Pacientai, kurie rekomenduoja Vladislavas Kieda, %

Gydytojas neurochirurgas

Išduota: 2009-06-03, Nr. MPL-14860, Galiojanti

2.3

2019-06-14, 07:49 | 2

Nerekomenduoju. Šaltas ir abejingas. Vos žodį eina išpešti. Daugiau info apie ligą ir kaip su ja gyventi pasiūlė pasiieškoti internete. Tokia jau ta valdiška - nemokama medicina.

2018-11-06, 13:51 | 1

Puikus gydytojas, puikus specialistas. Savo srities profesionalas.

2018-07-14, 21:30 | 1

Mano vizitas buvo gan puikus negaliu pasakti nieko blogo tiesiog nuostabus gyditojas tokio gero supratingo ir puikaus gyditojo linkeciau visiem

2017-09-29, 02:40 | IP: 188.69.196.211

Arogantiskas ir labai nemalonus. Geriau jau pas ji nepapult. Truksta profesionalumo.
NEREKOMENDUOJU

2017-05-05, 20:16 | IP: 89.117.116.101

SUPER

2016-08-05, 15:54 | 1

Ačiū! Gydytojas tikrai vertas gydytojo vardo, teisingai diognozavo problemą, puikiai atliko operacija, esu reabilitacijoi pobiški atsistato raumenu tonusas, jaigu ne daktaro Kiedos rankos nežinau kas butų su mano sveikata, duok dieve jums sveikatos, stiprybės, gyvenimiškos laimės, kad jums sugrištu ta laimė kurią jus suteikėt savo pacientams.

2016-04-26, 09:15 | IP: 88.216.11.139

tai savo srities specialistas ,asas.ko nepadaro kiti padaro jisai,sekmes jam ,laimes gyvenime

2015-03-26, 13:25 | IP: 84.240.22.69

Gydytojas Kieda savo srities specialistas, zino ka daro, todel operacija esu labai patenkinta, operacija buvo sunki, vyko 6 valandas, bet atsigavau, atsistojau ir esu dekinga siam daktarui. Esu paciante is Utenos, ten toli grazu nerasi tokiu geru daktaru kaip sis gydytojas. Tariu jam dideli ACIU!!!

2014-09-06, 14:31 | IP: 78.56.237.29

A s buvau pas ji tik konsultacijoj. Bet paliko nuostabu ispudi, kaip tikras gydytojas, labai uzjaute, tiesiog gyde zodziais, kuriu is kitu gydytoju nelabai sulauksi.Aciu jam uz gerus zodzius, visada prisiminsiu.

Esate Vladislavas Kieda?
2014-06-03, 13:25 | IP: 195.182.80.253

V.Kieda labai šaunus, kruopštus sąžiningas gydytojas. Atsakys į kiekvieną klaumą, jokių "mandrumų". Tik geru žodžiu visda minesiu šį gydytoją. Sudėtinga, ilga stuburo operacija praejo be jokių čp.Ačiū jam.

Esate Vladislavas Kieda?