Pacientai, kurie rekomenduoja Tatjana Pukėnienė, %

Išduota: 2004-10-11, Nr. MPL-02000, Galiojanti

Pukėnienė Tatjana dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Pukėnienė Tatjana?

2019-01-20, 17:02 | 1

tikrai gristi nesinori, viskas blogai visada, bet siuntimo neduoda gydytis toliau. manau ne ta profesija pasirinko. Nori siuntimo- duok voka!

2018-09-18, 13:15 | 6

Tikrai rekomenduoju atidi savo pacientams. I visus uzduodamus klausimus atsako. Gera gydytojaa

2018-03-01, 14:50 | 1

Apsilankius pas šią gydytoją pirmą kartą, ji buvo maloni bendraujanti bandė išsiaiškinti viską ir patarti ką toliau daryti, kadangi mano problema buvo su hormonais mane nusiuntė pas endokrinologę tirtis plačiau. Po kurio laiko aš pastojau, apsilankiau pas šią gydytoją, nustebau, visiškai kitokia gydytoja tą dieną buvo. Nepasakė nei ar vienas vaisius ar viskas gerai nieko.. pasakė tik kad nėštumas 6-7 savaitės. Ir ar geriu folio rūgštį. Pasakius, kad geriu kitus vitaminus ji man paprieštaravo ir pasakė, kad man reikia tik folio rūgšties. Negana to, dar pridūrė, kad man buvo neįmanoma pastoti su tokiais hormonų tyrimų rezultatais.. tokia nemaloni ji buvo tą dieną.. negana to, man pirmas nėštumas, o toks jausmas, kad ši gydytoja arba nemyli savo darbo arba nenori dirbti ir akivaizdžiai kažko nori už darbą. Nenormalu. Vėliau neilgai trukus, po trijų dienų, pradėjau stipriai kraujuoti ir mane paguldė į ligoninę. 5 mane apžiūrėjė ginekologai ligoninėje maloniai mane apžiūrėjo, klausė daugiau nei bet koks mano sutiktas gydytojas, ar pirmas nėštumas ar nieko neskauda, kam alergiška ir t.t., taip pat klausė ar vartoju duphaston hormoninį vaistinį preparatą. Aš labai nustebau ir net negalėjau jiems atsakyti į šį klausimą, nes net nežinojau kas tai yra. O ši gydytoja, Tatjana Pūkėnienė, puikiai žinojo mano tyrimų rezultatus ir mano būklę, bet kažkodėl neparekomendavo jų gerti, žinant mano hormonų disbalancą. Plius man buvo išsivysčiusi hematoma, o per echoskopijos peržiūrą ji puikiai matoma. Nežinau ką ši gydytoja norėjo padaryti ar pasakyti man, žinant tai, kad tarp apžiūros ir to momento kai atsidūriau ligoninėje buvo tik 3 dienos. Labai abejoju šios gydytojos tiek meile darbui, tiek kompetencija. Nerekomenduoju pas ją lankytis jaunoms mamos.

2017-10-09, 17:34 | IP: *.*.*.*
2017-07-10, 23:00 | IP: 78.56.85.182

Profesionali, maloni bei atidi gydytoja. Paskirdama išsamius tyrimus bei tinkamus vaistus, išgydė ilgus metus kankinusius uždegimus (prieš tai teko lankytis pas pora ginekologių ir nei viena neišsprendė mano problemos). Ypatingai gerai atliko nėštumo priežiūrą. Be visa to, visuomet priimdavo su šypsena, davė daug naudingų patarimų.

2017-06-29, 15:59 | IP: *.*.*.*
2017-04-05, 17:01 | IP: *.*.*.*
2017-02-09, 14:49 | IP: *.*.*.*
2016-10-31, 17:32 | IP: 212.122.69.6

Labai maloni, šilta, bendraujanti gydytoja, visuomet su šypsena. Visus galimus tyrimus atliko pati, kitur išrašė siuntimus diagnozei patikslinti. Viskas konkrečiai ir profesionaliai, jokio streso einant pas tokią Gydytoją.

2016-08-25, 22:11 | IP: 88.223.41.102

puiki, šauni gydytoja!