Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Tatjana Pukėnienė, %

Licencijos

Gydytojas akušeris ginekologas

Išduota: 2004-10-11, Nr. MPL-02000, Galiojanti

Pukėnienė Tatjana dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Pukėnienė Tatjana?

Įvesti darbovietę!
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

82.8% Complete
4.1

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

83.6% Complete
4.2

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

80.3% Complete
4

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

70.5% Complete
3.5

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

77.9% Complete
3.9

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

67.2% Complete
3.4

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

92% Complete
4.6

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-01-20, 17:02 | 1

tikrai gristi nesinori, viskas blogai visada, bet siuntimo neduoda gydytis toliau. manau ne ta profesija pasirinko. Nori siuntimo- duok voka!

2018-09-18, 13:15 | 6

Tikrai rekomenduoju atidi savo pacientams. I visus uzduodamus klausimus atsako. Gera gydytojaa

2018-03-01, 14:50 | 1

Apsilankius pas šią gydytoją pirmą kartą, ji buvo maloni bendraujanti bandė išsiaiškinti viską ir patarti ką toliau daryti, kadangi mano problema buvo su hormonais mane nusiuntė pas endokrinologę tirtis plačiau. Po kurio laiko aš pastojau, apsilankiau pas šią gydytoją, nustebau, visiškai kitokia gydytoja tą dieną buvo. Nepasakė nei ar vienas vaisius ar viskas gerai nieko.. pasakė tik kad nėštumas 6-7 savaitės. Ir ar geriu folio rūgštį. Pasakius, kad geriu kitus vitaminus ji man paprieštaravo ir pasakė, kad man reikia tik folio rūgšties. Negana to, dar pridūrė, kad man buvo neįmanoma pastoti su tokiais hormonų tyrimų rezultatais.. tokia nemaloni ji buvo tą dieną.. negana to, man pirmas nėštumas, o toks jausmas, kad ši gydytoja arba nemyli savo darbo arba nenori dirbti ir akivaizdžiai kažko nori už darbą. Nenormalu. Vėliau neilgai trukus, po trijų dienų, pradėjau stipriai kraujuoti ir mane paguldė į ligoninę. 5 mane apžiūrėjė ginekologai ligoninėje maloniai mane apžiūrėjo, klausė daugiau nei bet koks mano sutiktas gydytojas, ar pirmas nėštumas ar nieko neskauda, kam alergiška ir t.t., taip pat klausė ar vartoju duphaston hormoninį vaistinį preparatą. Aš labai nustebau ir net negalėjau jiems atsakyti į šį klausimą, nes net nežinojau kas tai yra. O ši gydytoja, Tatjana Pūkėnienė, puikiai žinojo mano tyrimų rezultatus ir mano būklę, bet kažkodėl neparekomendavo jų gerti, žinant mano hormonų disbalancą. Plius man buvo išsivysčiusi hematoma, o per echoskopijos peržiūrą ji puikiai matoma. Nežinau ką ši gydytoja norėjo padaryti ar pasakyti man, žinant tai, kad tarp apžiūros ir to momento kai atsidūriau ligoninėje buvo tik 3 dienos. Labai abejoju šios gydytojos tiek meile darbui, tiek kompetencija. Nerekomenduoju pas ją lankytis jaunoms mamos.

2017-10-09, 17:34 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2017-07-10, 23:00 | IP: 78.56.85.182

Profesionali, maloni bei atidi gydytoja. Paskirdama išsamius tyrimus bei tinkamus vaistus, išgydė ilgus metus kankinusius uždegimus (prieš tai teko lankytis pas pora ginekologių ir nei viena neišsprendė mano problemos). Ypatingai gerai atliko nėštumo priežiūrą. Be visa to, visuomet priimdavo su šypsena, davė daug naudingų patarimų.