Pacientai, kurie rekomenduoja Irena Smilgevičienė, %

Išduota: 2006-07-31, Nr. MPL-08510, Galiojanti

Smilgevičienė Irena dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Smilgevičienė Irena?

2019-08-18, 20:56 | 4

Nuostabi gydytoja. Dėmesinga, kompetetinga, rūpestinga. Paskiria skubių tyrimų jei sergi, viską paaiškina, atsako į klausimus. Miela ir geros širdies gydytoja. Vienintelis dalykas kuris užkliuvo yra tai, kad gydytoja nepritarė vegetarizmui. Nevalgau mėsos jau ilgą laiką, paminėjus apie tai gydytoja susiraukė ir tikrai nebuvo patenkinta mano pasirinkimu.

2019-05-17, 11:52 | 7

Puiki, nuoširdi, paprasta, draugiška,maloni ir profesionali gydytoja! Priėmė kaip skubios pagalbos atvejį,nes laukiuosi 39sav.,padarė skubų kraujo tyrimą,viską išsiaiškino,nusiuntė papildomai pas kitą specialistą (visur papuoliau tą pačią dieną),gavau visus išsamius tyrimų atsakymus, vaistų receptą ir palinkėjimą lengvo gimdymo! Padėkojau už puikų aptarnavimą,tai dar gavau komplektų,kad esu geras žmogus! O man atrodo,kad mes tiesiog per mažai vertiname tai ką turime ????

2019-05-17, 11:52 | 7

Nerekomenduoju.Jokio demesio nusiskundimams.

2018-03-31, 23:17 | 1

Nereali gyditoja:)

2018-03-13, 09:24 | 2

Profesionali, maloni, įsigilinanti gydytoja. Visada paskiria papildomus tyrimus pas kitus specialistus bei įsigilina į problemą, išklauso, o svarbiausia - šypsosi.

2017-09-07, 18:44 | IP: 85.206.156.86

Gydytoja iš didžiosios raidės. Stebiuosi jos kantrybe ir atsidavimu savo profesijai.
Dėmesinga kiek jaunam, tiek senam pacientui. Didelis jai ačiū nuo mano visos šeimos.

2017-07-23, 19:47 | 5

Labai esu patenkinta gydytoja.tiesa sakant tik del jos ir neiseinu is Seskines poliklinikos.deja labai mazai tokiu nuostabiu gydytoju dirba sioje poliklinikoje.