Pacientai, kurie rekomenduoja Raimonda Bernotienė, %

Išduota: 2008-07-03, Nr. MPL-11145, Galiojanti

Išduota: 2008-01-31, Nr. MPL-10552, Panaikinta

Bernotienė Raimonda dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Bernotienė Raimonda?

2019-12-23, 07:29 | 2

Matau ir blogu ir geru pasisakymu.
Mano akimis pries keleta metu kol neturejo antro vaikelio tai buvo piktesne,zmona ir lankosi pas ja,tai visad matos,kad pikta pavargus ir nesutinka su musu problemom.mano atveju nesu didelis ligonis,bet tai plika akim mates,bet po antro vaikelio tikrai pasikeite,sypsosi,juokauja,maloni.gal tai turejo itakos,gal vyras labiau myli:)bet tikrai maloniau uzeit pas ja.
Siaip mano nuomone pas ja tik israsa,tyrimus gaut.

2019-11-25, 15:20 | 1

Kuo toliau nuo tokios. Sugeba tik šaipytis.

2019-03-21, 07:58 | 1

Таких врачей надо лишать лицензии лечить людей.
Ужас !!!

2018-08-08, 16:48 | 1

Nerekomenduoju sia gydytoja niekam, tik neigiamas atsiliepimas! Kreipiausi pas ja su labai dideliu kosuliu, ji paklause, sake nieko negirdi ir sake pagerti homeopatinius vaistus. Pasakius, kad man visa krutine skauda, atsake kad taip ir turi buti... jokiu tyrimu neskyre.. ko pasekoje po savaites bukle pablogejo, pakilo temperatura ir kosulys dar baisesnis prasidejo. Tuo metu buvau isvykusi ir teko kitoje salyje kreiptis pas gydytojus, kur iskart patikrino krauja ir skyre antibiotikus. Gryzus i Lietuva, nusprendziau pasitikrinti pas savo gydytoja, ar visiskai issigydziau. Atvykus pas ja nebuvo nei vieno zmogaus, taciau ji nesutiko manes priimti, pasakiusi kad turi daug darbo ir neturi laiko bet kada priimineti, tuo labiau kad cia uzsitesusi problema ir tai uztruks laiko!!!! Tuo metu nebuvo prie kabineto nei vieno zmogaus, o daktare kalbejosi telefonu! Neatsakingumas sokiruoja, tuo labiau kad si uzsitesusi problema atsirado del jos pacios! Persirasiau kita diena pas kita gydytoja, kuri iskart prieme mane, o sios nelinkeciau ir priesui!

2017-09-22, 10:50 | 1

Labai gera gydytoja,lankomes visa seima

2017-07-14, 23:06 | IP: *.*.*.*
2017-05-09, 14:38 | 2

Deje nieko gero ir as pasakyti negaliu. Jei ne chirurgo didelis rupestis ir smulkus nurodymai seimos daktarei kokius tyrimus atlikti nz kaip viskas butu pasibaige. Nunesus kokiu tyrimu reikia pries operacija sugeba tik pasisaipyti. Truksta netik kompetenciju bet ir zmogiskumo.

2017-01-05, 12:01 | 5
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2016-04-30, 16:02 | IP: *.*.*.*
2016-04-28, 12:36 | IP: *.*.*.*
2015-02-09, 15:37 | IP: *.*.*.*

2014-08-01, 15:23 | IP: *.*.*.*

2014-06-16, 21:27 | IP: *.*.*.*

2014-05-15, 18:51 | IP: *.*.*.*

2014-05-04, 00:20 | IP: 85.232.130.139

Si gydytoja mane prieme be talono..Iskarto nustate liga,israse vaistus ir po savaites as jau sveika.Pagrindinis dalykas ka gydytoja patare,ir man liga pasitrauke.Svarbu girdeti ka sako gydytojas.Aciu gydytojai.