Pacientai, kurie rekomenduoja Saulius Juočys, %

Gydytojas psichiatras

Išduota: 2004-10-21, Nr. MPL-02667, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2021-03-10, 17:47 | Registruotas lankytojas 4

Vertinu labai labai blogai!
Tiesiog parašė siuntimą į MARIŲ DURNYNĄ Kaune. Prašiau nuimti man netinkamus, o jis pasiūlė dar leidžiamus nuo kurių didelis šalutinis poveikis yra. Negaliu atsikratyti auglių, grybelio, rankų ir kojų drebėjimo.

Linkiu, kad jis greitai atiduotų GALUS.
Jis yra padares VALSTYBEI žalos už 67000 € nustuolių SKIRDAMAS psichotropinių vaistų.
Man 69 metai.

Noriu nugyventi be PSICHOTROPINIŲ MEDŽIAGŲ.
Mano būdas labai labai ramus, nekompliktiškas.

STEPONAS KASPUTIS
Telefono numeris: 869175930

2021-03-10, 17:46 | Registruotas lankytojas 4

Vertinu labai labai blogai!

Linkiu, kad jis greitai atiduotų GALUS.
Man 69 metai.

Noriu nugyventi be PSICHOTROPINIŲ MEDŽIAGŲ.
Mano būdas labai labai ramus, nekompliktiškas.

STEPONAS KASPUTIS
Telefono numeris: 869175930

2020-12-23, 14:24 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju, nes mano nuomone, bendravo labai nemandagiai ir neetiškai, bendravimas vyko apie "bet ką", o ne apie aktualų klausimą, dėl kurio kreipiausi. Kitą kartą tikrai rinksiuosi kitą - profesionalų specialistą : ).

2019-10-17, 21:41 | Registruotas lankytojas 4

Jokios darbo etikos.