Pacientai, kurie rekomenduoja Violeta Klevinskienė, %

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2004-11-30, Nr. MPL-03868, Galiojanti

Išduota: 2007-01-04, Nr. MPL-08937, Galiojanti

Klevinskienė Violeta dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Klevinskienė Violeta?

2018-11-22, 14:30 | 3

Labai džiaugiuosi turėdama tokią rūpestingą šeimos daktarę. Visada stengiasi rasti priežastį mano sveikatos nusiskundimams, tikrai daro viską, kad padėtų. Operatyviai siunčia tirtis toliau, jeigu tai reikalinga. Esu tikrai patenkinta ir dėkinga.

2017-09-21, 13:10 | IP: *.*.*.*
2016-09-26, 15:49 | IP: *.*.*.*
2016-09-25, 18:01 | 5

Labai nuostabi, atidi gydytoja. Malonus, šiltas ir draugiškas bendravimas. Visad išsami konsultacija. Esu labai patenkinta, kad būtent Violeta yra mūsų šeimos gydytoja. Ačiū už viską
Danguolė Š.

2016-02-15, 11:06 | IP: 78.56.215.252

Nuostabi, mokanti išklausyti ir užjausti. Puiki gydytoja.

2016-02-11, 14:08 | IP: 84.15.187.167

Nuostabi tiek gydytoja,tiek sesele.Komanda ju fantastiska.Tiek zavi profesionalumas ,tiek bendravimas,pajuokavimai ir patarimai,net pabarimai ,kai apleidi liga :).Linkiu islikti jums tokioms zavioms,mielioms,rupestingoms kokios esate

2016-01-30, 18:19 | IP: 5.20.166.137

Labai maloni , nuoširdi, profesionali, kompetetinga gydytoja, tai pavyzdys visiems Karoliniškių poliklinikos gydytojams, nes kiti šios poliklinikos gydytojai sąvo bendravimu su ligoniais kelia siaubą.

2015-08-09, 23:10 | IP: 84.240.54.232

Puiki medikė

2015-08-06, 12:05 | IP: *.*.*.*
2015-05-17, 20:13 | IP: 78.56.109.212

Pirmą kartą netikėtai teko rimtai susirgti. Esu dėkinga už gydytojos profesionalumą, aukštą kompetencijos lygį, atsakingą požiūrį, gebėjimą skubiai reaguoti (ypatingai svarbu dirbančiam pacientui), specialistų konsultacijų paskyrimą bei vėlesnį rezultatų aptarimą, ligos eigos stebėseną, konstruktyvias rekomendacijas dėl tiek dėl gydymo eigos, tiek dėl tolimesnės reabilitacijos naudojantis išplėstinėmis paslaugomis Karoliniškių poliklinikoje. Taip pat esu dėkinga daktarės padėdėjai slaugytojai. Ryškiai išsikiria komandinis darbas, ko pasekoje sutaupomas tiek gydytojos, tiek paciento laikas. Taip pat džiugu, kai slaugytoja pastoviai atlieka monitoringą dėl prevencinių priemonių, susijusių su rizikingomis ligomis, ir maloniai kartas nuo karto primena, kad reikia laiku pasitikrinti. Belieka palinkėti tolimesnės sėkmės tiek gydytojai, tiek slaugytojai.