Gydytojas kraujagyslių chirurgas

Išduota: 2005-07-04, Nr. MPL-07089, Galiojanti

Mackevičius Artūras dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Mackevičius Artūras?

2017-10-18, 13:06 | IP: 78.56.114.228

Puikus daktaras,atliko man operacija su miegamaja arterija,viskas labai gerai,jauciasiu sveikas ir be pasekmes.

2017-08-02, 21:22 | IP: *.*.*.*
2017-03-24, 18:50 | 1

Kirilovų šeimos vardu dėkoju angiochirurgui Artūrui Mackevičiui už tikslią mano mamos ligos diagnozę ir tolimesnį gydymą. Mano 78 metų mamai šis profesionalus medikas diagnozavo dešinės miego arterijos 90 % stenozę (susiaurėjimą). Balandžio 21 dieną jis mamą sėkmingai operavo ir jau šiandien, balandžio 24 dieną ją išrašė namo. Mama džiaugiasi, kad dingo skausmai galvoje. Ji sako, kad po ilgo laikotarpio vėl gali džiaugtis gyvenimu ir vis pasikartoja , kad chirurgas turi lengvą ranką. Pas mamą akys prašviesėję, labai gera nuotaika. Po operacijos gydytojas vis užeidavo pas mamą į palatą pasiteirauti kaip ji jaučiasi. Konkretus, nedaugžodžiaujantis, neapleidžiantis ligonio po operacijos savo srities profesionalas. Jau per pirmąjį patikrinimą diagnozuojant ligą, įkvėpė pasitikėjimą juo. Dar kartą visos Kirilovų šeimos vardu dėkojame šiam Gydytojui Profesionalui, linkėdami Jam visokiariopos sėkmės gyvenime ir darbe. AČIŪ JUMS, GYDYTOJAU!

2017-03-18, 12:56 | IP: 90.137.22.113

Nuosirdziai dekoju kraujagisliu hirurgui.Arturui Mackeviciui.uz tikslu gydima prieziura.uz atlikta profesonalia operacija pasalintas trombas kojos venose.atvykau su greitaja is Moletu.buvau greitai apziureta degnoze nustatyta.greitai paguldyta pradetas gydimas.is visos sirdies dekoju siam gyditojui galima pasakyti jis isgelbejo man givybe.tegul dievas laimina jo rankas ir prota.tegul ji lydi dideli pasiekimai.ir sekme..uz atlikta operacija niekas manes jokio atligio nereikalavo..Moletu gyventoja.Daiva Aleknaite.