Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Tatjana Malikėnienė, %

Licencijos

Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2004-10-28, Nr. MPL-03016, Galiojanti

Malikėnienė Tatjana dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Malikėnienė Tatjana?

Įvesti darbovietę!
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

73.9% Complete
3.7

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

50.3% Complete
2.5

Diagnozavo tik dalį problemos

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

46.2% Complete
2.3

Gydymas nebuvo veiksmingas

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

43.1% Complete
2.2

Vengė atsakinėti į klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

45.6% Complete
2.3

Laiko neužteko problemos įvertinimui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

53.1% Complete
2.7

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

92.9% Complete
4.6

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-08-19, 13:58 | 1

Visiškai nemaloni ir nekompetinga gydytoja.. Atėjus pirma karta pasieme tepeneli konkretaus nieko nepasakė. Be to dave lapelius su profilaktiniais vaistais. Atejus po menesio sužinoti tirymo atsakima ir tolimesni gydyma. Taip neišgirdau nieko gero... Sako analizai pas tave geri ir pradėjo kist vel tuos pačius lapelius su profilaktiniais vaistais, pasakiau kad jau geriau juos visiskai nieko nepadėjo. Pasakė kad antibiotiku tikrai neisrašynes, pasake dažniau skalaut gerkle ir pačiai su šaukšto galu išspauzdinet kamštelius..ar čia normalu??
Jai sakai viskaaa kas tave kankina ir vargina, jinai atsisukus i kompa tau kazka suburba ir visiškai nesigilina i problema ir i tai ka tu sakai...

2019-08-09, 22:26 | 5

Gydytoja neturi kompetencijos dirbti šį darbą, visiškai nepataikė su diagnoze, bet ir nelabai gilinosi į problemą, užmetė akį padavė reklaminį lapelį purškalo i gerklę šaltalankių aliejaus ir paleido. Tik nuėjus privačiai pas kitą gydytoją rado tikrąją problemą, kuri labai rimta ir deja buvo užleista, dėl nekompetetingų gydytojų.

2019-04-05, 20:01 | 1

Atėjus su siuntimu dėl vidinės ausies, patikrino ausų landas, nosies. Paklausus, kodėl valantis, ir ne tik, spengia ausyse, skauda ausų landas, gavau atsakymą, kad kam tas ausis valytis, kadangi valau, tai ir skauda. Kadangi vis dar norėjau išsiaiškinti, kas yra, tai gavau reklaminį, ausų skausmą malšinantį, lepelį ir pridūrė, kad jei jau taip skauda, tai galiu lašintis. Pas labiau abejinga pacientui gydytoją, dar nesu buvusi. Nerekomenduoju.

2019-03-18, 14:34 | 2

nemandagi, nesiklauso, ką kalba pacientas; skundžiausi, kad skauda kairę ausį, net girdisi širdies plakimas, jai iki lemputės... Savo šuns jai nepatikėčiau gygyti

2018-11-10, 11:09 | 1

Jei norite pasveikti ir sužinoti savo diagnozę - apeikite ratu šį gydytoją. Išrašė netinkamus vaistus dėl kurių tik pablogėjo (teko keliauti į ligoninę, vėliau pas privačius gydytojus) Kyla klausimas, jei tiek daug žmonių neigiamai atsiliepia, kodėl ji visdar dirba?