Pacientai, kurie rekomenduoja Ilona Šilkaitienė, %

Išduota: 2004-11-30, Nr. MPL-04023, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Šilkaitienė Ilona dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Šilkaitienė Ilona?

2020-09-20, 18:07 | Registruotas lankytojas 1

Su šia gydytoja teko susidurti kelis kartus kauno klinikinėje ligoninėje akušerijos skyriuje tiek patologiniam tiek gimdykloje. Negaliu neigti kaip specialistas ji gera tačiau jos bendravimas mane stipriai įžeidė, buvau išvadinta stora, kad neis man pagimdyti ir mane tik pjaut reik. Aišku po šių žodžių puoliau į ašaras o ji tiesiog apsisuko ir išėjo. Galėtų išmokti bendrauti su pacientais.

2020-06-06, 21:30 | Registruotas lankytojas 1

Prižiūrėjo abu nėštumus ir priėmė abu gimdymus (nieko nesitariau, nemokėjau. Taip tiesiog gavosi. Didelis aciu!). Gydytoja tikrai profesionali, atidi. Informacijos suteikia daug, atsako į visus klausimus issamiai. Negasdina be reikalo (kas buvo pasitaike pas kita gydytoja). Puiki buvo ne tik nėštumų prieziura, bet ir kiti planiniai vizitai del kitu ginekologiniu klausimu.

2020-05-29, 08:20 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja, tik geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos.

2019-11-05, 10:21 | Registruotas lankytojas 2

Gimdžiau pas šią gydytoją, tai tik geriausi ir šilčiausi žodžiai. Profesonali, šilta, maloni, rūpestinga, rami. Esu be galo dėkinga gydytojai ir akušerei, kurios padėjo ateiti į pasaulį mūsų nuostabiam sūneliui. Gimdymas Jų dėka buvo sklandus, ramus ir nepamirštamas ????????????. AČIŪ

2019-07-29, 16:23 | Registruotas lankytojas 1

Labai grubi, nemaloni, šneka pakeltu balsu, įžeidinėja. Labai keista, kad privačioje klinikoje, kur paslaugos mokamos, dirba tokios gydytojos. Daugiau nei pati eisiu, nei kitiems rekomenduosiu.

2018-02-28, 21:37 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja. Buvau vyresnio amžiaus nėščioji ir tik jos dėka po nesėkmių turiu nuostabų sūnų. Skyrė dėmesį ir nėštumo metu, ir priėmė gimdymą ir po to kai turėjau sveikatos problemų labai rūpinosi. Ačiū jai, jei ne metai ir galvociau apie nėštumą eičiau tik pas šią gydytoją. Rekomenduoja visoms, o ypač vyresnio amžiaus, žinau bent keletą moterų, kurios sėkmingai pagimdė jos dėka.

2017-11-23, 23:44 | Registruotas lankytojas 6

Nuostabi gydytoja, išmano savo darbą, man atliko cp, pjūvis sugijo tobulai, nei pūliavo, nei šlapiavo, o ir vos pastebimas randelis dabar. Labai džiaugiuosi, kad patekau pas šią gydytoją.

2017-10-18, 17:46 | IP: 84.46.204.208

Nuostabi gydytoja. Du metus nesisekė pastoti, tačiau gydytojos paskirto gydymo dėka turiu nuostabu mažyli. Gimdyma taip pat prieme Ilona Silkaitiene. Tikiuosi dar bent karta pas ja susilauksiu nuostabaus kudikelio. Aciu uz viska!

2017-08-27, 03:37 | Registruotas lankytojas 1

Tikra savo srities specialiste, visada prisimena, parekomenduoja tinkamus budus problemai spresti! 100procentu rekomenduoju:)

2017-06-17, 02:24 | Registruotas lankytojas 1

Visiems rekomenduoju šią gydytoją. Pas ją lankiausi neštumo metu, gimdžiau ir po gimdymo konsultavausi. Viso neštumo metu priežiūra buvo puiki, visada galėjau paskambinti, pasikonsultuoti ar atvažiuoti...apžiūra išsami, ko nepasakysi apie kitus gydytojus...visada įsiklauso į problemą ir ieško sprendimo. Jos dėka po gimdymo galėjau toliau maitinti savo sūnelį, nes turėjau nemažai problemų, kurios atsirado klausant kitų gydytojų. Ačiū gydytoja. Ugnė

2017-06-11, 18:36 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi daktare viska smulkai isaiskino kokos problemos kas bus daroma didelis jai aciu galetu kiti daktarai pajimti pav.is sitos daktares

2017-01-26, 14:19 | IP: 88.119.195.172

Puiki savo srities zinove, turinti didziule patirti ginekologijos-akuserijos srityje. Visada maloni, issamiai viska paaiskina ir susako tiesiai sviesiai, be nutylejimu ir uzuolanku. Puikus komunikabilumas. Rekomenduoju visoms moterims tiktai Ilona Silkaitiene. Sveikatos Jums, stiprybes, kantrybes bei sekmes, miela gydytoja!

2017-01-09, 00:40 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja.

2016-12-06, 20:48 | IP: 94.244.64.171

Didziausias aciu siai gydytojai bei jos kolektyvui dirbusioms 2016.12.01 uz isgelbeta dukreles gyvybe!!! Pas sia gydytoja gimdziau savo pirmagime, ateiti pastojus taip pat kreipsiuosi i ja, nestumo treciame trimestre apsilankiauvpas ja vis kelia kartus bet apziurejo nuo a iki z toksliai viska susake, kai tuo tarpu poliklinikos gydytoja apart mano svorio pasverimk nieko neziurejo. Labai tiksliai apibudino dukrele dar esancia pilve. Didziausias aciu jai uz tai,kad dabar supuoju savo brangiausia turta dukrele!!!

2016-10-24, 17:13 | IP: 178.236.199.6

Super gydytoja !!!! Sėkmės jai.