Pacientai, kurie rekomenduoja Jolita Venclovaitė, %

Akušeris

Išduota: 2013-02-25, Nr. APL-00106, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-27)

Akušeris

Išduota: 2013-02-25, Nr. APL-00106, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-27)

Venclovaitė Jolita dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Venclovaitė Jolita?

2020-01-17, 13:43 | Registruotas lankytojas 5

Nerekomenduoju, nes nebuvo abipusio supratingumo. Gal aš klystu, bet man nebuvo prisistatyta, nežinojau, kas yra kas. Man teko kovoti už savo teises, (nors to visai nenorėjau) nes buvau apkaltinta savivaliavimu. Buvo didžiulis nesusišnekėjimas ir nenoras, iš Jūsų pusės, bendradarbiauti, o tai be galo svarbu gimdymo (ypač užsitęsusio ir komplikuoto) metu. Linkiu geranoriškumo.

2020-01-03, 16:29 | Registruotas lankytojas 4

Nuostabi akušerė, linkiu visiems pas ją gimdyti. Jauna, o atrodo, kad turi viso gyvenimo patirties ir išminties. Kai ji dirba, viskas ką daro, atrodo taip paprasta ir lengva. Buvau pirmakartė, tikrai turėjau ne vieną durną klausimą ar baimę, ji puikiai su nuotaika viską paaiškino, rūpinosi. Jos ir gydytojos Alesios dėka pagimdžiau nuostabų sūnų ir esu joms be galo dėkinga, kad prisimenu tai kaip šaunią patirtį. Ačiū!

2019-08-05, 12:12 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi akušere.gimdyma prieme greit ir sklandziai.labai šiltas žmogus.rekomenduoju tik ja!!!

2019-01-06, 21:31 | Registruotas lankytojas 1

Fantastiška akušerė! Rūpestinga, tikslinga, su humoro jausmu. Kartu su gydytoju gimdymą pavertė lengvai išgyvenamą! Esame be galo dėkingi už sklandų gimdymą ir sūnelį! Nuoširdus AČIŪ! Rekomenduoju! :)