Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Valius Sruoga, %

Licencijos

Gydytojas psichiatras

Išduota: 2008-12-05, Nr. MPL-11915, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

94.2% Complete
4.7

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

84.8% Complete
4.2

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

83.5% Complete
4.2

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

88.5% Complete
4.4

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

88.5% Complete
4.4

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

92.5% Complete
4.6

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

81% Complete
4.1

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2020-12-10, 12:50 | Registruotas lankytojas 2

Pas gyd. V.Sruogą kreipiausi nes turiu problemų su ALKOHOLIU, esu alkoholikas. Man gyd. rekomendavo draugai kurie taip pat turi problemų su alkoholiu ir jie taip pat kaip ir aš sveikstame. Ir galiu pasakyti tik gerus žodžius apie gyd. V.Sruoga nes man padėjo atsisakyti alkoholio kurio jau nevartoju tris metus ir jaučiuosi laimingas :)
Ačiū gyd. V.Sruogai už savalaikį palaikymą, spaudimą, nukreipimą, reikiama linkme sveikstant !!!

2019-10-25, 05:00 | Registruotas lankytojas 1

Nuo apsilankymo pas Gyd. Valius Sruoga prasidėjo mano sveikimas nuo priklausomybės ir kopriklausomybės. Niekas taip tiksliai neįvardino mano tikrosios problemos kaip šis gydytojas. Tiksliai, aiškiai be jokių išvedžiojimų. Iš pradžių kildavo didelis pasipriešinimas, nes skaudu buvo girdėti tiesą, buvo žymiai maloniau gyventi neigime ir kaltinti visus aplink, bet gyd. V. Sruoga turi unikalų talentą suprantama kalba, labai aiškiai ir taikliai nukreipti ten, kur skauda ir kur labiausiai reikia gydytis. Šis gydytojas yra vienas profesionaliausių savo srityje. Esu nekarta rekomendavusi šį gydytoją kaip puikų ir kone vienintelį specialistą į kurį kreipčiausi priklausomybės klausimais. Tik šio Specialisto dėka esu blaivi jau 11 metų. Ačiū.

2019-10-24, 10:18 | Registruotas lankytojas 7

Gydytojo darbo metodai gana griežti, bet man tai tiko. Valiaus kompetencija dirbti su psichiniais sutrikimais yra aukščiausio lygio, ypatingai gerai jaučia pacientą. Dirbau su juo virš 2 metų ir drąsiai galiu teigti, kad tik jo dėka esu psichiškai sveika šiai dienai, nebevartoju jokių vaistų, alkoholio. Tai yra Žmogus, padaręs ypatingai didelę įtaką mano dabartiniam sveikam gyvenimui. Man jis autoritetų autoritetas. Griežtas, bet teisingas ir išmintingas.

2019-08-23, 14:44 | Registruotas lankytojas 1

Darbo metodas buvo siaubingas. Iš pradžių buvo labai taktiškas, ištraukė informaciją apie gyvenimą. O nuo antro seanso panaudojo tą informaciją prieš mane. Terapijos metu žemino, tyčiojosi. Nurodė žegnotis, namie kalbėtis su veidrodžiu. Momentais man kilo minčių, kuriam labiau gydytis reikia. Vienos terapijos metu pasakė: galiu pasakyt taip, kad išeisi ir nusižudysi. Po terapijos sutriko miegas, kilo savižudybės minčių. Pavyko atsisakyti terapijos. Nerekomenduoju.

2008-09-11, 15:56 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Valius Sruoga?