Pacientai, kurie rekomenduoja Stanislava Navickienė, %

Išduota: 2004-09-01, Nr. MPL-01490, Galiojanti

Navickienė Stanislava dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Navickienė Stanislava?

2019-07-18, 19:11 | 3

Paskaičiau komentarus prieš eidama - hm, galvoju na gi negali būti TAIP blogai. Reikėjo skubios konsultacijos, nelabai turėjau iš ko rinktis, galvojau surizikuosiu. Grįžau iš gydytojos - GALI būti TAIP blogai ir dar kaip. Na ne veltui tikriausiai, pas gydytoją gali patekti po kelių dienų, kai pas kitas gydytojas eilės po kelias savaites.
Gydytojos kompetencijos įvertinti nespėjau, bet tiesiog elgiasi nemaloniai, grubiai, stačiokiškai. Gydytoja bijo klausimų ir kiekvieną paprastą klausimą apie MANO sveikatos būklę priima kaip asmeninį įžeidimą. Atėjau su problema, man neramu dėl mano sveikatos, taip aš užduodu klausimus, domiuosi, noriu žinoti kas ir kaip.. Ir iš pat pradžių tikrai dar viskas tarsi normaliai (atmenus grubų bendravimo būdą) buvo iki kol nepradėjau paprasčiausiai klausti.. Darant echo kažką lyg ir pastebėjo, pakomentavo - paskui klausiu kas ten galėtų (ar negalėtų) būti, ar reikia sunerimti, na tiesiog noriu žinoti ir tiek. Gydytoja atsako - nieko ten nemačiau, nieko jums nesakysiu... Į kitą paprastą klausimą atsako, kad jei man čia nepatinka galiu rinktis kitą gydytoją... Ačiū gydytoja už patarimą. Tikrai pasinaudosiu.
Jeigu vis dėlto netyčia pateksit pas šią gydytoją, ypač pirmą kartą, neklausinėkit nieko tik :D Gal dažniau reikia lankytis, kad būtų galima klausimus užduoti :D

2019-06-28, 11:04 | 6

Nesuprantu kam Lazdynu poliklinika tokias gydytojas laiko. Taigi nemoka diagnozuoti nieko išskyrus paimti tepinėli is makšties ir viskas

2019-06-12, 15:26 | 2

Lankausi keli metai jau. Tik viena karta padejo su pienlige, issigydziau. Bet visada duoda spaudima del gimdymo ir vaiku susilaukimo (as ju dar neturiu). Kad ir su kokiu nusiskundimu ateiciau vis sako susilaukt vaiku ir viskas baigsis. Manau niekieno reikalas kada kam gimdyti. Nuolatos tenka klausyti pamokslu apie vaiku susilaukimo gyvenimo tiesas. Jaunoms merginoms patarciau ieskotis jaunesniu ginekologiu, ypac lankantis pirmaisiais kartais, nes gydytoja tikrai gali ismusti is veziu. Pamirsk kukluma mergaite, ant kedes ir zerk kojas, ATSIPALAIDUOK. taip vat vyksta kabinete viskas.
Mano paskutinio apsilankymo pokalbis: gydytoja: pabandykite nenaudoti prezervatyvu, gal cia del ju. As: o kokia tada kontracepcijos priemone pasiulytumet? Gyd: jokios, reikia pastot ir gimdyt. Va taip gydo problemas.

2019-04-06, 17:10 | 1

Žiaurus aplaidumas. Prisigalvoja visokių nesąmonių (dėl nekompetingumo, žioplumo etc), o pacientė turi kentėt. Ačiū Dievui, kad kiti ginekologai man išgelbėjo gyvybę!!!

2019-04-03, 18:40 | 1

Visiskai neismano savo darbo. Netgi negalejo normaliai apziureti!