Pacientai, kurie rekomenduoja Laimutė Laučiuvienė, %

Gydytojas vaikų kardiologas

Išduota: 2004-09-01, Nr. MPL-01443, Galiojanti

Gydytojas kardiologas

Išduota: 2009-05-20, Nr. MPL-14487, Galiojanti

Laučiuvienė Laimutė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Laučiuvienė Laimutė?

2018-10-16, 12:18 | 10

Lankemes pas Gyd.L.Lauciuviene del sunaus WPW sindromo.Nuostabus,be galo malonus,siltas zmogus,labai graziai ir ramiai bendrauja, savo darba puikiai ismananti specialiste.Mums gydytoja padejo labai daug, ir mes tai be galo vertiname.Gydytoja ir zmogus is didziosios raides.Didele pagarba siai kardiologei, ir begalinis dekingumas uz zmogiskuma,pagalba,ir viska,kiek daug padare del mano sunaus.ACIU Jums gydytoja,liksime dekingi amzinai.

2018-08-27, 22:05 | 5

Labai profesionali profesore, padare labai sunkia operacija, viska gavau pacia auksciausia kokybe, pas pacius geriausius specialistus Vilniuje, pati po operacijos pasidomejo ir pasirupino kad pas ja grysciau tolesniam stebejimui. Po operacijos jauciuosi puikiai, tik reikia aisku ir toliau paciam dirbti tinkama linkme.

2017-10-25, 01:00 | IP: *.*.*.*
2017-06-05, 18:26 | 2

Džiaugiuosi, kad patekome pas šią gydytoją. Ji puikiai suprato problemą, pasiūlė optimalų gydymą mano sūnui, pati paskambino į ligoninę ir paprašė paskirti laiką RDA procedūrai. Paskirta data buvo po 1.5 mėn., iš tiesų labai greitai! Po jos liga visiškai išgydyta! Nuoširdus ačiū gydytojai Laimutei Laučiuvienei!

2017-05-13, 01:29 | 5

Pati geriausia kardiologė.