Pacientai, kurie rekomenduoja Nelė Pranaitienė, %

Išduota: 2008-02-22, Nr. MPL-10681, Galiojanti

Pranaitienė Nelė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Pranaitienė Nelė?

2.2

1.8

Nepavyko diagnozuoti problemos

1.8

2.3

2.1

2018-03-25, 12:49 | 2

Niekam nerekomenduoju lankytis pas šią gydytoją! Siuntimų turi prašyti lyg išmaldos, už med. knygele pinigus dedasi sau į stalčiuką. Bendravimas grubus, visada skuba, rimto gydymo jokio.

2017-03-10, 12:40 | IP: 78.61.40.214

Maloni gera gydytoja visada patars isklausys...

2017-02-08, 11:46 | 1

Mano šeimos gydytoja jau apie 5metus ir šiandien nusprendžiau keisti gydytoją, nes iki šiol nueidavau gal kartą į metus apsirgus gripu, paracetamolio ir arbatų tiesiog sakydavo gerti. Kaip ir gerai dar. Tačiau kai dabar prasidėjo rimtesnės problemos tai siuntimų duoti nenori kol piktai nepasakai kad su konkrečiu gydytoju jau susitarta ir kad duotų siuntimą, biuletenio tęsti nenori nors ir atneši gydytojų išvadas ir reabilitacijos laiką, teisinasi kad ją sodra tikrina kodėl biuletenius išrašinėja, nors visus išrašus jai atneši ???? Baisuau nei baisu. Pasakojimus apie save jau net neminiu, vien ji, jos mama ir kelionės kur nors. Nuėjus su jos išrašytu siuntimu pas gydytoją tai jis tik nusijuokė pamatęs jos parašytą išvadą kas pasak ją man yra, sako Jūs mažiau kreipkite dėmesį ką tie šeimos gydytojai parašo ir reikalaukite siuntimo pas savo srities specialistą, o jie dedasi visažiniais daktarais, sako kokių tik diagnozių per tiek metų esu prisiskaitęs baisu :) taigi rimtesnės bėdos paskatino keisti šią nekompetetingą gydytoją (reikėtų atimti lizenziją, kad irašytų pokalbį pacientai kaip reikalauja kyšio, iš manęs ėmė tik už med.komisiją, tačiau iš artimųjų atvirai reikalavo kyšio už siuntimus, tam tikrus vaistus). Saugokitės jos, ir esant galimybei persirašykite būtinai kol dar kažkuo rimtu nesusirgote.

2017-01-26, 19:00 | 1

Pati nuostabiausia gydytoja!!!!!Nera nei vieno neteisingo sprendimo buve per 13 metu!O nepatenkinti tie,kurie iesko negatyvo visame kame!Na ir kas, kad daug kalba ar daug puosiasi,svarbu jaip gydo!O neteisybes kitu komentaruose begale,deja

2016-10-28, 20:12 | 1

lanakausi seniai pas sia gydytoja, man patinka jos gydymo metodas. visuomet isklauso ir labai tiksliai nustato liga, tai pasako apie gerb. gydytojos profisialuma.