Pacientai, kurie rekomenduoja Evaldas Lukoševičius, %

Gydytojas veido ir žandikaulių chirurgas

Išduota: 2010-07-13, Nr. MPL-16117, Galiojanti

1.9

Nesidomėjo

2017-08-07, 15:52 | IP: *.*.*.*
2017-07-21, 10:25 | IP: 88.119.141.82

Pakliuvau visai atsitiktinai kai dirbo, MUK. Teko dėti du inplantus viską detaliai išaiškino ir isriegė be jokių navarotų. Esu labai patenkintas ir visiems rekomenduoju. Reikia dar du įsidėti , deje sužinojau kad emigravęs į angliją...

2016-05-31, 09:44 | IP: 188.69.209.162

Iš pirmo susitikimo su šiuo gydytoju, nusprendžiau,kad tik jis mane operuos ir daugiau niekas kitas. Iš pačio pirmo žvilgsnio supratau,kad jis yra atsidaves savo darbui.. jis dirba savo malonumui, o ne del pinigu kaip daugelis kitu daktaru. Evaldas yra be galo paslaugus, rupestingas gydytojas. Nors mano operacija truko apie valanda su puse, jis po jos tris ar keturis kartus buvo atejas pasiteirauti ar viskas gerai, ar nieko netruksta, kaip savijauta.. tai mano antras sutiktas gydytojas, pas kuri galeciau grizti mielu noru. O kaip ir su mama nukalbejom.. jis nuostabus gydytojas ir be pinigu.. :) Nors jis ir gydo Vilniuje, visiems patarciau nepatingeti ir nuvaziuoti pas ji, jei turite problemu su veiduku ar dantukais. Dar karta pasikartosiu.. nuostabus gydytojas. Rasau 10 balu su penkiais pliusais!!!

2016-02-16, 15:20 | IP: 82.140.178.65

Nuoširdus ačiū gydytojui už profesionalumą,
rūpestingumą. Operavo mūsų sūnelį, likome maloniai nustebinti bendravimu,išsamiu paaiškinimu apie situaciją tiek prieš operaciją,tiek po jos.

2016-02-11, 11:11 | IP: 88.223.41.115

Ačiū,tai profesionalus gydytojas.Operavo mano dukrą,jaučiu tik dėkingumą.

2015-06-26, 11:34 | IP: 188.69.210.17

Puikus gydytojas,operavo vaikui priaugusi liezuvio pasaiteli. Profesionalus,nereikalaujantis,kantrus,zmogiskas. Nerealus:)

2015-05-04, 12:51 | IP: 78.157.87.79

Puikus gydytojas. Profesionalus, žmogiškas ir rūpestingas. Ačiū.

2015-04-02, 19:58 | IP: 5.20.138.86

Puikus gydytojas, rūpestingai ir nepriekaištingai atliekantis savo darbą.

2014-11-28, 15:57 | IP: 78.56.186.59

Šaunus gydytojas. Traukė man dantį. Užtikrinti rankų judesiai, profesionalumas. Iškilo kraujavimo problemų, padėjo, nepasislėpė. Man pasisekė. Rekomenduoju.

2014-08-25, 09:29 | IP: 88.119.252.205

Nuostabiai tvarkingas ir rūpestingas gydytojas. Ramus. Nesikarščiuojantis. Dėkingi už puikiai atliktą operaciją.

2013-08-20, 08:23 | IP: 194.176.58.193

Nuostabus gydytojas, savo srities profesionalas, labai maloniai bendrauja: viską išaiškina: ką darys, kaip darys, kokios gali būti pasekmės. Atliko man neišdygusio protinio danties operaciją, be jokių komplikacijų!!!

2013-03-07, 16:48 | IP: 193.219.11.90

Operavo vaiką. Puikesnio gydytojo nesu sutikusi. Ne tik kad profesionalas, bet kantriai viską paaiškino, nors su savo klausimais galėjau kitą gydytoją išvesti iš kantrybės :) Tegu Dievas jį globoja

2012-02-28, 13:17 | IP: 193.109.235.158

Patikimas, malonus, komunikabilus gydytojas. Bendravimas ir elgesys per konsultaciją, operacijos metu bei pooperaciniu laikotarpiu neleido suabejoti gydytojo profesionalumu, t.y išsamiai, tiksliai, užtikrintai.

2011-10-21, 09:30 | IP: 212.59.0.201

Nuostabus specialistas. Nuoširdi padėka.

2011-10-21, 09:27 | IP: 212.59.0.201

Nuoširdžiai dėkoju už kantrybę ir pagalbą mano suneliui. Nuostabus vaikų specialistas.