Pacientai, kurie rekomenduoja Giedrė Manikienė, %

Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2007-06-29, Nr. MPL-09369, Galiojanti

Manikienė Giedrė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Manikienė Giedrė?

2019-05-06, 16:16 | 3

Labai šauni gydytoja!!! Maloni, viską išsamiai paaiškina, parodo , paskiria gydymą. Tiksliai viską nustato.
Rekomenduoju!

2019-03-26, 09:08 | 1

Ši gydytoja viršijo visus lūkesčius. Prieš tai su dukra kreipiausi į du LOR specialistus privačiose įstaigose, nei vienas nedarė tokių tyrimų ir neiškėlė tokių versijų, kaip ši gydytoja ir jos įtarimai dėl diagnozės pasitvirtino. Esu be galo dėkinga, nemoku apsakyti, suteikė vilties, kad bėdos baigsis. Operyviai suorganizavo operaciją pas mūsų norimą specialistą, labai švelniai ir atidžiai atliko vaikui nemalonius tyrimus, paaiškino eigą, davė telefono numerį dėl papildomos informacijos kai jau bus tyrimų rezultatai. Konsultacija nekainavo. Taip gerai tiesiog nebūna, net privačiose įstaigose, ju nekalbu apie valstybines

2018-12-20, 18:40 | 3

Puiki gydytoja! Lankėmės su vaiku, atidžiai apžiūrėjo, nustatė diagnozę ir paskyrė gydymą. Išsamiai viską paaiškino. Tikrai rekomenduoju!

2018-05-15, 17:22 | 3

Puiki gydytoja. Lankomės su sūnumi jau 3,5 metų kas pusmetį. Visada maloni, taktiška. Pakliuvom labai blogos būklės, bet neskubėjo operuot (nors kiti LOR gydytojai stebėjosi, kodėl nepjovė adenoidų). Pralaukėm baisiausią laikotarpį ir iš III laipsnio adenoidai sumažėjo iki I. Gydytoja tikėjo, kad išaugsim. Įėjus į kabinetą visada pasitinka su šypsena, sutinka žodžiais ,,o, mano užaugintas pacientas". Į visus klausimus atsako išsamiai.

2018-03-05, 15:17 | 9

Daugiau tokiu gydytoju.