Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Giedrė Astrauskaitė, %

Licencijos

Šeimos gydytojas

Išduota: 2004-11-30, Nr. MPL-03735, Galiojanti

Astrauskaitė Giedrė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Astrauskaitė Giedrė?

Įvesti darbovietę!
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

51.9% Complete
2.6

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

58.9% Complete
2.9

Diagnozavo tik dalį problemos

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

55.6% Complete
2.8

Išgydė tik dalį problemos

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

62.1% Complete
3.1

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

51.7% Complete
2.6

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

56.4% Complete
2.8

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

78.8% Complete
3.9

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-11-04, 20:39 | 1

Pastoviai veluoja i darba po pusvalandi ar valanda. Visa ta laika tenka laukti uz duru ir per laukimo laika prisirenka kitu pacientu. Tada gydytoja bando "trumpinti" eile ir vienu metu priimineja po kelis pacientus - jokio paciento privatumo. Nenoriai israso siuntimus. Nepaskiria jokio gydymo ar tyrimu, bet tik zodziu pakomentuoja situacija. Nuo zodines konsultacijos skausmas tikrai nesumazeja :(

2019-09-10, 09:29 | 2

Labai puiki gydytoja, skiria pakankamai laiko, kalba aiškiai ir tikslingai. Labai supratinga, empatiška ir svarbiausia profesionali! Rekomenduoju 100 proc.

2019-09-03, 20:21 | 1

Gyd. Viskiskai neprofesionaliai elgiasi apsilankimo metu atvykus su sloga ir skaudancia gerkle pasako jog organizme dehidratacija. Net netikrindama, nemanau kad ji aiskerege. Antra karta apsilankius pas ja su siaubingais skausmai buvau issiusta pas psichologa. Turejo israsyti nedarbinguma ir du kartus jo nesuteike, nors pati paminejo jog dabar vaziuokite namo ir siandien jums nedarbingumas.
Labai bloga patirti gygytoja, pertraukineja konstatuoja savo teorijas visikasi net npaklausius, nepamatavus spaudimo. Daugiau nesilankysiu nes pikta jog mano poliklinikoje yra tokie aplaidus ir neprofesionalus gydytojai

2019-07-31, 22:52 | 4

Nerekomenduoju. Atėjau pas gydytoją kai buvo gripo epidemija, prastai jaučiausi todėl nutariau pasitikrinti. Kraujo tyrimai gripo neparodė, gydytoja sakė kad viskas nuo streso ir turėčiau numesti svorio (antsvorio neturiu), paklausus kaip galėčiau nuslopinti simptomus ir išvengti rizikos pasigauti gripą, pradėjo aiškinti kad viskam dievo valia, kaip dievas duos taip ir susirgsiu. Vėliau pasirodė, kad buvau apsinuodijusi prisikvepavusi toksiškų dažų. Gydytoja neadekvati, patariu rinktis kitą specialistą.

2019-05-18, 10:06 | 2

Tikrai maloni profesionali gydytoja, iki problemų ir jų sprendimo, iš pirmo žvilgsnio, galinti prieiti neįprstais kampais, tačiau tai tik parodo jos norą užsiimti ligos analize plačiau nei tikėjaisi. Ačiū jai.