Pacientai, kurie rekomenduoja Kostas Kalinauskis, %

Išduota: 2004-12-16, Nr. MPL-04890, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2024-03-14, 09:51 | Registruotas lankytojas 2

Savo srities profesionalas! Nuostabus gydytojas ir žmogus. AČIŪ Jums, kad išgydėte.

2024-01-19, 12:55 | Registruotas lankytojas 21

Šaunus gydytojas - atrodo atsipalaidavęs, turi humoro jausmą ir yra malonus, atsako į visus klausimus, skiria pakankamai dėmesio pacientams. Ačiū už sėkmingai atliktą operaciją.

2023-11-24, 12:21 | Registruotas lankytojas 1

Puikus ramus, kompetetingas specialistas. Geras jumoro jausmas, ramybė ir rūpestis. Rekomenduoju ir esu dėkinga už operaciją ir visą gydymą.

2023-10-25, 22:48 | Registruotas lankytojas 8

Gydytojas profesionalas, labai gerai vertinamas ir gerbiamas kolegų ir pacientų. Nuoširdus žmogus, empatiškas, rūpestingas, savo darbą atlieka iš esmės, o ne formaliai. Sukuria jaukią atmosferą, pataria, paguodžia, pajuokauja. Ateini kaip pas labai artimą žmogų, tuo pačiu pasitikėdama jo profesionalumu. Reta tokių medikų. Gydytojui sveikatos, stiprybės, kantrybės ir daug sveikų mažylių ir naujų mamų šypsenų!

2023-08-26, 16:52 | Registruotas lankytojas 2

Praėjus jau 3mėn po sūnaus gimimo pagaliau prisiruošiau parašyti atsiliepimą. Šio gydytojo dėka supuoju nuostabų, drūtą ir sveiką berniuką. Atliktas CP sklandžiai ir greitai. Vis užeidavo aplankyti ir pasiteirauti apie mūsų savijautą. Deja po CP sunkiai kūrėsi pieno fabrikėlis, tačiau gydytojas mokėjo nuraminti ir atrasdavo tinkamus žodžius palaikymui.Iš ties nuostabus gydytojas, su puikiu humoro jausmu. Grįščiau tik pas šį gydytoją ir priežiūrai ir gimdymui.

2023-08-11, 10:44 | Registruotas lankytojas 7

Dėkoju už profesionalumą, nuostabus gydytojas.

2023-06-16, 18:39 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas, ismano savo darba, nors mano stebejimas buvo ilgas, bet galiausiai viskas baigesi laimingai, nes gime puikus berniukas. Gydytojas prieme puiku sprendima ir nedelse. Esu labai dekinga siam gydytojui. Gydytojas turi humoro jausma, tuomet neissizeiskite jei pajuokaus. Aciu gydytojau, kad turim nuostabu berniuka .

2022-11-24, 23:04 | Registruotas lankytojas 1

Sita velnio siusta butybe pasieks pragara, nesijaudinkit. Del jo statistikos gimdyti tik naturaliai - pagimdziau uzdususi vaika, nes jis neleido vezti cezariui. Priestaravo mano gydytojai del savo statistikos!!!! To pasekoje mes kovojame su ivairiomis vaiko igimtomis ydomis. Nori paklausyti ka tu padarei mano vaikui?? Santariskiu medikai apsale yra. Prasau neleiskite luosinti savo vaiku gyvenimo, venkite jo!!!! O tu klausyk !!! Uz tave jau meldziasi !

2022-09-05, 14:49 | Registruotas lankytojas 1

Dar tokios nepriežiūros iš medikų nesu turėjusi. Buvau rizikos grupėje, pastojau po pagalbinio apvaisinimo ir amžius mano jau virš 35. Lankiausi pas šį gydytoją nėštumo priežiūrai. Pirmi simptomai - atsiradę stiprūs galvos skausmai, į kuriuos gydytojas pasakė, kad niekuo negali padėti. Kai papasakojau apie tai medikams Santariškėse, ten už galvos susiėmė, nes jau tada galėjau vartoti paracetamolį nuo galvos skausmo ir nesikankinti nei pati, nei kankinti kūdikio. Gulėjau VGN stacionare, kur nustatė, jog atsilieka mano kūdikio vistymasis ir reikalinga nuolatinė kontrolė kas 10 dienų, į ką gydytojas tik pabaksnodamas su ranka per pilvą pasakė, jog aš smulki ir mano vaikas gims smulkus ir paskyrė kitą vizitą po mėnesio. Taip ir atsitiko, atsidūriau Santariškėse su hipertenzijos ir preeklamsijos simptomais ir pagimdžiau 33sav. 1kg sveriantį kūdikį.

2022-08-23, 01:52 | Registruotas lankytojas 2

Tiesiog truksta zoddziu vos nunuvare I kapus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kuo toliau nuo sito daktaro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2022-07-20, 09:41 | Registruotas lankytojas 7

Nerekomenduoju šio gydytojo, nes, mano nuomone, bendravo grubiai, nemandagiai ir juokėsi atvirai iš pacientės būklės. Po vizito pas šį gydytoją dar ilgai jaučiausi blogai.

2022-07-13, 12:01 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas labai grubus, tikrai reikėtų gražiau bendrauti su pacientais o ne aprėkti ir išsiųsti namo kai reikalinga operacija.

2021-10-22, 01:58 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabus daktaras , profesionalas. Patys geriausi atsiliepimai.
Gerbiamas Kostai ,esame dėkingi ,kad buvote su mumis kartu į šį pasaulį ateinant dukrytei. Jūs darote stebuklus.
Jūs ir su Jumis dirbęs personalas esate gyvenimo šviesuliai. Didžiulis Jums ačiū . Rūta ir Mindaugas

2021-10-18, 01:53 | Registruotas lankytojas 2

LABAI PRASTAS GYDYTOJAS
PITUHAS KITAIP NEPASKYSIU
ATEIS JAM ATPILDO DIENA s***
KIEKVIENA MELDZIU KAD S*** GALUS ATIDUOTUM

2021-10-06, 22:30 | Registruotas lankytojas 1

Puikus daktaras,visada nuramina,paguodžia.be panikos viska išaiškina,visada pasidomi kaip jautiesi.
Aciu!!!Kad visi daktarai butu tokie rupestingi!

2021-08-30, 14:16 | Registruotas lankytojas 2

Gyd. Kostas Kalinauskas super specialistas????????????Profesionalus, dėmesingas, rūpestingas, konkretus daktaras. Rekomenduočiau visoms moterims turinčioms problemų.

2021-07-29, 15:31 | Registruotas lankytojas 1

I recently moved back to Lithuania from the UK after 15 years and was shocked by this doctor's poor communication skills.
I would not recommend this doctor. I was referred to check up on a lump I had found, but as I understand he didn't find any seriousness in my problem after looking at the problem area for less than 20 seconds, told me 'go home with your pus' and laughed at me. When I tried to ask him questions about the possible cause of my problem he said 'keep better hygiene and only come back when it gets worse'. Keeping in mind he did not ask me any questions about my hygiene at all. Isn't the purpose of doctors to help prevent problems from getting worse?

I was in the office a total of maybe 5 minutes and left feeling humiliated and still have no idea if there is anything wrong with me. I was give no recommendations or anything to help.

2021-04-17, 10:00 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas iš didžiosios raidės. Tikras profesionalas. Taktiškas, konkretus, viską paaiškinantis, malonus, neatsilyginau tikrai ir vistiek kiekvieną dieną ateidavo, teiraudavosi kaip jaučiuosi, neskubėjo po operacijos išleisti. Skyrė tolimesnį gydymą. Tikrai rekomenduoju. Vertas gydytojo vardo.

2021-01-03, 00:20 | Registruotas lankytojas 1

Gimdziau 2020-04-26.Puikus daktaras.Labai buvo daug baimes,streso,pergyvenimu,del gimdymo ir viskas praejo puikiai!Daktaras visada buvo salia palaike,nuramindavo tikrai buvo labai malonu is jo puses kad taip rupinosi...Ko negaliu pasakyti apie akusere...kuri buvo nemaloni ir su tokiais zodziais “as uz tave nepagimdysiu”...Daktaras uzeidavo kiekviena diena pasiklausti at viskas gerai ar nera jokiu skausmu...Tikrai labai rekomenduoju si daktara.Pries einant pas ji daug skaiciau atsiliepimu or tikrai nepasigailejau...Aciu Daktare!!!

2020-12-07, 22:59 | Registruotas lankytojas 7

Gydytojas puikus savo srities profesionalas, moka pajuokauti, bendravimas santūrokas, bet darbą atlieka nepriekaištingai.

2020-07-09, 10:56 | Registruotas lankytojas 5
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 8 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-03-18, 20:13 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas profesionalas is didžiosios raidės!Abu neštumus lankiausi pas šį gydytoją, visais atžvilgiais pernoko mūsų lūkesčius ( atlikti du cezariai).
Nuoširdžiai rekomenduoju rinktis šį gydytoją! Ačiū Kostai Kalinauskį už saugumą ir rūpestį!

2019-03-21, 21:49 | Registruotas lankytojas 1

Tikras angelas sargas!

2019-02-27, 13:13 | Registruotas lankytojas 2

Puikus, lengvai bendraujantis, turintis humoro jausmą gydytojas. Ačiū Jums, gydytojau!

2019-02-23, 00:05 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2019-02-10, 22:53 | Registruotas lankytojas 5

Šis Gydytojas - mano Angelas sargas! Pirmas nėštumas - gresianti preeklampsija, antras - atšokusi placenta... Jei ne Gydytojas, kažin, kaip būtų baigęsi ir man, ir mano berniukams. Padarė viską ir dar daugiau, mes liekam dėkingi Jam iki mėnulio ir atgal ;)

2019-01-28, 17:25 | Registruotas lankytojas 2

Didžiausia padėka Gerb. Kalinauskui už, tai ,kad 2016 ir 2019 metais prižiūrėjo ir padėjo ateiti į šį pasaulį Gretai ir Lėjai. Gydytojas prižiūrėjo abu nėštumus , buvo begalo rūpestingas ir atliko darbą profesionaliai . Visuomet pasitikdavo su nuotaika ir visuomet likdavau padrąsinta. Galėjau, be baimės pasiskambinti bet kuriuo metu.
Profesionaliai priėmė abu gimdymus,o po gimdymo kasdien teiravosi ir konsultavo. Jaučiausi saugi už save ir savo mažyles.
Nuoširdžiausia padėka.

2018-12-22, 00:03 | Registruotas lankytojas 2

DAUG KLAIDU DARO
NERA SAVO SRITIES SPECIALISTS......
NIEKADA DIAUGIAU NESIKREIPSIU.....
DAUG komentaru blogu istrinet ziuriu.
Nori SAVO reputacija pakelt.........
MIELOS DAMOS VENKITE SIO DAKTARO....
......,

Kurias JIS NET nenutokia.... SAVO DARBO
JAM NE VIETA TEN DIRBT... KOVO8
NEBUKIT ABEJGI ZMOGES JIS NENUSPELNO GERU ZODZIU....
PO JO DARBU ZMONES VAZIUOJA I RENIMACIJA

2018-12-19, 19:39 | Registruotas lankytojas 2

Į pincetas.lt užsiregistravau tam, kad atstovaučiau savo mamą, kuriai buvo atlikta gimdos kaklelio operacija.

Faktai:

- Gydytojas poliklinikoje pasakė, kad gimdos kaklelio operacija būtina ir skubi.
- Buvo atlikta operacija Gimdymo namuose (stotyje Vilniuje) paslaugų atlikimas buvo begalo neatidus, pacienta žeminantis.
- Kodėl gydytojas paskatino darytis operaciją taip skubiai, aiškinsimės!

Problemos po atliktos operacijos:

- pasikonsultavus su kitais gydytojais paaiškėjo, kad sekančios operacijos atlikti su lazeriu nebebus galima, nes prieš tai, gimdos kaklelio operacija, buvo atlikta netinkamai!
- Blogai atliktos operacijos pasėkmė yra ta jog negalima bus išvengti pjūvio! Sekanti operacija tampa sudėtinga, pavojinga.
- Šiuo metu gyjimas užtrunka labai ilgai. (Du mėnesiai negalima imtis jokių tolimesnių veiksmų, nustačius gimdos kaklelio vėžio 1 stad.)

Prašau visas moteris suklusti, nesidarykite jokių operacijų nepasikonsultavusios su daugiau nei vienu gydytoju!
Būtume išvengę operacijos, kuri tik apsunkino visus procesus diagnozavus ligą!

Buvo malonus gydytojas poliklinikoje, įkalbinėjant darytis operaciją skubiai, bet atliekant operaciją visas malonus bendravimas dingo. Nebuvo paaiškinama niekas!
Mačiau savo akimis, kad pacientai pasirašinėja ant dokumentu su paliktomis tuščiomis eilutėmis! Kur nėra aišku, kas bus atliekama pacientui, kokios atsakomybės gydytojai prisiima! už ką jie atsakingi.

šiuo metu tenka mokytis iš savo padarytų klaidų- pasitikėjimo šiuo gydytoju!

Labai nerekomenduoju!
būkite atsargios

2018-12-19, 19:39 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2018-12-16, 15:21 | Registruotas lankytojas 5

Didžiūlė pagarba gydytojui K.Kalinauskiui ir visam personalui. Anesteziologas puikus. Rūpinasi visi ,kaip savo vaiku. Lenkiu galvą. Pagarba Lietuvos gydytojams!

2018-12-03, 13:31 | Registruotas lankytojas 4

Puikus gydytojas, priziurejo mano du nestumus bei prieme gimdyma. Zinokite, jei reiktu dar karta gimdyti tai tikrai nedvejojant 3 kart rinkciausi mineta gydytoja. Minetas gydytojas i si pasauli prieme mano dvi dukrytes, uz ka jam esu begalo dekinga bei visapusiskai rupinosi manimi viso nestumo metu. Gulint ligonineje kasdien uzsukdavo pasiteirauti kaip mes jauciames. Aciu gydytojau uz visa prieziura.

2018-09-20, 16:09 | Registruotas lankytojas 3

Gyd. Kostui jaučiu begalinį dėkingumą už tai, kad padėjo í pasaulį sklandžiai ateiti mano pirmagimei. Puikus specialistas, atsidavęs gydytojas, nenuleidęs nuo manęs akių visą gimdymo laiką (gimdymas truko 12 val.), ir po jo. Per gimdymą padarė viską, ką galėjo. Jaučiausi saugi. Gydytojas dirbo atsakingai ir užtikrintai, jaučiau jo asmeninį dėmesį ir palaikymą. Po gimdymo kaskart užėjęs į palatą suteikdavo reikiamos informacijos ir konsultuodavo, jei kas būdavo neaiśku. Jo dėka šiandien sėkmingai maitinu savo kūdikį pati, nes laiku ir vietoj buvau sustiprinta, tinkamai nukreipta ir gavau "velnių", kai susvyruodavau.;) "Maitinti vaiką" - galvoje vis dar skamba jo stipriai ištarta frazė, tapusi man moto!!! Esu laiminga pažinusi, turėjusi galimybę jaustis saugiai labai atsakingo proceso metu. ♡ Žydrė

2018-05-04, 20:17 | Registruotas lankytojas 2

Nerekemenduociau sita daktara.....
ZMOGZUDYS
KAS YRA NUKENTEJES NUO SIO DAKTARO RASIKYTE MAN I EMAL [email protected]
Mes kartu visi nuversim nu pareigu neklaofikuota daktara.

2018-04-26, 05:57 | Registruotas lankytojas 1

Norėčiau rekomenduoti šį gydytoją kaip patikimą specialistą ir labai žmogišką daktarą. Pas Kostą Kalinauskį lankiausi viso nėštumo metu ir gimdžiau antrą vaiką 2018 metų balandį su jo priežiūra. Viskas praėjo labai sklandžiai ir su šypsena. Noriu padėkoti už gražius prisiminimus ir gerą nuotaiką kurią sukurdavo kiekvieno apsilankymo metu šis gydytojas man svarbiu gyvenimo laikotarpiu.

2018-04-04, 16:13 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 11 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2018-03-25, 17:06 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabus profesionalas! Rekomenduoju net nedvejodama! Esu labai atidi ir isranki medicinos specialistams - sis daktaras nei viena minute nenuvyle, pasitikejau 100 ir daugiau %, nors mano atvejis buvo ne lengviausias. Aciu daktare, Jus nuostabus!!!

2018-03-09, 09:16 | Registruotas lankytojas 1

Labai profesionalus gydytojas, rekomenduoju.

2018-02-24, 19:19 | Registruotas lankytojas 3

Patekome i nuostabias rankas. Labai rūpestingas , bei atidus gydytojas. Tik šio gydytojo dėka pasaulį išvydo mano pirmagimis. Žemai lenkiu galvą prieš šį puikų Gydytoją ! didelis Ačiū Jums,
Pagarbiai,
Lana J.

2018-01-11, 14:47 | Registruotas lankytojas 1

Geras gydytojas.KOmpetetingas. Malonus.Rupestingas Aciu.

2018-01-02, 21:07 | Registruotas lankytojas 3

Super super super. Kad tokiu daktaru butu daugiau. Esu labai dekinga.

2017-10-27, 19:15 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus žmogus ir gydytojas. Jaučiausi pilnai saugi ir pasitikinti gydytoju. AČIŪ

2017-10-11, 08:12 | Registruotas lankytojas 1

Tai daktaras vertas didžiosios raidės. Pasitikėjimas 100 procentinius. Ačiū jam

2017-10-10, 15:57 | Registruotas lankytojas 1

Labai nuoširdžiaia bendrauja su pacientėmis, įkvepia pasitikėjimą, nuteikiaoptimistiškai.

2017-08-29, 15:54 | IP: 81.7.64.92

Begalo esu dekinga gydiyojui uz pagalba ateinat mano mazyliui. Nuostabus, atsidaves savo darbui gyditojas. AČIŪ

2017-06-14, 22:07 | IP: 77.221.66.180

Puikus, profesionalus gydytojas! Patys šilčiausi atsiliepimai.

2017-06-05, 15:49 | IP: 78.60.243.204

Labai rekomenduoju! puikus gydytojas.

2017-05-04, 10:33 | IP: 193.219.87.70

Gydytojas išgelbėjo mano vaikučio gyvybę. Tai antras mano nėštumas ir gimdymas pas K.Kalinauskį ir antras jo padarytas stebuklas! Be galo profesionalus, skubiai reaguojantis, rūpestingas gydytojas. Įsiklauso, pataria, viską paaiškina. Geresnio neieškokit - nebūna! Ačiū, daktare.

2017-04-08, 14:33 | IP: 84.240.7.71

Puikus specialistas, taktiskas zmogus. Tris kartus buvau pas ji ant operacinio stalo, viskas buvo profesionalu ir kompetentinga. Bendrauja mandagiai, su jumoru.
PS. Jeigu galite, daktare, pakeislite anesteziologa L.V. su jumis dirbanti. Tai ne gydytojas, o kazkoks nesusipratimas, mano nuomone. Po operacijos galvojau rasyti skunda klinikos direktorei, bet pagailejau savo sveikatos ir nervu.

2017-04-07, 13:04 | IP: 193.219.11.82

nuostabus specialistas ir žmogus. Visoms rekomenduoju šį gydytoją