Pacientai, kurie rekomenduoja Ugnė Striužaitė, %

Burnos higienistas

Išduota: 2013-07-11, Nr. BPL-06002, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Striužaitė Ugnė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Striužaitė Ugnė?

2020-09-18, 22:02 | Registruotas lankytojas 2

Super specialistė, paslaugi bei labai kruopščiai atliekanti savo darbą. Visą burnos higienos procedūra atliko sąziningai pagal protokola. Kainos adekvacios. Labai rekomenduoju sia specialiste.

2020-08-25, 08:45 | Registruotas lankytojas 1

Laba diena, tikrai nerekomenduočiau šios specialistės. Procedūrą atliko nemaloniai, bendravo nekorektiškai. Turiu asmeninių problemų su dantimis, ir buvo labai nemalonu gydytoja atlikdama burnos higieną pradėjo detalizuoti, kokia siaubinga mano dantų būklė, kad greitu metu turėsiu protezuoti visus dantis. Tai tikrai neleistina ir nekorektiška. Bendravimas nemalonus, arogantiškas ir atbaidantis nuo burnos higienos procedūrų.... Tikrai nerekomenduoju.

2020-05-25, 16:24 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju, nes mano nuomone bendravo nemandagiai, po vizito pas ją liko nemalonus jausmas, daugiau vengsiu eiti pas ją. Kaip pacientė gavau iš jos nepasitenkinimą kad jai trukdo dirbti mano plaukai,(kiek man teko lankytis pas odontologes jeigu trukdidavo plaukai tai užsidedavo pacientams kepuraitė). Atliko Savo darbą asmeniškai man neprofesionaliai. Mano nuomone, labai keista ir nemaloni asmenybė. Kiek teko lankytis Antakalnyje, odontologes visos malonios ir puikios, tokia pasitaikė pirmą kartą.