!
- Blogai atliktos operacijos pasėkmė yra ta jog negalima bus išvengti pjūvio! Sekanti operacija tampa sudėtinga, pavojinga.
- Šiuo metu gyjimas užtrunka labai ilgai. (Du mėnesiai negalima imtis jokių tolimesnių veiksmų, nustačius gimdos kaklelio vėžio 1 stad.)

Prašau visas moteris suklusti, nesidarykite jokių operacijų nepasikonsultavusios su daugiau nei vienu gydytoju!
Būtume išvengę operacijos, kuri tik apsunkino visus procesus diagnozavus ligą!

Buvo malonus gydytojas poliklinikoje, įkalbinėjant darytis operaciją skubiai, bet atliekant operaciją visas malonus bendravimas dingo. Nebuvo paaiškinama niekas!
Mačiau savo akimis, kad pacientai pasirašinėja ant dokumentu su paliktomis tuščiomis eilutėmis! Kur nėra aišku, kas bus atliekama pacientui, kokios atsakomybės gydytojai prisiima! už ką jie atsakingi.

šiuo metu tenka mokytis iš savo padarytų klaidų- pasitikėjimo šiuo gydytoju!

Labai nerekomenduoju!
būkite atsargios

2018-12-19, 21:39 | 2

Faktai:

- Kodėl gydytojas paskatino darytis operaciją taip skubiai, aiškinsimė!

Problemos po atliktos operacijos:

- pasikonsultavus su kitais gydytojais paaiškėjo, kad sekančios operacijos atlikti su lazeriu nebebus galima, nes prieš tai gimdos kaklelio operacija, buvo atlikta netinkamai! begalo senais būdais.

Būtume išvengę operacijos, kuri tik apsunkino visus procesus diagnozavus ligą!

šiuo metu tenka mokytis iš savo padarytų klaidų- pasitikėjimo šiuo gydytoju!

Labai nerekomenduoju!
būkite atsargios

2018-12-16, 17:21 | 5

Didžiūlė pagarba gydytojui K.Kalinauskiui ir visam personalui. Anesteziologas puikus. Rūpinasi visi ,kaip savo vaiku. Lenkiu galvą. Pagarba Lietuvos gydytojams!

2018-12-03, 15:31 | 4

Puikus gydytojas, priziurejo mano du nestumus bei prieme gimdyma. Zinokite, jei reiktu dar karta gimdyti tai tikrai nedvejojant 3 kart rinkciausi mineta gydytoja. Minetas gydytojas i si pasauli prieme mano dvi dukrytes, uz ka jam esu begalo dekinga bei visapusiskai rupinosi manimi viso nestumo metu. Gulint ligonineje kasdien uzsukdavo pasiteirauti kaip mes jauciames. Aciu gydytojau uz visa prieziura.