Pacientai, kurie rekomenduoja Ieva Okulič-Kazarinienė, %

Išduota: 2007-06-29, Nr. MPL-09381, Galiojanti

Okulič-Kazarinienė Ieva dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Okulič-Kazarinienė Ieva?

2018-08-13, 08:25 | 2

Man ši gydytoja iš pradžių patiko: nėra eilių, greita apžiūra. Tik gal bendravimas būdavo šaltas. Gal tiesiog toks žmogaus bendravimo būdas... Šiaip tai dažniausiai papildomai pasidomi, jeigu būna kokie nusiskundimai. Nusiunčia pas specialistus, jeigu paprašau. Bet man nepatinka tai, kad į kai kuriuos nusiskundimus nesigilina. Metų metus skundžiuosi virškinimo problemomis. Db prisidėjo ir kitos neeilinės problemos. Tiesiog norisi elementaraus įsigilinimo į nusiskundimų visumą, profesionalių išvadų padarymą, galų gale pasidomėjimo retesniais sutrikimais nei peršalimas ar pan. ir jų simptomais..

2017-12-21, 20:39 | 3

Daugiau tokių profesionalių gydytojų! Visada su šypsena,visada pataria,pasidomi,paieško išsamesnės informacijos.

2017-04-03, 14:06 | IP: *.*.*.*
2016-07-19, 04:01 | IP: *.*.*.*
2015-04-15, 17:13 | IP: *.*.*.*
2015-03-09, 12:10 | IP: 188.69.213.49

Puiki gydytoja, viskas pas ją vyksta greitai, konkrečiai ir aiškiai. Todėl apsilankymai būna neilgi. Esu patenkintas ir gydymu, gydytoja vengia antibiotikų, visada pataria

2014-07-07, 11:59 | IP: 77.241.195.42

visada pataria kiek galima profesionaliau, nepagaili parinkti geriau savo darbą atliekančių specialistų, kartą net patarė geriau mokamą konsultaciją, ir likau tikrai patenkintas, nes bent jau aptiko defektus kuriuos aš ir jaučiau. nežinau ar tai neigiama :)
- konsultacijos trunka labai trumpą laiką, tad reikia iškart nusiteikti išvardinti visus nusiskundimus neužlaikant, nes dažnas vizitas siekia 5min kartu su dokumentų pildymu.

2014-05-28, 14:12 | IP: 193.219.5.210

Labai maloni gydytoja. Visada išklauso, profesionaliai pataria, nereikia niekada ilgai laukti prie kabineto. Super. Man labai patinka ši gydytoja, rekomenduoju.

2013-12-28, 12:11 | IP: 78.60.231.225

Tai viena geriausių mano turimų gydytojų bei priežastis, kodėl aš vis dar neišsiregistruoju iš Antakalnio poliklinikos nors kiekvieną kartą tenka pervažiuoti visą miestą: dirba labai greitai, negaišta laiko kur nereikia, todėl visos problemos pas ją sutrumpėja iki minimumo. Jokių eilių. Iš esmės per pusvalandį nuo atėjimo išeinu su visais reikiamais tyrimais ir atsakymu. Per septynis metus nėra nukonsultavusi į šoną ir atsako į visus klausimus. Esant reikalui, gali netgi parašyti telefonu žinutę. Manau kiti gydytojai galėtų iš jos pasimokyti susitvarkyti su laiku, produktyviai dirbti bei naudotis naujausiomis technologijomis. Ir tikrai jos nepavadinsi labai jau šalta kaip dauguma atsiliepia. Žodžiu 10 balų gydytoja! Nėra

2013-11-05, 23:05 | IP: 5.20.185.140

Puiki gydytoja. Visada besirupinanti pacietu. Negaistanti veltui laiko.Daugiau tokiu gydytoju! Asta