Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Giedrė Astrauskaitė, %

Licencijos

Šeimos gydytojas

Išduota: 2004-11-30, Nr. MPL-03735, Galiojanti

Astrauskaitė Giedrė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Astrauskaitė Giedrė?

Įvesti darbovietę!
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

51% Complete
2.5

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

58.1% Complete
2.9

Diagnozavo tik dalį problemos

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

56.3% Complete
2.8

Išgydė tik dalį problemos

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

62.9% Complete
3.1

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

53.6% Complete
2.7

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

57.3% Complete
2.9

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

78.6% Complete
3.9

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2020-02-17, 22:58 | 1

Mūsų visa šeima lankosi jau metus . Ir esame patenkinti, gydytojos darbu. Padaro tai ko prašome, ir ko ne. Vaikutis greit pasveiksta.

2020-01-28, 16:13 | 2

Labai nekompetentinga gydytoja (kreipėmės išeiginę dieną kaip į budintį gydytoją), kuri nesugebėjo diferencijuoti, koks gydymas - antivirusinis ar antibakterinis- vaikui reikalingas. Dar daugiau - Atsisakė daryti kraujo tyrimą (nors prašėme), paskyrė antibiotikus, pasakiusi, kad ir taip visiškai aišku, neva tai gerklė pilna pūlių, ir dar pasakė “visko ten yra” (??), nors vaikas net nesiskundė gerklės skausmu (o pūlingą anginą esame turėję ne kartą, gerklę skaudėdavo net ryti negalėdavo), jam siaubingai skaudėjo galvą, buvo aukšta temperatūra, bendra būklė bloga. Ši gydytoja liepė antibiotikus gerti kuo greičiau. Išgėrus, vaikas pradėjo vemti, nebegalėjo net skysčių gerti. Teko vežti į ligoninę, kur nustatė gripą!! Vaikas buvo išsekęs, vos pastovėjo ant kojų. Santariškių pediatrai jokių pūlių gerklėje nerado!! Crb tik 8 buvo!!!
Nelinkiu niekam pas tokią gydytoją pakliūti. Tokie net neturėtų dirbti gydytojais!!
Ir dar - skyrė actifed, kuris turėtų būti skiriamas tik nuo 12 m. (Vaikui 7m.).

2020-01-13, 21:30 | 2

Daktarė bendravo maloniai, paskyrė kraujo tyrimus net neprašyta, bet iš kabineto išėjau gerokai pasimetusi. Ėjau pasitikrinti dėl gumbelio krūtyje. Iš tolo pažiūrėjus nustatė, kad tai cista, o paklausus, ar reikia nuodugniau ją ištirti, dėl ko atsirado, ar reikia gydyti, atsakė, kad krūtis pati savaime yra cista, tai nieko nereikia daryti. Kai pasakiau, kad maitinu naujagymį, patarė pereiti kuo greičiau prie mišinuko, nes PSO rekomendacijos maitinti krūtimi ir visi moksliniai tyrimai apie motinos pieno naudą tėra "mitas, sukurtas tokioms skurdžioms šalims kaip Lietuva, nes priešingai mamos, neįpirkdamos mišinukų, duotų vaikams karvės pieną".

2019-12-18, 09:39 | 5

Lankausi pas šią gydytoją, jau 3 metus, tikrai yra tiesa, kad ji tiks ne visiems, ir yra kitokio požiūrio ir bendravimo gydytoja. Pirmą kartą atvykus tikrai nesupratau jos bendravimo tipo, tačiau atėjus dar keletą kartų, man ji patiko, pataria ne tik kaip gydytoja, bet kaip žmogus ir kaip moteris, dvasiškai pabendrauja ir pataria.
Kas liečia gydymą, gydytoja tikrai pasirūpina, kad būtų atlikti reikiami tyrimai, jei tau jie reikalingi, tikrai priims ekstra atveju atvykus, tikrai konsultuoja ir sprendžia tavo bėdas.
Visumoje paėmus tikrai galiu apie gydytoja atsiliepti tik teigiamai, bet kaip minėjau, tikrai ne kiekvienam tiks jos bendravimo pobūdis, jei norite dalykiško šalto bendravimo, turėtumėte rinkis kitą gydytoją, bet kam tinka truputį kitoks požiūris, šita gydytoja tikrai kitokia :)

2019-11-04, 20:39 | 1

Pastoviai veluoja i darba po pusvalandi ar valanda. Visa ta laika tenka laukti uz duru ir per laukimo laika prisirenka kitu pacientu. Tada gydytoja bando "trumpinti" eile ir vienu metu priimineja po kelis pacientus - jokio paciento privatumo. Nenoriai israso siuntimus. Nepaskiria jokio gydymo ar tyrimu, bet tik zodziu pakomentuoja situacija. Nuo zodines konsultacijos skausmas tikrai nesumazeja :(

2019-09-10, 09:29 | 2

Labai puiki gydytoja, skiria pakankamai laiko, kalba aiškiai ir tikslingai. Labai supratinga, empatiška ir svarbiausia profesionali! Rekomenduoju 100 proc.

2019-09-03, 20:21 | 1

Gyd. Viskiskai neprofesionaliai elgiasi apsilankimo metu atvykus su sloga ir skaudancia gerkle pasako jog organizme dehidratacija. Net netikrindama, nemanau kad ji aiskerege. Antra karta apsilankius pas ja su siaubingais skausmai buvau issiusta pas psichologa. Turejo israsyti nedarbinguma ir du kartus jo nesuteike, nors pati paminejo jog dabar vaziuokite namo ir siandien jums nedarbingumas.
Labai bloga patirti gygytoja, pertraukineja konstatuoja savo teorijas visikasi net npaklausius, nepamatavus spaudimo. Daugiau nesilankysiu nes pikta jog mano poliklinikoje yra tokie aplaidus ir neprofesionalus gydytojai

2019-07-31, 22:52 | 4

Nerekomenduoju. Atėjau pas gydytoją kai buvo gripo epidemija, prastai jaučiausi todėl nutariau pasitikrinti. Kraujo tyrimai gripo neparodė, gydytoja sakė kad viskas nuo streso ir turėčiau numesti svorio (antsvorio neturiu), paklausus kaip galėčiau nuslopinti simptomus ir išvengti rizikos pasigauti gripą, pradėjo aiškinti kad viskam dievo valia, kaip dievas duos taip ir susirgsiu. Vėliau pasirodė, kad buvau apsinuodijusi prisikvepavusi toksiškų dažų. Gydytoja neadekvati, patariu rinktis kitą specialistą.

2019-05-18, 10:06 | 3

Tikrai maloni profesionali gydytoja, iki problemų ir jų sprendimo, iš pirmo žvilgsnio, galinti prieiti neįprstais kampais, tačiau tai tik parodo jos norą užsiimti ligos analize plačiau nei tikėjaisi. Ačiū jai.

2019-04-15, 10:59 | 1

Apskritai tai ji tokia geranoriška, nėra blogas žmogus, gana draugiška. Tačiau...
Buvau porą kartų, abu kartus pusiau juokas ima, pusiau verkt noris. Pirmą kartą naudojosi google'u kad patikrintų kas man gali būti. Užsiplepėjo apie kažkokią savo kolegę... Kažkokius komentarus apie gyvenimą dalino. Galiausiai ėjau pas kitą specialistą.
Antrą kartą parašė siuntimą, kurio norėjau, tačiau vėl gavau komentarų apie dalykus, dėl kurių neklausiau. Ir tie komentarai tokiu užtikrintu, žinovo tonu, nors iš jų turinio akivaizdu, kad nei į tvorą, nei į mietą.
Pagrindinis patarimas jai pačiai būtų - aiškiau atskirti, kas yra jos darbo rėmuose, o kas ne. Nemokyti žmonių gyventi, o daugiau įsiklausyti.
O kitiems rekomenduočiau kol kas rinktis kitą specialistą.

2019-03-16, 00:47 | 4

Liūdna. Esant epigastriumo skausmams nepadariusi jokių tyrimų įrašė gastritą ir parekomendavo pagerti kolos. Negerėjant ir kreipusis pakartotinai - pasakė, kad "nenoriu dirbt", padarė kraujo tyrimą, jame viskas tvarkoje, pagerk skysčių. Vaistų jokių taip ir neišrašė. Istorija baigėsi tuo, kad po dviejų savaičių kankinimosi grįžus į gimtąjį miestą teko keliauti iš karto į priėmimą dėl dehidratacijos ir gauti keletą lašelinių, būklę įvertinęs šeimos gydytojas iš karto įtarė rimtesnes problemas. Po keletos dienų - gastroskopija ir nustatyta aktyvi dvylikapirštės žarnos opa, paskirtas gydymas antibiotikais, omeprazolu. Žodžiu, iš esmės nedarė jokiū tyrimų, neturėjau galimybės mažinti nei simptomų nei gydyti jų priežastį, buvo visiškai išsekintas organizmas.

2019-02-25, 16:37 | 1

Tikrai nerekomenduoju. Teko lankytis kelis kartus. Kiekvieną kartą jautiesi kaltas, kad atėjai. Jos nuomone visos ligos dėl streso, nerimo. Nezinau kas šypsojosi, kai skauda ar negera.
Taip pat kišasi į asmeninį gyvenimą. Daug moralizuoja. Net kai norėjau pasikonsultuoti dėl psichologo man paaiškino, visos moterys jaučiasi aukomis. Jaučiasi, kad labai nemėgsta ligų ieškotojų, bet neatrodo, kad ir atskiria tokius nuo tikrai turinčius sveikatos problemų.

2018-08-13, 10:08 | 1

Net neisklause. Pasiziurejo ir iskart pasake diagnoze...

2018-07-05, 19:47 | 2

Nuostabi gydytoja!! Skiria visus reikiamus tyrimus, gydymà. Daug dėmesio pacientui, rūpestingumas, atsakymai į visus klausimus. Pas gydytojà lankiaus ne vienà kartà. Labai rekomenduoju!!

2018-01-09, 11:08 | 1

Puiki, nuosirdi gydytoja, atsidavusi savo darbui ir be galo demesinga pacientui. Puiki specialiste, visada kliaujasi tyrimais, paaiskina kiekviena tyrimo rodmeni, reiksmes ir atsakingai skiria gydyma. Geriausia mano zinoma gydytoja pagal jausma po vizito, del profesionalumo taip pat neteko nusivilti.
Gal del to kad pacientams skiria pakankamai laiko sveikatos analizei tenka kiek ilgiau palaukti prie kabineto, taciau tai menka problem zinant kad ir tavo sveikatai bus skiriama pakankamai demesio.