Pacientai, kurie rekomenduoja Irena Smilgevičienė, %

Išduota: 2006-07-31, Nr. MPL-08510, Galiojanti

Smilgevičienė Irena dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Smilgevičienė Irena?

2019-10-21, 18:30 | 1

Nuostabi daktarė,tai saulutė Šešinės poliklinikos.

2019-10-17, 01:32 | 1

Ilgus metus teko gydytis, man ir visai mano šeimai, su įvairiomis problemomis. Gydytoja itin profesionali, rūpestinga, greita, atidi, žmogiška, o dar ir turint puikų humoro jausmą. Rekomenduoju visiems gyvenime sutikti tokią Gydytoją iš didžiosios raidės. Labai pasitikiu ir didžiuojuosi, kad mano sveikata rūpinasi šį specialistė. Ačiū.

2019-08-18, 20:56 | 6

Nuostabi gydytoja. Dėmesinga, kompetetinga, rūpestinga. Paskiria skubių tyrimų jei sergi, viską paaiškina, atsako į klausimus. Miela ir geros širdies gydytoja. Vienintelis dalykas kuris užkliuvo yra tai, kad gydytoja nepritarė vegetarizmui. Nevalgau mėsos jau ilgą laiką, paminėjus apie tai gydytoja susiraukė ir tikrai nebuvo patenkinta mano pasirinkimu.

2019-05-17, 11:52 | 7

Puiki, nuoširdi, paprasta, draugiška,maloni ir profesionali gydytoja! Priėmė kaip skubios pagalbos atvejį,nes laukiuosi 39sav.,padarė skubų kraujo tyrimą,viską išsiaiškino,nusiuntė papildomai pas kitą specialistą (visur papuoliau tą pačią dieną),gavau visus išsamius tyrimų atsakymus, vaistų receptą ir palinkėjimą lengvo gimdymo! Padėkojau už puikų aptarnavimą,tai dar gavau komplektų,kad esu geras žmogus! O man atrodo,kad mes tiesiog per mažai vertiname tai ką turime ????

2019-05-17, 11:52 | 7