Pacientai, kurie rekomenduoja Laimutė Dieninienė, %

Išduota: 2004-10-11, Nr. MPL-01738, Galiojanti

Dieninienė Laimutė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Dieninienė Laimutė?

2018-05-31, 16:14 | 2

nuostabi gydytoja, rūpestinga, maloni, įsigilina į problema ir padeda išspręsti. paskaičius komentarus suabejojau, bet patikėkit komentarais neverta pasikliauti, niekada. kelinta karta įsitikinu, kad žmonės pikti ir nežinia ko tikisi.

2018-01-31, 18:54 | 3

Buvau pas šią gydytoją, atsakė į visu rūpimus klausimus, pilnai apžiūrėjo, viską tiksliai, aiškiai atsakė. Labai maloni gydytoja.

2018-01-13, 23:04 | 1

Gydytoja yra demesinga,kai man nustate liga atejau pas ja verkdama net kalbeti negalejau gydytoja mane apkabino, pradejo gosti raminti,tiksliai viska paaiskina,paskiria gydyma,ne uz ka jos neiskeisciau i kita.

2017-09-23, 05:46 | IP: *.*.*.*
2017-06-14, 12:37 | IP: 88.119.94.82

Labai maloni ir dėmesinga gydytoja

2017-04-29, 17:53 | IP: *.*.*.*
2017-04-24, 04:06 | 1

Lankiausi konsultacijai p/ l siuntima. Diagnoze buvo tiksli, ko ir tikejausi, turedama ankstesniu histologiju istorijas.
Profesionali gydytoja. Aciu Jums! Rekomenduočiau.

2017-02-14, 13:41 | 3

Labai maloni ir šilta gydytoja. Lankausi pas ją dėl konsultacijos planinei operacijai. Gydytoja nėra operuojanti, bet buvo labai maloni, dėmesinga, viską aiškiai ir konkrečiai paaiškino.
Labai nustebusi esu, kodėl tiek blogų atsiliepimų, kadangi pati negaliu pasakyti apie gydytoją nieko blogo.

2016-11-03, 13:36 | IP: *.*.*.*
2016-05-01, 13:20 | IP: *.*.*.*