Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Žygimantė Staponkutė, %

Licencijos

Gydytojas akušeris ginekologas

Išduota: 2004-07-14, Nr. MPL-00149, Galiojanti

Staponkutė Žygimantė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Staponkutė Žygimantė?

Įvesti darbovietę!
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

72.9% Complete
3.6

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

92.4% Complete
4.6

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

92.1% Complete
4.6

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

92.1% Complete
4.6

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

91.7% Complete
4.6

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

89.1% Complete
4.5

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

97.6% Complete
4.9

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2020-08-02, 14:01 | 6

MANO ASMENINE NUOMONE labai prasta gydytoja. MANYČIAU kad išsigando rimtesnės ligos ir GALIMAI nusikratė manęs kaip paciento siusdama į kitą polikliniką. Taip pat GALIMAI laiku nepadarė gimdos kaklelio vėžio nemokamo tyrimo, ko pasekoje kitoje poliklinikoje atlikus šį tyrimą rado ikivėžinius pakitimus. Taip pat MANO NUOMONE žemino mane sakydama, kad su manim nekalbės kitos ligonines vadovas. Ir TURBŪT PAVARGUSI pamiršo, kad gimdymą GALI PRIIMTI MANO PASIRINKTAS gydytojas neduodant kyšio, o sumokejus oficialiai į kasą. SIULYČIAU gerai pasvartiti ar jums tinka šita gydytoja.

2020-01-18, 20:46 | 4

Man buvo atlikta operacija. Pati tikriausia ir nuostabiausia gydytoja.Labai demesinga,pozityvi,rupestinga,profesionali. Linkiu kuo didziausios sekmes ir sveikatos,siam nuostabiam Zmogui:)

2019-10-09, 07:01 | 3

didelis ačiū Jums! už taktiškumą, išmintingumą, kantrybę, palaikymą ir profesionalumą! sėkmės darbe.

2019-09-25, 11:25 | 2

Sia gyditoja sutikau antra karta Lazdynu ligonineje, pries 2 metus man atliko videolaparaskopijos operacija, si karta tik konsultavo del tolimesnes eigos, tikrai puiki gyditojai ismananti savo darba.

2019-08-06, 11:02 | 2

Pati nerealiausia gydytoja kokią tik teko sutikti!!!Profesionali, atsakinga, konkreti. O svarbiausiai labai žmogiška, nuoširdi ir mylinti

2019-07-28, 14:49 | 3

Norėčiau padėkoti gydytojoms Renatai Valiūnienei ir Žygimantei Staponkutei bei RVUL to skyriaus slaugytojoms už tikrai skubią pagalbą, bei už paprastą žmogiškumą. Ačiū. 

2019-06-03, 08:40 | 1

Neprofesonali gydytoja, neleidžia net išsižioti, šneka nesustojant, net neleidžia pasakyti kas negerai. Greičiau nori atsikratyti jei turi rimtesnių problemų.

2019-05-29, 17:06 | 6

Nerekomenduoju šitos gydytojos, jei turite problemų su sveikata. Iš pažiūros maloni gydytoja net neleidžia žodžio ištarti. Net nepaklausė ką sako kiti gydytojai dėsto savo SENAS pažiūras. Svaidosi pasakymais- galbūt reikės atlikti valymą, niekas su tavim nešnekės ten, darys tik tiek echoskopijų. Gerai kad atsirado tikrai kompetetinga gydytoja kuri tik pasijuokė iš Staponkutės sapalionių ir tinkamai prižiūrėjo.

2019-03-04, 17:12 | 2

Noriu labai padėkoti GYDYTOJAI ŽYGIMANTEI STAPONKUTEI už puikiai atlikta operaciją sausio 15d.(videolaparaskopija, buvo pašalitos kiausides su cista ir gimdos priedai). Po operacijos nebuvo jokių komplikacijų, net neprireikė antibiotikų.
Šita GYDYTOJA yra GYDYTOJA is dideles raides. Senai nemačiau tokiu kompetingų, profesionalų savo srities.
Lenkiu galva prieš GYD. ŽYGIMANTĖ ir tegul Dievas jai padeda visur ir visada. Įsivaizduoju, kiek išgelbėjo gyvybių! Nuostabus žmogus, jautri, supratinga,, didelis profesionalas savo srityje.
Sėkmės ir sveikatos, Jums Gydytoja, Jūsų darbe! Ačiū!!!

2019-02-18, 14:33 | 1

Labai maloni ir kompetetinga gydytoja! Į jos kabinetą einu visiškai be baimės, ypač siūlau pirmą kartą pas ginekologę einančioms merginoms! Paaiškiną kiekvieną savo žingsnį apžiūros metu, nesukelia papildomo streso, labai maloniai ir draugiškai bendrauja, nėra jokios įtampos ar neaiškumų. Jau pirmo apsilankymo metu man asmeniškai nustatė diagnozę, o tolimesni tyrimai tik ją patvirtino. Esu labai patenkinta ir tikrai rekomdnduoju!

2018-10-15, 10:58 | 2

Patekau pas gydytoją su skubiu siuntimu iš poliklinikos atlikti gimdos abrazijos, po persileidimo. Patekau savaitgalį, budėjimo metu. Ilgai laukti priėmime nereikėjo (su visu dokumentų pildymu užtrukau gal 1,5h, tad kaip priėmimui manau tikrai greitai). Pati gydytoja tiesiai šviesiai klausėsi visų klausimų, susijusių su manimi ir mano situacija, apžiūrėjusi ramiai paaiškino visą esamą situaciją, atsakė į visus klausimus. Mane stacionarizavo ir paskyrė procedūrą. Tik patekus į palatą, po 10min buavau informuota, kad procedūra bus atliekama jau čia pat.
visas personalas buvo itin mandagus, malonus, užjaučiantis. nuėjus į operacinę, gydytoja viską paaiškino kas bus, pamačiusi, kad pati juokauju ir gydytoja naudojo lengvą humorą (kurio dėka atsipalaidavau). po operacijos atėjo pas mane pažadėtu laiku, paaiškino viską kaip mano organizmas atlaikė (narkozę ir operaciją), papaskaojo visą eigą ką toliau turiu daryti, draugiškai spustelėjo ranką.
laaaabai profesionali daktarė. super. nuramino dėl visko, kas buvo neramu.
didelis ačiū gydytojai! (ir visam personalui kuris buvo šalia tikrai nelengvu gyvenimo momentu)

2018-08-28, 08:44 | 2

Nuostabi daktare! Papuoliau i Lazdynu ligonine su plysusia cista. Labai greitai sureagavo ir skubiai operavo. Itin maloniai bendraujanti ir issamiai isaiskinanti: tiek pries, tiek po operacijos. Rekomenduociau sia daktare kaip puikia specialiste! Aciu Jums!!!

2018-06-25, 18:17 | 1

Apie šią gydytoją galėčiau pasakyti, kad gydytoja tikrai verta didžiausių pagyrimų. Profesionaliai ir smulkiai viską išaiškina. Jeigu domiesi visada atsakys į visus rūpimus klausimus. Tikrai puiki ir labai maloni gydytoja.

2018-06-12, 13:20 | 5

Ačiū nuostabiai Daktarei ginekologei Žygimantei Staponkutei už operatyviai suteiktą pagalbą, už aukšto lygio kompetentingumq ir aptarnavimo kultūrą. Malonu lankytis Grigiškių poliklinikoje, kurioje dirba toks nuostabus kolektyvas! Ačiū!!!

2018-02-04, 17:29 | 4

Šia gydytoja pasitikiu 100%, Lazdynų ligoninėje buvau priimta su skubiu iškvietimu dėl skausmų, abiem atvejais viską išaiškino, nuteikė optimistiškai, o ko trūksta kitiems daktarams. Visuomet jei kas nutiks keliausiu pas šią ginekologę!