Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Giedrė Astrauskaitė, %

Licencijos

Šeimos gydytojas

Išduota: 2004-11-30, Nr. MPL-03735, Galiojanti

Astrauskaitė Giedrė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Astrauskaitė Giedrė?

Įvesti darbovietę!
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

58.4% Complete
2.9

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

66% Complete
3.3

Diagnozavo tik dalį problemos

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

61.1% Complete
3.1

Išgydė tik dalį problemos

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

67.7% Complete
3.4

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

57.4% Complete
2.9

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

64.3% Complete
3.2

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

85.2% Complete
4.3

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-09-10, 09:29 | 2

Labai puiki gydytoja, skiria pakankamai laiko, kalba aiškiai ir tikslingai. Labai supratinga, empatiška ir svarbiausia profesionali! Rekomenduoju 100 proc.

2019-09-03, 20:21 | 1

Gyd. Viskiskai neprofesionaliai elgiasi apsilankimo metu atvykus su sloga ir skaudancia gerkle pasako jog organizme dehidratacija. Net netikrindama, nemanau kad ji aiskerege. Antra karta apsilankius pas ja su siaubingais skausmai buvau issiusta pas psichologa. Turejo israsyti nedarbinguma ir du kartus jo nesuteike, nors pati paminejo jog dabar vaziuokite namo ir siandien jums nedarbingumas.
Labai bloga patirti gygytoja, pertraukineja konstatuoja savo teorijas visikasi net npaklausius, nepamatavus spaudimo. Daugiau nesilankysiu nes pikta jog mano poliklinikoje yra tokie aplaidus ir neprofesionalus gydytojai

2019-07-31, 22:52 | 4

Nerekomenduoju. Atėjau pas gydytoją kai buvo gripo epidemija, prastai jaučiausi todėl nutariau pasitikrinti. Kraujo tyrimai gripo neparodė, gydytoja sakė kad viskas nuo streso ir turėčiau numesti svorio (antsvorio neturiu), paklausus kaip galėčiau nuslopinti simptomus ir išvengti rizikos pasigauti gripą, pradėjo aiškinti kad viskam dievo valia, kaip dievas duos taip ir susirgsiu. Vėliau pasirodė, kad buvau apsinuodijusi prisikvepavusi toksiškų dažų. Gydytoja neadekvati, patariu rinktis kitą specialistą.

2019-05-18, 10:06 | 2

Tikrai maloni profesionali gydytoja, iki problemų ir jų sprendimo, iš pirmo žvilgsnio, galinti prieiti neįprstais kampais, tačiau tai tik parodo jos norą užsiimti ligos analize plačiau nei tikėjaisi. Ačiū jai.

2019-04-15, 10:59 | 1

Apskritai tai ji tokia geranoriška, nėra blogas žmogus, gana draugiška. Tačiau...
Buvau porą kartų, abu kartus pusiau juokas ima, pusiau verkt noris. Pirmą kartą naudojosi google'u kad patikrintų kas man gali būti. Užsiplepėjo apie kažkokią savo kolegę... Kažkokius komentarus apie gyvenimą dalino. Galiausiai ėjau pas kitą specialistą.
Antrą kartą parašė siuntimą, kurio norėjau, tačiau vėl gavau komentarų apie dalykus, dėl kurių neklausiau. Ir tie komentarai tokiu užtikrintu, žinovo tonu, nors iš jų turinio akivaizdu, kad nei į tvorą, nei į mietą.
Pagrindinis patarimas jai pačiai būtų - aiškiau atskirti, kas yra jos darbo rėmuose, o kas ne. Nemokyti žmonių gyventi, o daugiau įsiklausyti.
O kitiems rekomenduočiau kol kas rinktis kitą specialistą.

2019-03-16, 00:47 | 4

Liūdna. Esant epigastriumo skausmams nepadariusi jokių tyrimų įrašė gastritą ir parekomendavo pagerti kolos. Negerėjant ir kreipusis pakartotinai - pasakė, kad "nenoriu dirbt", padarė kraujo tyrimą, jame viskas tvarkoje, pagerk skysčių. Vaistų jokių taip ir neišrašė. Istorija baigėsi tuo, kad po dviejų savaičių kankinimosi grįžus į gimtąjį miestą teko keliauti iš karto į priėmimą dėl dehidratacijos ir gauti keletą lašelinių, būklę įvertinęs šeimos gydytojas iš karto įtarė rimtesnes problemas. Po keletos dienų - gastroskopija ir nustatyta aktyvi dvylikapirštės žarnos opa, paskirtas gydymas antibiotikais, omeprazolu. Žodžiu, iš esmės nedarė jokiū tyrimų, neturėjau galimybės mažinti nei simptomų nei gydyti jų priežastį, buvo visiškai išsekintas organizmas.

2019-02-25, 16:37 | 1

Tikrai nerekomenduoju. Teko lankytis kelis kartus. Kiekvieną kartą jautiesi kaltas, kad atėjai. Jos nuomone visos ligos dėl streso, nerimo. Nezinau kas šypsojosi, kai skauda ar negera.
Taip pat kišasi į asmeninį gyvenimą. Daug moralizuoja. Net kai norėjau pasikonsultuoti dėl psichologo man paaiškino, visos moterys jaučiasi aukomis. Jaučiasi, kad labai nemėgsta ligų ieškotojų, bet neatrodo, kad ir atskiria tokius nuo tikrai turinčius sveikatos problemų.

2018-08-13, 10:08 | 1

Net neisklause. Pasiziurejo ir iskart pasake diagnoze...

2018-07-05, 19:47 | 2

Nuostabi gydytoja!! Skiria visus reikiamus tyrimus, gydymà. Daug dėmesio pacientui, rūpestingumas, atsakymai į visus klausimus. Pas gydytojà lankiaus ne vienà kartà. Labai rekomenduoju!!

2018-01-09, 11:08 | 1

Puiki, nuosirdi gydytoja, atsidavusi savo darbui ir be galo demesinga pacientui. Puiki specialiste, visada kliaujasi tyrimais, paaiskina kiekviena tyrimo rodmeni, reiksmes ir atsakingai skiria gydyma. Geriausia mano zinoma gydytoja pagal jausma po vizito, del profesionalumo taip pat neteko nusivilti.
Gal del to kad pacientams skiria pakankamai laiko sveikatos analizei tenka kiek ilgiau palaukti prie kabineto, taciau tai menka problem zinant kad ir tavo sveikatai bus skiriama pakankamai demesio.