Pacientai, kurie rekomenduoja Adelė Maleckienė, %

Išduota: 2007-02-13, Nr. MPL-09100, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-19)

Maleckienė Adelė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Maleckienė Adelė?

2020-09-04, 21:01 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabi gydytoja. Labai pasitikiu. Niekada nenuvylė.

2020-07-21, 18:52 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja

2020-07-21, 18:52 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja

2020-01-30, 21:29 | Registruotas lankytojas 13

Nerekomenduoju!!!!! Negrysiu nei pati, nei kam kitam patarsiu ????‍♀️

2019-11-20, 13:42 | Registruotas lankytojas 6

Noriu padėkoti daktarei už nuodugnų 3 kartų mūsų šeimos gydymą.
Esu be galo dėkinga, kad padėjo įveikti ne vieną sveikatos krizę mano tėvams, man ir mano vaikams.
Dėkoju, linkiu sveikatos ir kantrybės su mumis.
Jūs esate nuostabi.

2019-02-07, 16:18 | Registruotas lankytojas 2

Ji yra pavyzdys to, koks turi būti gydytojas iš pašaukimo...visada rūpestinga, taktiška, švelni ir ypač profesionali. Pas šią gydytoją vedu abi dukrytes jau virš 5 metų ir nė karto nesuabėjojau šiuo pasirinkimu. Linkiu jai stiprybės, sveikatos ir pozityvių pacientų!

2019-02-07, 16:18 | Registruotas lankytojas 2

2018-12-08, 14:21 | Registruotas lankytojas 1

Kuo geriausi atsiliepimai apie sia gydytoja! Prirasyta pas ja esu maziausiai 10 metu, ir dziaugiuosi turinti tokia atsakinga ir rupestinga gydytoja!

2017-06-21, 21:14 | Registruotas lankytojas 1

Tiek mano, tiek mano vaikų gydytoja. Rūpestinga ir tiksli! Į lankas nesileidžia, bet kalba ir kosultuoja apie esamą situaciją. Išsamiai ir su pagrindimais ar net su palyginimais atsako į klausimus.

2017-03-28, 18:07 | IP: 94.232.121.67

Gydytoja iš pašaukimo. Kompetentinga, nuoširdi, besirūpinanti. Visada galiu jai skambinti bet kuriuo paros metu, visada pakelia ragelį ar perskambina. Pasitikiu ir rekomenduoju.

2016-11-03, 17:54 | IP: 78.31.224.29

Tikrai labai gera gydytoja

2016-08-04, 13:34 | IP: 78.63.213.166

Kompetetinga, išmananti savo sritį, turinti daug žinių ir patirties gydytoja. Be to - žmogiška, gebanti tinkamai bendrauti su pacientu.

2015-01-26, 16:25 | IP: 84.55.46.117

Nuostabi gydytoja! Šiltas žmogus, rami, moteriška, švelni. Niekada nekeisčiau į nieką.

2015-01-19, 13:12 | IP: 84.55.22.126

Gygytoja super.Ji yra visos mūsų šeimos gydytoja ir kitos nekeiščiau.

2014-07-21, 10:22 | IP: 88.222.174.9

Man patinka, kad gydytoja nepanikuoja ir negąsdina ligonio, o nuramina ir paskiria gydymą, kuris yra tikslus ir geras.