Pacientai, kurie rekomenduoja Povilas Pauliukas, %

Gydytojas kraujagyslių chirurgas

Išduota: 2009-05-04, Nr. MPL-13886, Galiojanti

2018-01-28, 15:58 | 2

2017 m. balandžio mėnesį man pradėjo svaigti galva, po keletą kartų per dieną pajusdavau staigius svaigimo epizodus. Po kažkiek dienų svaigimas peraugo į nuolatinį vertigo tipo svaigimą. Akių vyzdžiai tapo skirtingi. Negalėjau net paeiti, viskas siubavo po kojomis, sukosi ratu, pro akis prabėgdavo šimtai vaizdų. Buvau paguldytas į ligoninę (gyvenu ir dirbu Anglijoje) įtarus mikro insultą. KT ir MRT neparodė insulto, bet visi požymiai atitiko insulto. Tad gydytas buvau kaip nuo jo. Po kažkiek laiko savijauta pagerėjo, bet vėliau prasidėjo intensyvus galvos spaudimas kiekvieną dieną skirtingose galvos vietose. Taip pat viena naktį buvo laikinai dešinę koją suparalyžavę (apie minutę laiko negalėjau net pajudinti), kitą kartą – tas pats su dešine ranka. Po to atsirado tremoras toje rankoje. Epizodiškai vėl ištiktavo vertigo priepuoliai. Prasidėjo nerimas ir nemiga. Gydytojai nieko nenustatė. Padarius dar kartą MRT bei MRA taip pat nieko nenustatyta. Gydytojai priėjo išvados, kad tai buvo labirintitas, po to – maskuojanti depresija. Išrašė antidepresantų. Keletą kartų per savaitę kankindavo mane tai rankos silpnumas, tai galvos svaigimo priepuoliai su orientacijos praradimu. Apsilankiau pas keletą gydytojų, bet nieko nenustatyta. Privatus neurologas manė, kad tai labirintitas.
Susiradau profesorių Povilą Pauliuką. Atlikus kaklo arterijų ultragarsinius tyrimus bei kitus testus, nustatytas kanklo angos sindromas bei patarta operuotis. Po operacijos (2017 m. spalio 15 d.) žymiai geriau pasijitau, savijauta vis gerėja. Išnyko visi anksčiau išvardinti simptomai, palaipsniui mažėja dešinės rankos tremoras, reguliuojasi miegas. Ačiū profesoriui Povilui Pauliukui už atliktą profesionalų darbą ir sugražintą laimingą gyvenimą. Linkiu jam sveikatos ir ištvermės operuojant kitus pacientus. Dar kartą ačiu profesoriui.
Pacientas Dainius iš Anglijos.

2016-10-25, 16:58 | IP: 78.58.68.166

Po operacijos esu tik trečia diena. Gulėjau dvi paras, gydytojas nebuvo net išėjęs. Ko paprašysi, tą gausi. Visos jo sesutės taip pat malonios. Užeidavo į palatą dažnai, klausė kaip jaučiamės, matavo kraujospūdį, temperatūrą. Net naktį atėjus paprašyti vaistų nuo skausmo radau žmogų miegantį, bet tuoj pat prilėkė ir davė vaistų. Žodžiu, nors ir kaina didelė, bet priežiūra palyginti su mano miesto ligonine tobula. Šiam gydytojui linkiu kuo didžiausios sveikatos, sėkmės ir tik gerų pacientų (nes čia kiek matau yra keletas purvais besidrabstančių personų. Nė vienas nėra stebukladarys, jei jum nepasisekė, nereiškia, kad reikia gasdinti žmones, laukiančiaus savo eilės operacijai) NUOŠIRDŲ AČIŪ sakau gydytojui P.Pauliukui. Tikiuosi, kad kai tik sugis žaidzda viskas bus gerai ir žinoma jei tik prireiks kitos pusės operacijos kreipsiuosi iš kart tik į jį.

2015-04-30, 13:51 | IP: 77.90.72.135

labai geras specialistas

2014-01-08, 20:04 | IP: 89.117.108.113

Brangieji,prieš operaciją pas gydytoją P.Pauliuką skaitėme labai daug blogų komentarų, bet po konsultacijos pas Vilniaus greit. pagalbos angiochirurgus supratome, kad yra mums, konkrečiai mano vyrui tik vienas kelias, operuotis pas P.Pauliuką. Taip,mes sumokėjome 5000 litų už operaciją,200 litų už konsultaciją,bet tai yra niekis lyginant su tuo ką teko išgyventi iki to momento.5 metus nerasta ir nenustayta liga, kokių tik tyrimų nedarėme, turėjome siuntimą į Vilniaus Santariškių klinikas,darėme magn.rez.,lank.Panevėžio konsult.polik.,Kauno klinikose ir galiausiai,kai vyras paprašė siuntimo tirtis į stacionarą buvo draugiškai pasakyta „nėra kur tave siusti nes tyrimai geri...“O mano vyrui, jau ligai tęsiantis 5 metus ,prasidėjo sąmonės praradimo priepuoliai į dieną po kelis kartus, žmogus prarado darbą beieškodamas ligos...Tarp kitko, visus reikalingus tyrimus P.Pauliukas padarė per pirmą priėmimą, o angiochirurgas Vilniaus greit.pag.lig.,pas ji mes atvykome pravažiave 200 km.į vieną puse, tik pasiūlė pasidaryti Duplex tyrimą, kuris vėl užsiregist.bus atliktas tik po mėnesio...Kai mes kalbame apie orumą, noriu pasakyti, kad prie gydytojo P.Pauliuko nepasijutome pažeminti, kaip kad Viln. greitosios pagalbos ligoninėje. Greičiau nei po mėnesio vyrui buvo atlikta operacija, atlaisvinta kraujotaka į smegenis. Didelis ačiū gydytojui P.Pauliukui kad galiu vėl dirbti ir šypsotis, taip pat ačiū geriems žmonėms,ypač vyrukui iš Kelmės papasakojusiam mums savo ligos ir operacijos įstoriją, kurios dėka supratome, kad komentaruose pasisako ne vien gero norintys...

Esate Povilas Pauliukas?
2013-10-03, 22:51 | IP: 89.117.34.227

Sveiki visi,
Tam ir yra forumai kuriami, kad padiskutuotume ir susidarytume vienokia ar kitokia nuomonę. Mano nuomonė po konsultacijos pas P. Pauliuką J. Pauliuko šeimos klinikoje buvo labai puiki ir nuotaikos buvau labai pakilios, jis labai logiškai ir įtaigiai kalbėjo, galvojau kad pagaliau, bent vienas gydytojas rado priežastį dėl ko taip jaučiuosiu. Priežastis įgimta, arterijos sveikos tik jas spaudžia kaklo raumenys, tad reikia pašalinti kai kuriuos raumenis, kad kraujas galėtų laisvai tekėti, tad reikia daryti operaciją. Išrašė vaistų pagerti sermion ir cinnarizin sakė pagerti pora dienu jei nepades negerti ilgiau, šie vaistai nepadėjo. Tad pradėjau mąstyti apie operaciją, bet taip staigiai nesiryžau ir norėjau, kad dar kas nors patvirtintų Pauliuko tyrimus. Užsirašiau tyrimus pas angiochirurgą Barakauską, jis pasakė, kad mano slankstelinės arterijos tiesutėlės, diametras geras, kraujotaka gera, ir kad cia tikrai ne sita priežastis. Tada ir nusprendžiau pasiskaitinėti apie P. Pauliuką ir paaiskėjo kas jis per vienas, puikus daktaras išgydantis visus savo skalperiu ir guldo ant operacinio stalo net ir sveikiausius žmones, vos pats po jo skalperiu nepakliuvau, atsiprašau profesoriau P Pauliuk, bet negražu vadinti profesionalus angiochirurgus kaip Barkauskas ar Laurikėnas nevykeliais tai labai nekorektiška.

Esate Povilas Pauliukas?