Pacientai, kurie rekomenduoja Ilona Šilkaitienė, %

Išduota: 2004-11-30, Nr. MPL-04023, Galiojanti

Šilkaitienė Ilona dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Šilkaitienė Ilona?

2019-11-05, 10:21 | 2

Gimdžiau pas šią gydytoją, tai tik geriausi ir šilčiausi žodžiai. Profesonali, šilta, maloni, rūpestinga, rami. Esu be galo dėkinga gydytojai ir akušerei, kurios padėjo ateiti į pasaulį mūsų nuostabiam sūneliui. Gimdymas Jų dėka buvo sklandus, ramus ir nepamirštamas ????????????. AČIŪ

2019-07-29, 16:23 | 1

Labai grubi, nemaloni, šneka pakeltu balsu, įžeidinėja. Labai keista, kad privačioje klinikoje, kur paslaugos mokamos, dirba tokios gydytojos. Daugiau nei pati eisiu, nei kitiems rekomenduosiu.

2018-02-28, 21:37 | 1

Nuostabi gydytoja. Buvau vyresnio amžiaus nėščioji ir tik jos dėka po nesėkmių turiu nuostabų sūnų. Skyrė dėmesį ir nėštumo metu, ir priėmė gimdymą ir po to kai turėjau sveikatos problemų labai rūpinosi. Ačiū jai, jei ne metai ir galvociau apie nėštumą eičiau tik pas šią gydytoją. Rekomenduoja visoms, o ypač vyresnio amžiaus, žinau bent keletą moterų, kurios sėkmingai pagimdė jos dėka.

2017-11-23, 23:44 | 6

Nuostabi gydytoja, išmano savo darbą, man atliko cp, pjūvis sugijo tobulai, nei pūliavo, nei šlapiavo, o ir vos pastebimas randelis dabar. Labai džiaugiuosi, kad patekau pas šią gydytoją.

2017-10-18, 17:46 | IP: 84.46.204.208

Nuostabi gydytoja. Du metus nesisekė pastoti, tačiau gydytojos paskirto gydymo dėka turiu nuostabu mažyli. Gimdyma taip pat prieme Ilona Silkaitiene. Tikiuosi dar bent karta pas ja susilauksiu nuostabaus kudikelio. Aciu uz viska!