Pacientai, kurie rekomenduoja Jonas Merkys, %

Išduota: 2009-05-08, Nr. MPL-14083, Galiojanti

2020-01-12, 18:19 | 1

Nerekomenduoju,turėju planine operacija ir patekau pas Merki.prieš operacija pasikviete aptarti kodel aš čia.akivaizdžiai laukė pinigu,kad duočiau,bet aš nedaviau.todėl turėjau atgalini atsaka ???? operacija: nzn jis ten ka darė,atsigavau po pilnos narkozės sesutes (nuostabios) mane perveže į palatą ir sako atsigausi gali ruoštis namo.sakau o tai niekas nepasakys kaip čia pasiseke,rado,nerado ,pavyko,nepavyko. sesute sako daktaro nebera jis isvažiavo sake bus atsakymai po dvieju savaičių pas mano daktare klinikoi. tai zodziu niekas nepaaiskino ks man buvo atlikta kaip elgtis po iperacijos ir tt.

2018-11-15, 11:00 | 1

Labai esu patenkinta . Esu dekinga gydytojui ,kad sutvarkėte mano problemas .
Noriu pasakyti jum nuoširdu AČIŪ!!!! Nijolė

2017-12-17, 16:26 | 1

Puikus chirurgas, humanistas, labai mylintis savo profesiją sąžiningas žmogus, skleidžiantis gerą energiją ne tik pacientams, bet ir visam ginekologinio skyriaus personalui. Dėkoju mielam gydytojui už sugrąžintą sveikatą, linkėdama kuo geriausios sėkmės. Dėkoju jautrioms, rūpestingoms ir švelnioms šio skyriaus slaugytojoms.
Regina G.

2017-08-06, 15:14 | IP: 85.206.215.141

Puikus savo srities specialistas. Rekomenduoju!!!

2017-05-31, 17:50 | IP: 89.190.119.253

gydytojas labai gerai nusimanantis savo darbą,duodantis gerų patarimų,kai žmogus prie humoro,pas tokį gydytoją eini geros nuotaikos,žinai kad būsi gerai nuteiktas,ir gausi vertingos ir tikslios informacijos

2017-01-29, 00:12 | IP: *.*.*.*
2017-01-05, 12:58 | 3

Dėkoju gydytojui už puikiai atliktą TOT operaciją. Nesitikėjau, kad bus tokie geri rezultatai (dar nevisiškai sugijo operuota vieta, nes prabėgo tik savaitė), bet pokyčiai dideli. Jaučiuosi kaip prieš dešimt metų. Tikiuosi, kad gydytojo praktikoje ir gyvenime viskas klostysis puikiai. Linkiu sėkmės ir sveikatos. AČIŪ, GYDYTOJAU!
Pagarbiai
Irena Gikienė

2017-01-04, 22:33 | IP: 83.181.117.144

geras gydytojas. geras kaip zmogus. keista, kad Panevezyje yra tokiu gydytoju...

2016-06-24, 21:29 | IP: 217.77.30.50

Labai dėkinga už kovo mėn. paskirtą gydymą. Profesionalus gydytojas ir puikus rūpestingas žmogus.Su Joninėm. Gydytojui geros sveikatos.

2013-08-24, 12:17 | IP: 77.221.75.24

Tik teigiamas, nuostabus daktaras, sekmes didziausios !

2012-08-05, 20:00 | IP: 78.63.78.9

Puikus gydytojas, esu jam labai dėkinga

2012-07-16, 20:24 | IP: 193.219.177.80

labai geras gydytojas nera

2012-01-18, 22:43 | IP: 85.206.95.100

Tai gydytojas is didziosios raides. Gimdymo metu labai padejo, palaike moraliskai. Esu jam dekinga...

2011-10-17, 21:14 | IP: 78.63.109.181

Labai geras GYDYTOJAS, tai GYDYTOJAS is didziosios raides.
aciu Jums

2011-03-18, 03:33 | IP: 82.135.134.20

Atsilyginau tik žodine padėka, nes esu daugiavaikė išsiskyrusi moteris ir neišgaliu atsilyginti pinigais.Gydytojas buvo rūpestingas, dėmesingas, diagnozė jo buvo tiksli, pagalba kvalifikuota. Po operacijos jis konfidencialai man pranešė apie rezultatus, operacijos eigą, Nuostabus savo srities žinovas. Čia ne apie šį gydytoją, o pačią sistemą. Į šį skyrių moterys kreipiasi su didesniais ar mažesniais honorarais. Mane, baltą varną, mane gydytojas gydė be atskiro atlygio, pažeminimus patyriau tik iš žemesnio (aptarnaujančio) personalo.