Pacientai, kurie rekomenduoja Laimutė Dieninienė, %

Išduota: 2004-10-11, Nr. MPL-01738, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Dieninienė Laimutė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Dieninienė Laimutė?

2021-05-07, 11:02 | Registruotas lankytojas 1

Paskaičius prieš tai kelis gerus atsiliepimus nusprendžiau apsilankyti. Tačiau nusivyliau. Gydytojos apžiūra grubi ir tikrai nerūpi, kad tau gali skaudėti. Kai pradėjo apžiūrą man ji buvo skausminga, norėjau paprašyti, kad apžiūrą atliktų švelniau, dėl to gražiai patraukiau gydytojos ranką, bet tik gavau repliką "nekiškit man čia savo rankų". Net nebandė gražiau apžiūrėti, įsižeidė dėl mano pasakymo, kad grubiai atlieka procedūrą, liepė apsirengti ir tylomis išrašė receptą, net nepakomentavusi, kas per darinys. Tik pasakė, kad kitą kartą eičiau pas gydytoją kuri man patinka? Gal kaip specialistė ir gera, bet kaip žmogus grubi ir šalta, jokio supratingumo nesitikėkit. Nerekomenduočiau pirmam apsilankymui pas ginekologą arba jei esat jautresnė.

2018-05-31, 13:14 | Registruotas lankytojas 2

nuostabi gydytoja, rūpestinga, maloni, įsigilina į problema ir padeda išspręsti. paskaičius komentarus suabejojau, bet patikėkit komentarais neverta pasikliauti, niekada. kelinta karta įsitikinu, kad žmonės pikti ir nežinia ko tikisi.

2018-01-31, 16:54 | Registruotas lankytojas 3

Buvau pas šią gydytoją, atsakė į visu rūpimus klausimus, pilnai apžiūrėjo, viską tiksliai, aiškiai atsakė. Labai maloni gydytoja.

2018-01-13, 21:04 | Registruotas lankytojas 5

Gydytoja yra demesinga,kai man nustate liga atejau pas ja verkdama net kalbeti negalejau gydytoja mane apkabino, pradejo gosti raminti,tiksliai viska paaiskina,paskiria gydyma,ne uz ka jos neiskeisciau i kita.

2017-09-23, 02:46 | IP: *.*.*.*
2017-06-14, 09:37 | IP: 88.119.94.82

Labai maloni ir dėmesinga gydytoja

2017-04-29, 14:53 | IP: *.*.*.*
2017-04-24, 01:06 | Registruotas lankytojas 1

Lankiausi konsultacijai p/ l siuntima. Diagnoze buvo tiksli, ko ir tikejausi, turedama ankstesniu histologiju istorijas.
Profesionali gydytoja. Aciu Jums! Rekomenduočiau.

2017-02-14, 11:41 | Registruotas lankytojas 3

Labai maloni ir šilta gydytoja. Lankausi pas ją dėl konsultacijos planinei operacijai. Gydytoja nėra operuojanti, bet buvo labai maloni, dėmesinga, viską aiškiai ir konkrečiai paaiškino.
Labai nustebusi esu, kodėl tiek blogų atsiliepimų, kadangi pati negaliu pasakyti apie gydytoją nieko blogo.

2016-11-03, 11:36 | IP: *.*.*.*
2016-05-01, 10:20 | IP: *.*.*.*

2016-04-23, 06:29 | IP: 86.38.26.161

Labai gera gydytoja, ir patare ir paguode, saunu kad dar tokiu buna.

2016-03-02, 05:48 | IP: 193.219.11.83

Profesionalumas, jautrumas, supratingumas, taktiškumas visa tai atspindi šią nuostabią gydytoją. Rekomenduoju ją.

2015-01-13, 22:30 | IP: *.*.*.*

2014-09-23, 19:43 | IP: 78.56.78.146

Nuostabi, profesionali Gydytoja. Kiek esu vaikščiojusi pas ginekologes, tokios profesionalios, nuoširdžios, šiltos, ramios, patikimos Gydytojos neteko sutikti. AČIŪ JAI. Dovilė.

2014-09-14, 17:31 | IP: 84.240.15.21

Mane operavo ši gydytoja Lazdynuose, pasirodė profesionali ir komunikabili. Niekam vokelių nedaviau, tik nunešiau gėlių, kai ėjau atsakymo. Stebiuosi, kad yra neigiamų atsiliepimų.

2014-01-31, 08:18 | IP: 88.119.225.58

Labai maloni, rūpestinga ir šilta gydytoja. Skubiai atvykau dėl gresiančio persileidimo, aptarnavo šimtąsyk maloniau, nei mano poliklinikos ginekologė. Jaučiausi rami, saugi ir paguosta.

2013-01-16, 16:37 | IP: 84.240.6.31

Ji mane operavo. Tai labai profesionali gydytoja. Jei tektų operuotis dar kartą, norėčiau, kad tai atliktų tik Laimutė Dieninienė. Ji ir sugebėjo mane išgydyti, ir mokėjo gerą žodį parinkti.

2012-03-16, 18:29 | IP: *.*.*.*

2011-12-21, 15:23 | IP: *.*.*.*

2011-08-04, 13:05 | IP: *.*.*.*

2011-03-03, 11:39 | IP: 193.219.91.249

Mažai bendravau su gyd. Laimute Dieniniene, nes ji teikė skubią pagalbą mano dukrai. Ji man sudarė savo "amatą" žinančios gydytojos įspūdį, buvo konkreti, kalbėjo trumpai ir aiškiai, viskas buvo pasakyta, ką artimas žmogus turi žinoti. Esu jai labai dėkinga. Manau, kad tokie ir turi būti gydytojai. Ačiū.

2010-07-01, 11:18 | IP: 79.132.163.57

labai dekoju uz rupestinguma

2010-03-15, 17:18 | IP: 62.212.203.150

Labai gera,ismananti savo darba,profesionali gydytoja.

2009-10-27, 08:35 | IP: *.*.*.*

2009-04-12, 21:05 | IP: 84.32.228.61