Pacientai, kurie rekomenduoja Povilas Pauliukas, %

Gydytojas kraujagyslių chirurgas

Išduota: 2009-05-04, Nr. MPL-13886, Galiojanti

2016-10-25, 16:58 | IP: 78.58.68.166

Po operacijos esu tik trečia diena. Gulėjau dvi paras, gydytojas nebuvo net išėjęs. Ko paprašysi, tą gausi. Visos jo sesutės taip pat malonios. Užeidavo į palatą dažnai, klausė kaip jaučiamės, matavo kraujospūdį, temperatūrą. Net naktį atėjus paprašyti vaistų nuo skausmo radau žmogų miegantį, bet tuoj pat prilėkė ir davė vaistų. Žodžiu, nors ir kaina didelė, bet priežiūra palyginti su mano miesto ligonine tobula. Šiam gydytojui linkiu kuo didžiausios sveikatos, sėkmės ir tik gerų pacientų (nes čia kiek matau yra keletas purvais besidrabstančių personų. Nė vienas nėra stebukladarys, jei jum nepasisekė, nereiškia, kad reikia gasdinti žmones, laukiančiaus savo eilės operacijai) NUOŠIRDŲ AČIŪ sakau gydytojui P.Pauliukui. Tikiuosi, kad kai tik sugis žaidzda viskas bus gerai ir žinoma jei tik prireiks kitos pusės operacijos kreipsiuosi iš kart tik į jį.

2015-04-30, 13:51 | IP: 77.90.72.135

labai geras specialistas

2014-08-01, 11:23 | IP: *.*.*.*

2014-06-26, 15:07 | IP: *.*.*.*

2014-01-08, 20:04 | IP: 89.117.108.113

Brangieji,prieš operaciją pas gydytoją P.Pauliuką skaitėme labai daug blogų komentarų, bet po konsultacijos pas Vilniaus greit. pagalbos angiochirurgus supratome, kad yra mums, konkrečiai mano vyrui tik vienas kelias, operuotis pas P.Pauliuką. Taip,mes sumokėjome 5000 litų už operaciją,200 litų už konsultaciją,bet tai yra niekis lyginant su tuo ką teko išgyventi iki to momento.5 metus nerasta ir nenustayta liga, kokių tik tyrimų nedarėme, turėjome siuntimą į Vilniaus Santariškių klinikas,darėme magn.rez.,lank.Panevėžio konsult.polik.,Kauno klinikose ir galiausiai,kai vyras paprašė siuntimo tirtis į stacionarą buvo draugiškai pasakyta „nėra kur tave siusti nes tyrimai geri...“O mano vyrui, jau ligai tęsiantis 5 metus ,prasidėjo sąmonės praradimo priepuoliai į dieną po kelis kartus, žmogus prarado darbą beieškodamas ligos...Tarp kitko, visus reikalingus tyrimus P.Pauliukas padarė per pirmą priėmimą, o angiochirurgas Vilniaus greit.pag.lig.,pas ji mes atvykome pravažiave 200 km.į vieną puse, tik pasiūlė pasidaryti Duplex tyrimą, kuris vėl užsiregist.bus atliktas tik po mėnesio...Kai mes kalbame apie orumą, noriu pasakyti, kad prie gydytojo P.Pauliuko nepasijutome pažeminti, kaip kad Viln. greitosios pagalbos ligoninėje. Greičiau nei po mėnesio vyrui buvo atlikta operacija, atlaisvinta kraujotaka į smegenis. Didelis ačiū gydytojui P.Pauliukui kad galiu vėl dirbti ir šypsotis, taip pat ačiū geriems žmonėms,ypač vyrukui iš Kelmės papasakojusiam mums savo ligos ir operacijos įstoriją, kurios dėka supratome, kad komentaruose pasisako ne vien gero norintys...