Pacientai, kurie rekomenduoja Dominyka Miežytė, %

Burnos higienistas

Išduota: 2016-09-29, Nr. BPL-06913, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Miežytė Dominyka dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Miežytė Dominyka?

2023-10-20, 10:26 | Registruotas lankytojas 1

Galiu pasakyti tik tiek, kad aš esu visu 100% patenkintas paslaugomis. Mano burnos higienos vizitas buvo ne tik efektyvus, bet ir labai malonus. Šio gydytojo profesionalumas ir draugiškumas nustebino mane nuo pat pirmo susitikimo momento.

Tokie gydytojai didina klinikos reputaciją ir pritraukia naujus pacientus todėl tikiuosi, kad klinika taip pat rūpinasi savo medicinos personalo gerove.
Pati klinika tokia 50/50, toli nuo miesto centro, bet dėl burnos higienos tikrai verta atvykti

2022-09-29, 22:32 | Registruotas lankytojas 1

Dominyka – nuostabi specialistė. Atlikti burnos higienos vykau pirmą kartą, tad buvo neramu, tačiau procedūros metu buvo paaiškintas kiekvienas žingsnis, todėl nebebuvo ko nerimauti. Po procedūros kilo daug klausimų apie burnos priežiūrą, tinkamas priemones – Dominyka išsamiai atsakė į visus iškilusius klausimus, neskubino. O ir kaip žmogus pasirodė labai šilta ir maloni. Tikrai ir toliau lankysiuosi pas šią specialistę. Ačiū, Dominyka!

2019-08-27, 18:14 | Registruotas lankytojas 4

Jauna, graži, ir Laaabai sumani gydytoja!!!
Puikiai tvarkosi su bet kokiomis bėdomis. Švelni, atidi, žmogiška ir taktiška.

2018-08-15, 04:26 | Registruotas lankytojas 2

Maloni, miela daktarė, ideali burnos higiena. Nepriekaištingai atlikta procedūra. Gavau atsakymus į visus man rūpimus klausimus. Kitam vizitui tikrai grysiu pas Dominyką.

2018-08-15, 04:26 | Registruotas lankytojas 2

2018-08-14, 20:21 | Registruotas lankytojas 1

Pas Dominyka Miezyte lankausi jau kelerius metus, geresnes specialistes dar neradau. Mano dantu bukle yra nuolat stebima, kadangi turiu greit gendancius dantis. Visi mano draugai bei artimieji jai yra jos klientai :)

2018-08-14, 20:21 | Registruotas lankytojas 2

Likau labai patenkinta burnos higiena, visuomet bijodavau šios procedūros, būdavo jautru ir skausminga. Tačiau apsilankius pas Dominyką pasijautau esanti labai švelniose ir žinančiose ką daro, rankose. Grįžau ir grįšiu dar ne kartą pas šią puikią specialistę! Dar kartą ačiū!