Pacientai, kurie rekomenduoja Valius Sruoga, %

Gydytojas psichiatras

Išduota: 2008-12-05, Nr. MPL-11915, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2024-01-31, 15:24 | Registruotas lankytojas 2

Nuoširdžiai dėkoju daktarui, tikrai nesitikėjau kad tiek daug gausių iš jo, tai buvo tikslingiausias, paprasčiausias ir efektyviausias priklausomybės ligos ir sveikimo išdėstimas, tikrai esu susidūręs su daugybe gerų specialistų, bet taip techniškai ir paprastai man joks specialistas nėra padėjęs, ačiū jums daktare, esate savo srities profesionalas.

2024-01-31, 15:24 | Registruotas lankytojas 2

2023-10-25, 18:28 | Registruotas lankytojas 1

Geriausias, kiek man teko visokiausiu matyt ir bendrauti

2021-07-27, 09:59 | Registruotas lankytojas 1

Daktaras su gilia patirtimi priklausomybių srityje. Galbūt ne kiekvieną kartą man patiko taikoma metodika,tačiau būtent toks gydymas man tiko ir buvo efektyvus,nes sergant priklausomybe,žmogus linkęs priešintis,ko pasekoje tiesiog nepriima pagalbos,nesuvokia,kas jam kalbama. Esu blaivus 5 metus,su daktaro V. Sruogos įnašu,ypač blaivybės pradžioje,kai buvo iš tikrųjų labai sunku. Reiškiu dėkingumą.

2020-12-10, 12:50 | Registruotas lankytojas 2

Pas gyd. V.Sruogą kreipiausi nes turiu problemų su ALKOHOLIU, esu alkoholikas. Man gyd. rekomendavo draugai kurie taip pat turi problemų su alkoholiu ir jie taip pat kaip ir aš sveikstame. Ir galiu pasakyti tik gerus žodžius apie gyd. V.Sruoga nes man padėjo atsisakyti alkoholio kurio jau nevartoju tris metus ir jaučiuosi laimingas :)
Ačiū gyd. V.Sruogai už savalaikį palaikymą, spaudimą, nukreipimą, reikiama linkme sveikstant !!!

2019-10-25, 05:00 | Registruotas lankytojas 1

Nuo apsilankymo pas Gyd. Valius Sruoga prasidėjo mano sveikimas nuo priklausomybės ir kopriklausomybės. Niekas taip tiksliai neįvardino mano tikrosios problemos kaip šis gydytojas. Tiksliai, aiškiai be jokių išvedžiojimų. Iš pradžių kildavo didelis pasipriešinimas, nes skaudu buvo girdėti tiesą, buvo žymiai maloniau gyventi neigime ir kaltinti visus aplink, bet gyd. V. Sruoga turi unikalų talentą suprantama kalba, labai aiškiai ir taikliai nukreipti ten, kur skauda ir kur labiausiai reikia gydytis. Šis gydytojas yra vienas profesionaliausių savo srityje. Esu nekarta rekomendavusi šį gydytoją kaip puikų ir kone vienintelį specialistą į kurį kreipčiausi priklausomybės klausimais. Tik šio Specialisto dėka esu blaivi jau 11 metų. Ačiū.

2019-10-24, 10:18 | Registruotas lankytojas 11

Gydytojo darbo metodai gana griežti, bet man tai tiko. Valiaus kompetencija dirbti su psichiniais sutrikimais yra aukščiausio lygio, ypatingai gerai jaučia pacientą. Dirbau su juo virš 2 metų ir drąsiai galiu teigti, kad tik jo dėka esu psichiškai sveika šiai dienai, nebevartoju jokių vaistų, alkoholio. Tai yra Žmogus, padaręs ypatingai didelę įtaką mano dabartiniam sveikam gyvenimui. Man jis autoritetų autoritetas. Griežtas, bet teisingas ir išmintingas.