Pacientai, kurie rekomenduoja Ona Paškonienė, %

Išduota: 2009-05-04, Nr. MPL-13889, Galiojanti

Paškonienė Ona dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Paškonienė Ona?

2018-04-12, 11:34 | 1

Nuostabi gydytoja. Patiko bendravimas ir problemos sprendimas. Nuostabi seselė. 10 balų.

2018-01-30, 17:41 | 1

Labai maloniai bendraujanti, bet grubi gydytoja. Pas šią gydytoją gimdžiau vieną iš vaikų

2016-08-02, 22:27 | IP: 78.63.177.102

Pas ją gimdžiau. Likau patenkinta jos darbu. Dažnai užeidavo pas mane pasiteirauti kaip sekasi, kaip jaučiuosi. Duodavo patarimų kaip geriau sąrėmius iškęsti. Labai rūpestinga ir profesionali

2015-06-09, 20:16 | IP: 78.63.122.42

Nuostabi gydytoja tik ji išgelbėjo mano dukrelę...kuria dabar turiu.....tik jai esu dėkinga, jei ne ji gal bučiau jos neturėjusi.

2014-06-10, 11:50 | IP: 193.219.177.37

Sios gydytojos deka turiu du vaikucius, nors gyd.kuri neva specializuojasi nevaisingumo gydyme buvo paskelbusi mane nevaisinga. Ir aisku negyde. O gyd.O.Paskeviciene gyde uz aciu, nors eidavau pas ja per men kelis kartu( metus laiko).Pastojau, pagimdziau, atejo pasveikinti. Kai pagimdziau antra- taip pat atejo nuo ryto manes pasveikinti, nors ne prie jos gimdziau. Kam nori "caca lelia" eikit pas branginykus ar kur i baltijos amerikos klinikas, si daktare pasako tiesiai sviesiai kas gerai, o kas ne. Is gyd to ir reikia, o ne kad su tavim seiletusi. Gera gydytoja,nieko negaliu blogo pasakyti.

Esate Ona Paškonienė?