Pacientai, kurie rekomenduoja Saulius Juočys, %

Gydytojas psichiatras

Išduota: 2004-10-21, Nr. MPL-02667, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2021-05-28, 02:13 | Registruotas lankytojas 5

Tiesiog po kelių metų atsiminiau šį gydytoją ir norėčiau palikti atsiliepimą, kad džiaugiuosi jog papuoliau tą kartą būtent pas jį. Užteko kelių vizitų ir mano panikos priepuoliai išnyko, vaistai buvo parinkti tinkami, džiaugiuosi kad esu sveika, ir tikrai rekomenduoju!

2021-03-10, 17:47 | Registruotas lankytojas 4

Vertinu labai labai blogai!
Tiesiog parašė siuntimą į MARIŲ DURNYNĄ Kaune. Prašiau nuimti man netinkamus, o jis pasiūlė dar leidžiamus nuo kurių didelis šalutinis poveikis yra. Negaliu atsikratyti auglių, grybelio, rankų ir kojų drebėjimo.

Linkiu, kad jis greitai atiduotų GALUS.
Jis yra padares VALSTYBEI žalos už 67000 € nustuolių SKIRDAMAS psichotropinių vaistų.
Man 69 metai.

Noriu nugyventi be PSICHOTROPINIŲ MEDŽIAGŲ.
Mano būdas labai labai ramus, nekompliktiškas.

STEPONAS KASPUTIS
Telefono numeris: 869175930

2021-03-10, 17:46 | Registruotas lankytojas 4

Vertinu labai labai blogai!

Linkiu, kad jis greitai atiduotų GALUS.
Man 69 metai.

Noriu nugyventi be PSICHOTROPINIŲ MEDŽIAGŲ.
Mano būdas labai labai ramus, nekompliktiškas.

STEPONAS KASPUTIS
Telefono numeris: 869175930

2020-12-23, 14:24 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju, nes mano nuomone, bendravo labai nemandagiai ir neetiškai, bendravimas vyko apie "bet ką", o ne apie aktualų klausimą, dėl kurio kreipiausi. Kitą kartą tikrai rinksiuosi kitą - profesionalų specialistą : ).

2019-10-17, 21:41 | Registruotas lankytojas 4

Jokios darbo etikos.

2017-10-01, 16:37 | IP: 84.46.207.231

Gydytojui labai trūksta bendravimo su pacientais įgūdžių bei punktualumo. Vietoje to, kad pacientui įėjus į kabinetą būtų skubama, kad tik greičiau viską baigti, norėtųsi, kad pacientams būtų skiriama daugiau laiko, kurio meto būtų nagrinėjamos jų problemos.

2015-05-28, 16:01 | IP: *.*.*.*

2013-10-11, 17:28 | IP: 193.219.163.252

Nuostabus gydytojas. Labai supratingas, taktiškas, nuoširdus, empatiškas. Matosi, kad stengiasi padėti. Puikūs bendravimo įgūdžiai, pagarbus požiūris į pacientą.

2013-06-05, 07:53 | IP: *.*.*.*

2012-04-03, 17:29 | IP: 84.55.20.221

Buvom dar tik pora kartų. Paliko gana gerą nuomonę. Paprastas, manau gana nuoširdžiai išklausantis. Žodžiu gydytojas su kuriuo paprasta bendrauti. Tiesiog gali tikėti ir manau, pasitikėti.

2009-11-01, 17:19 | IP: 78.57.170.182

Gydytojas pakankamai rupestingas bei supratimgas