Pacientai, kurie rekomenduoja Algirdas Mačionis, %

Gydytojas neurologas

Išduota: 2004-08-26, Nr. MPL-01007, Galiojanti

Mačionis Algirdas dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Mačionis Algirdas?

2.1

2.2

2019-08-12, 13:44 | 2

Gydytojo Mačionio gydymas mūsų artimajam baigėsi didelėmis komplikacijomis, dėl kurių prireikė papildomos sudėtingos operacijos jo klaidoms ištaisyti. Jeigu galite, pasirinkite kitą gydytoją ir saugikite savo bei artimųjų gyvybę.

2018-10-23, 06:34 | 1

geras gydytojas

2018-08-14, 16:40 | 1

Gydytojas dėjo daug pastangų, kad išsiaiškintų mano negalavimų priežastį. Jo pagalbininkė - bendrosios praktikos slaugytoja (jo pavedimu) man skambino, derino tyrimams datas. Gydytojo iniciatyva buvau paguldyta į stacionarą ir atlikus tyrimus nustatyta diagnozė. Galiu pasakyti JIEMS ABIEMS NUOŠIRDŲ AČIŪ.

2017-09-28, 17:23 | IP: *.*.*.*
2017-01-13, 05:18 | IP: 193.219.37.163

Nuostabus gydytojas!!! Svelnus ir suprantingas, zinoma - profesionalus. Jo deka tyrimai praejo sklandziai ir buvo visiskai neskausmingi. Nuosirdus aciu!!!

2015-06-13, 16:55 | IP: 5.20.44.31

bendrauja gerai bet diagnozes nustatyt nemoka

2015-04-27, 12:53 | IP: *.*.*.*
2014-09-11, 23:02 | IP: *.*.*.*