Pacientai, kurie rekomenduoja Egidija Ovsianienė, %

Išduota: 2009-05-08, Nr. MPL-14104, Galiojanti

2018-10-03, 18:26 | 1

Puiki gydytoja! Labai švelni ir atsidavusi darbui! Labai ačiū jai ir visai akušerijos komandai, kuri priėmė mano antrą sūnelį rugpjūčio 9 d.!????

2018-10-03, 17:04 | 1

Begalo šilta asmenybė! Iki širdies gelmių esu dekinga už gimusia svajonę kurios vardas LUKA

2018-08-28, 19:16 | 2

ne, ne, ne... tikrai nepatariu.

2018-08-05, 13:43 | 1

Paliko ne koki ispudi. Atmestinai viskas., belekaip, neatsizvelgiant i paciente, jokio zmogiskumo, abejinga kitu skausmui. As irgi gimdziau prie sios gydytojos ir tik patys blogiausi atsiminimai. Nezinau, galbut lauke pinigu, tuomet gal butu labiau susitelkusi i savo darba, mano busena. Po gimdymo, pasiteiravusi kitu daktaru, susiradusi info, manau, kad visas procesas galejo praeiti sklandziau, deja, nebuvo imtasi priemoniu ir nereaguota i mano prasymus. Gimdymas prie jos tapo mano didziausiu siaubu...

2018-08-04, 13:25 | 1

Gimdžiau prie šios gydytojos. Labai nemaloni,komentavo mano svorį, išvaizdą, vyras turėjo kvietinėti ją,kad patikrintu bent kas 3h. Aš suprantu,kad dirbdama tokį darbą tampi abejingesnė kitu skausmui,bet žmogiškumo nereiktu pamiršti. Tikrai niekam nelinkėčiau pas ją gydytis ar tuo labiau gimdyti.