Pacientai, kurie rekomenduoja Vita Ciunienė, %

Vaikų ligų gydytojas

Išduota: 2004-12-02, Nr. MPL-04185, Galiojanti

Ciunienė Vita dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Ciunienė Vita?

2019-01-21, 09:10 | 1

Tai mūsų antra vaikų gydytoja. Šią gydytoją mūsų šeima pamilo iš pirmo karto. Ir tai yra svarbu, nes nuolatinis stresas vaiką vedant pas prieš ją buvosią gydytoją buvo išvarginęs. Gydytojos informacijos perdavimas tėvams yra ramus ir informatyvus. Ne visas ligas galima iškart diagnozuoti, bet gydytoja kantriai ieško simptomų priežąsčių, derina gydymą. Kartais sustabdo ir nuramina mus, kaip "išdigandusius" tėvus. Ačiū nuširdžiai, kad auginate mūsų vaiką ir mus pačius :) L., I. ir M. Ž.

2018-10-16, 22:38 | 1

Kokia gydytoja ideali tiesiog !!! Seniai , begalo seniai buvau sutikus tokia saunia, begalo idealia gydytoja!!! Tik geriausi atsiliepimai !!!
Neesam jos pacientai teko tiesiog papildomai lankytis kaip pas budincia ir labai gaila kad negalim prisirasyti... bet tik geriausi atsiliepimai , gydytoja tiesiog super...

2018-07-30, 18:00 | 1

Nuostabi gydytoja! Rekomenduoju 100%

2017-01-30, 14:02 | IP: 79.142.112.62

Puiki, nuostabi gydytoja. Tai mano pirmosios dukters , o dabar ir mažosios gydytoja. Per 26 metus (šiek tiek ji buvo palikusi mūs, dirbo kitur, bet kai grįžo aš ją vėl susiradau) esu labai patenkinta šia vaikų pediatre:)

2016-03-22, 15:39 | IP: 78.60.141.166

Labai puiki daktarė. Esant klausimams dėl vaiko sveikatos yra pasiekiama net savaitgaliais ar nedarbo metu. Po konsultacijos telefonu perskambina kitą dieną, kad sužinoti ar pagerėjo sūnaus būklė. Su vyru esame dėkingi šiai daktarei už vaiko priežiūrą. p.s. nežinau kodėl kažkas rašė, kad neduoda siuntimo tyrimams, nes šiuo klausimu skųstis irgi negalime.

2016-02-17, 12:25 | IP: 188.69.209.227

Puiki daktare

2016-01-20, 10:49 | IP: *.*.*.*
2016-01-05, 21:14 | IP: 88.119.224.229

Ši gydytoja rūpestingai gydo abu mano vaikus nuo pat jų gimimo. Žavi jos profesionalumas, atidumas, mokėjimas bendrauti tiek su suaugusiu, tiek su vaiku. Ačiū, Daktare!

2015-05-18, 10:36 | IP: 78.60.79.96

Nuostabi gydytoja!!!! :) kad visos tokios butu

2014-06-12, 14:47 | IP: 78.56.145.77

Tobula gydytoja ir ne tik pediatrė, bet ir psichologė, kai atvyko į namus lankyti mūsų naujagimio suteikė ne tik išsamią informaciją, bet dar ir psichologiškai padrąsino tiek mane, tiek vyrą, taip, jog apėmė įkvėpimas stengtis ir suteikė jėgų. Tikra profesionalė.

Esate Vita Ciunienė?