Pacientai, kurie rekomenduoja Povilas Pauliukas, %

Gydytojas kraujagyslių chirurgas

Išduota: 2009-05-04, Nr. MPL-13886, Galiojanti

2018-01-28, 15:58 | 2

2017 m. balandžio mėnesį man pradėjo svaigti galva, po keletą kartų per dieną pajusdavau staigius svaigimo epizodus. Po kažkiek dienų svaigimas peraugo į nuolatinį vertigo tipo svaigimą. Akių vyzdžiai tapo skirtingi. Negalėjau net paeiti, viskas siubavo po kojomis, sukosi ratu, pro akis prabėgdavo šimtai vaizdų. Buvau paguldytas į ligoninę (gyvenu ir dirbu Anglijoje) įtarus mikro insultą. KT ir MRT neparodė insulto, bet visi požymiai atitiko insulto. Tad gydytas buvau kaip nuo jo. Po kažkiek laiko savijauta pagerėjo, bet vėliau prasidėjo intensyvus galvos spaudimas kiekvieną dieną skirtingose galvos vietose. Taip pat viena naktį buvo laikinai dešinę koją suparalyžavę (apie minutę laiko negalėjau net pajudinti), kitą kartą – tas pats su dešine ranka. Po to atsirado tremoras toje rankoje. Epizodiškai vėl ištiktavo vertigo priepuoliai. Prasidėjo nerimas ir nemiga. Gydytojai nieko nenustatė. Padarius dar kartą MRT bei MRA taip pat nieko nenustatyta. Gydytojai priėjo išvados, kad tai buvo labirintitas, po to – maskuojanti depresija. Išrašė antidepresantų. Keletą kartų per savaitę kankindavo mane tai rankos silpnumas, tai galvos svaigimo priepuoliai su orientacijos praradimu. Apsilankiau pas keletą gydytojų, bet nieko nenustatyta. Privatus neurologas manė, kad tai labirintitas.
Susiradau profesorių Povilą Pauliuką. Atlikus kaklo arterijų ultragarsinius tyrimus bei kitus testus, nustatytas kanklo angos sindromas bei patarta operuotis. Po operacijos (2017 m. spalio 15 d.) žymiai geriau pasijitau, savijauta vis gerėja. Išnyko visi anksčiau išvardinti simptomai, palaipsniui mažėja dešinės rankos tremoras, reguliuojasi miegas. Ačiū profesoriui Povilui Pauliukui už atliktą profesionalų darbą ir sugražintą laimingą gyvenimą. Linkiu jam sveikatos ir ištvermės operuojant kitus pacientus. Dar kartą ačiu profesoriui.
Pacientas Dainius iš Anglijos.

2017-10-08, 18:32 | IP: *.*.*.*
2017-05-18, 03:55 | IP: *.*.*.*
2017-02-14, 22:36 | 2

Atlikta operacija prieš keletą mėnesių, tačiau rezultatas nelabai geras. Dalinai simptomai pagerėjo, tačiau pagrindinė problema - stiprūs svaigimo priepuoliai (vertigo) toliau kartojasi, taip pat ir pastovus svaigimas kiekvieną dieną. Trumpai tariant - visiškai neįmanoma gyventi. Ligoninėje priežiūra gera, matosi, kad gydytojui ir personalui rūpi pacientai, nors tvarkos dėl operacijų eilės trūksta. Gydytojas per daug optimistiškas, prižada(greičiausiai visiem tą patį) "galite būti visiškai sveikas", toks jausmas, kad visos pasaulio ligos yra dėl slankstelinių arterijų... Vertigo priežasčių yra tikrai ne viena, ir ši yra tikrai ne vienintelė. Dėl komplikacijų įspėja tik atvykus prieš pat operaciją, kai jau kažką svarstyti nebėra nei kada nei kaip. Pvz. dėl užkritusio antakio, kuris man neatsistatė visiškai pilnai. Tiems kam aišku, kad jūsų simptomai yra dėl slankstelinių arterijų operuotis verta, nes pasirinkimo kitokio tikriausiai ir nėra, tačiau jei jaučiate, kad yra kažkokių kitų dalykų, kurie provokuoja jūsų simptomus, būkite labai atsargūs, nes objektyvios nuomonės iš šio gydytojo greičiausiai negausite. Bendrai paėmus nesigailiu operacijos, nes visgi pagerėjimas yra. Taip pat reiktų paminėti, kad gydytojui manau reiktų pasirūpinti, kad anesteziologas liktų budėti per naktį, nes visko gali atsitikti, o taip tikrai nesaugu, nes buvo situacija kai jo reikėjo ir teko laukti kol atvažiuos iš Kauno. Galėjo baigtis labai liūdnai. Antrą kart ten važiuoti būtų šiek tiek baisoka.

2016-10-25, 16:58 | IP: 78.58.68.166

Po operacijos esu tik trečia diena. Gulėjau dvi paras, gydytojas nebuvo net išėjęs. Ko paprašysi, tą gausi. Visos jo sesutės taip pat malonios. Užeidavo į palatą dažnai, klausė kaip jaučiamės, matavo kraujospūdį, temperatūrą. Net naktį atėjus paprašyti vaistų nuo skausmo radau žmogų miegantį, bet tuoj pat prilėkė ir davė vaistų. Žodžiu, nors ir kaina didelė, bet priežiūra palyginti su mano miesto ligonine tobula. Šiam gydytojui linkiu kuo didžiausios sveikatos, sėkmės ir tik gerų pacientų (nes čia kiek matau yra keletas purvais besidrabstančių personų. Nė vienas nėra stebukladarys, jei jum nepasisekė, nereiškia, kad reikia gasdinti žmones, laukiančiaus savo eilės operacijai) NUOŠIRDŲ AČIŪ sakau gydytojui P.Pauliukui. Tikiuosi, kad kai tik sugis žaidzda viskas bus gerai ir žinoma jei tik prireiks kitos pusės operacijos kreipsiuosi iš kart tik į jį.

2015-04-30, 13:51 | IP: 77.90.72.135

labai geras specialistas

2014-08-01, 11:23 | IP: *.*.*.*

2014-06-26, 15:07 | IP: *.*.*.*

2014-01-08, 20:04 | IP: 89.117.108.113

Brangieji,prieš operaciją pas gydytoją P.Pauliuką skaitėme labai daug blogų komentarų, bet po konsultacijos pas Vilniaus greit. pagalbos angiochirurgus supratome, kad yra mums, konkrečiai mano vyrui tik vienas kelias, operuotis pas P.Pauliuką. Taip,mes sumokėjome 5000 litų už operaciją,200 litų už konsultaciją,bet tai yra niekis lyginant su tuo ką teko išgyventi iki to momento.5 metus nerasta ir nenustayta liga, kokių tik tyrimų nedarėme, turėjome siuntimą į Vilniaus Santariškių klinikas,darėme magn.rez.,lank.Panevėžio konsult.polik.,Kauno klinikose ir galiausiai,kai vyras paprašė siuntimo tirtis į stacionarą buvo draugiškai pasakyta „nėra kur tave siusti nes tyrimai geri...“O mano vyrui, jau ligai tęsiantis 5 metus ,prasidėjo sąmonės praradimo priepuoliai į dieną po kelis kartus, žmogus prarado darbą beieškodamas ligos...Tarp kitko, visus reikalingus tyrimus P.Pauliukas padarė per pirmą priėmimą, o angiochirurgas Vilniaus greit.pag.lig.,pas ji mes atvykome pravažiave 200 km.į vieną puse, tik pasiūlė pasidaryti Duplex tyrimą, kuris vėl užsiregist.bus atliktas tik po mėnesio...Kai mes kalbame apie orumą, noriu pasakyti, kad prie gydytojo P.Pauliuko nepasijutome pažeminti, kaip kad Viln. greitosios pagalbos ligoninėje. Greičiau nei po mėnesio vyrui buvo atlikta operacija, atlaisvinta kraujotaka į smegenis. Didelis ačiū gydytojui P.Pauliukui kad galiu vėl dirbti ir šypsotis, taip pat ačiū geriems žmonėms,ypač vyrukui iš Kelmės papasakojusiam mums savo ligos ir operacijos įstoriją, kurios dėka supratome, kad komentaruose pasisako ne vien gero norintys...

2013-12-11, 08:47 | IP: *.*.*.*